Mijn leidinggevende kwam naar me toe net om te zeggen dat hij echt medelijden met me had gistermiddag, want hij kon wel zien dat ik tijdens de laatste vergadering echt heel erg moe was. Ik heb maandag een cursus en ik wil hier eigenlijk heel graag heen, maar heb me nu toch maar afgemeld. Vond hij ook wel zo verstandig.
Ja, ga gewoon extra zielig doen. Ik lag niet voor niks om 20.30 uur in bed en heb 10 uur geslapen zonder wakker te worden. Ik was echt bekaf.
Goedemorgen allemaal! Bosi, succes vandaag, weer een lang dagje. Loeki, fijn dat je nu eindelijk wat begrip krijgt op je werk. Janne, ik ben de 22 weken vlg. week al gepasseerd, maar ik krijg vlg. week woensdag weer een echo in het zkh. PRDM, knap dat je alles zelf maakt, ik ben daar helemaal niet goed in. Tascha, mocht ik je niet meer spreken, alvast gefeliciteerd met je verjaardag! Meliske, hier nog zo'n creabea hoor, NOT Net de huiskamer in kerst gehuld, zo gezellig weer al die lichtjes
Een voordeel heb je iig geen pijn gehad vannacht. Dat denk ik altijd als ik doodop ben. Ik ben dan zo moer, dat ik hoop in 1 x door te kunnen slapen tot 6 uur.
Conclusie: ik kan niet meer bij mijn teennagels. Hoe doen jullie dat? De eerste tenen lukt nog wel ( lang leve de hypermobiliteit) maar hoe dichter ik bij mijn kleine tenen kom des te lastiger wordt het. Jeetje de kleine is nu ook aardig aan het trappen. Die heeft natuurlijk ook in de verdrukking gezeten.
In het begin heeft mijn man het ook gedaan, maar dat kietelt zo, hihihihi. En we hebben geen bad, maar dan zit toch ook die buik in de weg?
Ik heb dat dus bij de zw. schap van mn dochtertje nooit gehad he dat ik niet meer bij mn tenen kwam of moeite met sokken of schoenen aantrekken, waarschijnlijk wel door die hypermobiliteit (ik was bij 7 mnd. namelijk echt enorm, niemand geloofde dat ik nog 2 maanden moest, ben wel benieuwd hoe dik ik geweest was als ik niet bij 34 weken al bevallen was)
Ik sla nu heel on-elegant net als mannen mijn bene over elkaar en dan draai ik mijn tenen en dan knip ik schuin zeg maar. Maar die kleine tenen zijn heel ver weg.
Met je rechtermuisknop erop klikken dan kopieren en dan in paint op je rechtermuisknop plakken en opslaan als jpg bestand.. En dan moet het volgens mij wel lukken.
ja haha ik heb er ook moeite mee, en het scheren van onder begint ook lastig te worden ik heb nog niks voor kerst staan. vind het nog erg vroeg.
begint hier ook al hoor, dat ik er niet bij kan. ik deed altijd onder de doiuche mijn benen scheren, maar dat gaat nu ook niet meer. ik kan niet zo ver meer bukken
Dat probleem had ik van de week ook. Met een spiegeltje zie je niks, nou ik heb het maar op gevoel gedaan.
hahahaha ja. nou als ik altijd de bevalling keek op tv dacht ik tsjee die vrouwen met een bos haar eronder, konden ze daar niks aan doen? maar nu snap ik best dat als je de 40 weken heb gehaald het erg lastig is en je zoiets heb van laat maar even. toch al ik het dan altijd proberen en idd op gevoel doen.
@Janne: Ja da's wel waar, ideeen heb ik vaak wel, maar de uitvoering kan ik beter aan anderen overlaten Als ik me van onder trouwens wil scheren dan ga ik op bed liggen met een handdoek eronder en een spiegel ervoor. Maar echt makkelijk is het niet Gelukkig hoeft het niet zo heel vaak doordat ik het epileer.