@Zorra,leuk idee die chocolade ballen,dat ga ik van je pikken Nou ik bedoel echt zo'n bakfiets met zo'n bak voor. Zo'n hangding voor achter je fiets vind ik ook eng. En met zo'n bak kan je je kindjes goed zien en met mooi weer lekker kletsen. en ze kunnen er lekker in zitten. Zit ook een soort van hoes bij voor slecht weer. Kijk hier maar
Ha meiden, Hier was alles goed op de echo, wat een wondertje is het toch! Geweldig! En wat het wordt zullen we pas in april te weten komen. De ha/vk was vandaag ook dik tevreden over de groei van baarmoeder. En het hartje klonk weer als muziek in de oren... liefs Jammie
ow jaaaaa lekker melk! daar ben ik ook helemaal verslaafd aan, maar vooral karnemelk! mijn menneke is netjes iedere dag om half 6 thuis met zo af en toe een uitzondering. weet je dat lijkt me straks zoooo vervelend als die kleine iedere dag na school gaat, om iedere dag naar school te lopen of fietsen, smorgens brengen, halen, smiddags brengen en halen, pffff :-s even een vraagje wat is 24/7 of ben ik nou zo blond?
jajoh meestal fiets ik 8 keer op een dag heen en weer. (goed voor mijn conditie ) Maar in 2008 verhuist de school naar onze wijk en kan ik tussen de huizen door naar school lopen...heerlijk lijkt me dat! 24/7 betekent 24 uur per dag,de hele week. dus eigenlijk altijd zeg maar.
ow oke. ja als je idd altijd moet fietsen dan is het heerlijk dat de school dichter bij komt! voor mij zou het nu een minuut of 10 heen zijn. gaat dat niet gruwelijk vervelen iedere dag naar school?
Mirtje: fijn dat alles goed was. Mooie foto van je kleine frummel ( janne, je moet denk ik maar pattent aanvragen en geld gaan claimen, ) En die tip van de praxis ga ik opvolgen. Morgen gezellig naar het industrieterrein met alle woonwinkels en kijken naar leuke spullen. Ook een prenatal ( ) Geld is er niet, maar goed, deze maand mag het!
Pientje en Mirtje: gefeliciteerd met jullie goede, mooie, leuke echo's! Ga lekker naar bed, was weer zware werkdag vandaag van 12 tot 22 uur.
Goede morgen, ga me haasten, moet zo naar mijn werk, maar eerst even langs de fysio. Heb redelijk geslapen vannacht, maar de pijn is er nog, al is die 's morgens minder erg dan 's avonds.
Maak je je niet te druk Loeki! Mijn borst lijkt wel minder pijnlijk te worden. Maar als dat ook geldt dat het 's avonds zeerder doet, mag ik nog niet te snel juichen.
Ja, ik bedoel als het in de loop van de dag weer terug komt, dat heb ik ook, nu loop ik als een kievit en met een uurtje of 2 weet ik niet meer hoe ik lopen moet zonder pijn.
Ik weet het nog niet, dat moet nog blijken. Ik hoop het niet dat het in de loop van de dag zeerder gaat doen. Ik sliep dus nog, hihi. Ach miscommunicatie op de vroege ochtend.
Goedemorgen! Loeki, succes bij de fysio! Ik hoop dat ze je kan helpen en dat de pijn wat minder wordt. Janne, gelukkig dat bij jou de pijn minder is. Ik duim voor je dat het zo blijft! Mirtje, ook al zo'n goede echo. Top hoor! Gefeliciteerd.
hoi allemaal, ook hier is alles nu weer goed. heb wat bloedverlies gehad. iets te druk geweest. moet nu een paar dagen rustig aan doen. verder alles hartstikke goed,de echo was perfect. de baby is kerngezond. de dokter wist mij ook al te vertellen,dat ik een meisje krijg. echt hartstikke leuk. ben blij,dat het met jullie allemaal ook goed gaat. groetjes miranda