hee meiden... Laat je niet afschrikken hoor! Had ook expres hier niks erover geschreven! Ik heb altijd wat aparts... is al mn hele leven zo. Met alles! Dus ook met mn bevalling kan ik niet achterblijven! Zoals Loeki als schrijft, als ik het heb gehad, is de kans voor jullie weer kleiner! Dat is ook fijn om te weten! Ik ga nu naar mn meisje! Had ik al gezegd dat ze vandaag voor het eerst in bad gaat? We mogen alle slangetjes ontkoppelen en d'r wassen. Ik krijg voor het eerst te zien hoe mn kindje er 'normaal' uitziet JIPPIE! ! !
Lees net dat krulliewullie ook is bevallen op 25-3 van een zoontje Youri, ze heeft een tijdje hier mee geschreven zo rond 7de /8ste maand.
Ow leuk Mo! Vergeet je geen foto's te maken of te filmen Hmm herken dat wel een beetje wat je zegt,ik heb ook altijd wat aparts ,al gaat dat de laatste jaren steeds beter
Ja dat zou wel speciaal zijn, ik vond het toen ook wel een opmerkelijke uitslag van de pendel maar we wachten het af. zou wel leuk zijn, ik zeg altijd jeoren is overal te laat ik te vroeg dus de kleine op tijd!
Ja ik zag dat gul ook gereageerd had op het verhaal vanMo die was ook wel eens hier, maar ook die is al een tijd afgehaakt. Ik denk dat we te veel kletsen voor bij te houden als je niet de mensen "een beetje kent"
Goedemorgen allemaal, Wat hebben jullie al een hoop geschreven, Harley heeft het zwaar lees ik. Pfff, ik hoop dat het vandaag toch echt voor haar mag gebeuren. Mo: ik ga misschien je verhaal lezen, of ik wacht nadat ik zelf ben bevallen, ik weet het nog niet. De rest is nog niet bevallen zie ik en janne is nog steeds vermist, Ik voel me sinds gisteravond niet echt lekker. Misselijk en veel kramp in mijn buik. Alleen de onderkant. Komt niet met regelmaat, dus het is gewoon oefenen. Straks ga ik weer naar de VK en dan hoor ik of de baby al vast zit of niet. Doen ze bij een VK ook weleens inwendig kijken of je al ontsluiting hebt? Weet iemand dat?
Bij mij hebben ze dat nooit gedaan,volgens mij doen ze dat niet zo snel. Ik had nog wel goeie hoop bij jou met die volle maan dat je begonnen zou zijn...niet dus...
Mijn jongste kater is ziek hij lag al de hele ochtend in zijn mandje en toen ik hem net optilde was het een hoop gekerm :cry"hij lijkt iets met zijn achterpootje te hebben, dearme schat. Even aankijken en anders om 12 uur maar even met hem naar de DA, konijntje moeten ook voor hun inenting, dus dan kan alles in een keer.
Ja Bosi, ik zal heel goed op hem letten hoor, zal weliets aan zijn pootje hebben, hij eet nog wel, dus ik denk echt dat het een verwonding of kneuzing is of zo.
och wat zielig voor je kater! Hoop dat het snel weer over is. Meiden ik ben er weg van, eindelijk tijd voor de tattoo. Ga eerst me moeder ophalen, ben om 12 uur aan de buurt. Tot straks!
Veel plezier en succes Meliske. Ja ik houd hem in de gaten. Konijntjes inenten stond toch op het programma, dus ik kan de kat dan ook wel even laten checken, betaal toch al een consult. Hij eet goed hoor, even zijn lievelingshapje gegeven, krijgt hij eigenlijk alleen 's avonds, maar wilde even zien of hij wilde eten.