@Pientje: Ja dat kan idd ook Stom zeg, zat alleen maar aan mn fotocamera te denken dat we die dan maar mee moeten nemen Hoe oud is je dochtertje ook alweer? Ben 't ff kwijt. @Jopie: Precies nog een maand wachten, spannend hoor. Wel prettig dat je sávonds naar de VK kan, bij ons kon het alleen maar overdag, deze zw. schap naar de gyn. dus dat kan ook alleen overdag.
Ik heb de MvM flessen ook binnen. heb al heel wat geplast! Ik ruik niet als ik die fles open doe, weet dus niet hoe het ruikt
Jopie, ik heb ook de echo zo rond die tijd. Het is zeker nog even wachten, maar hoop dat we dan iets heeeeeeeel moois te zien krijgen.
@Pientje: Leuk, dan maakt ze het straks allemaal ook erg bewust mee de hele zwangerschap. Ik ben zo benieuwd hoe mn dochtertje gaat reageren als ze het hoort, volgens mij gaat ze helemaal stralen
hallo, amaai wat een boel om bij te lezen weeral; proficiat aan de nieuwe mama's die erbij zijn sorry ben rotslecht in namen onthouden. Wij hebben nog niks verteld aan de kindjes en willen het voorlopig nog stil houden ook, want ze gaan niet kunnen wachten denk ik.. maar zoals mijn buikje groeit zal ik het niet lang kunnen stil houden want het begint goed op te vallen, normaal heb ik totaal geen buik wal "dikke billen" en een goed gevormde poep en denk dat het daardoor is dat het buikje zo opvalt en van een derde groeit dat ook weer wat sneller zeker? Denk wel van hen eens mee te nemen naar echo maar nu nog niet, ze zien er toch nog niet echt veel op en denk dat ze het niet begrijpen zullen: zo van "is dat nu mijn broer of zus" dat puntje 'k hoor het mijn zoontje van 5 al helemaal zeggen... Kga gaan slapen ben kapot. tot morgen allemaal, Slaap ze wel Annabel
Hallo dames, ben ook weer van de partij, ik ga niet alles terug lezen hoor, want dat zijn meer dan 15 pagina's. Hier alles goed. Zijn uiteindelijk helemaal verregent op de fiets. Dus iets eerder thuis dan geplant. Ik loop nu heel erg herd te zoeken. Ik ben onze trouwfoto's kwijt. Snap er niets van. Hoe kun je nou je trouwfoto's kwijtraken? Kan natuurlijk wel nabestellen, maar mijn schoonvader was de fotogaaf en we hebben de foto's cadeau gekregen van mijn schonouders. IK vind het dan zooooo stom om nieuwe te vragen. Ik kan er zo slecht tegen als ik dingen kwijt ben.
Succes Lisje! Ik heb ook niks gehoord bij mvm over een fles vol of niet. In de praktijk heb ik eigenlijk wel elke dag een fles, ik ga nogal veel Ik moet vandaag tot 21.00 werken, gaat tegenvallen. Gisteravond ben ik voor het eerst weer gaan sporten, nog iets wat tegenvalt. Ik was heel snel moe ondanks dat ik rustig aan gedaan heb en ik voelde heel de tijd mn buik en rug. Het zou leuk zijn als er een paar tweelingen bij zaten in april! Loekie jammer van je fietsvakantie.
goeiemorgen!! loeki - fijn dat je weer terug bent, balen van die regen! Hoop dat je het toch leuk heb gehad. Verder allles goed? lisje - succes bij de VK harley - balen dat je moet werken, ikke morgen weer tot 23.15 uur, bleh!!! werkse meid!! diana - gefeliciteerd! en veel kletsplezier!
Alles goed hier, pijn in m'n rug en verder eigenlijk helemaal geen klachten. NU dus alleen als een gek op zoek naar mijn trouwfoto's.
Ja Meliske gelukkig hoef ik niet zo supervroeg te beginnen. Diana gefeliciteerd met je zwangerschap! Is het je eerste kindje? Loekie ik hoop dat je je foto's snel vind!
dat is het voordeel als je savonds werkt, an ken je smorgens lekker rustig aan doen, heerlijk! ikke ga vandaag de VK bellen, maar ik durf niet!!!!!
jeetje zeg, wat gaat het hard op deze pagina!!! wel leuk om te zien dat er zoveel zwangeren zijn die in april gaan bevallen. zou de warmte van de maand juli er mee te maken hebben dat de vruchtbaarheid met sprongen omhoog is geschoten, misschien maar eens een wetenschappelijk onderzoek naar instellen wilde gisteravond nog even bijlezen bij de aprilmama's maar de pagina was toen tijdelijk niet beschikbaar dus had vandaag een hoop in te halen. om even terug te komen op de vraag van ME2 (3 pagina's terug) of we weten wat er misgegaan is vorige keer, waarschijnlijk was de placenta niet goed gehecht aan de baarmoederwand. ik had al een paar maanden elke dag bloedverlies, heel gering en donkerbruin maar de gyneacoloog dacht dat het gewoon oud bloed was en ik werd wel goed in de gaten gehouden maar er was geen reden tot zorg. gezien mijn leeftijd is er toen ook een vruchtwaterpunctie gedaan en het vruchtwater had de kleur van, zoals de gyneacoloog het noemde, de kleur van coca-cola. 3 dagen na de punctie zijn mijn vliezen gebroken en is de kleine geboren, te vroeg om levensvatbaar te zijn (24 weken) en na 10 minuten overleden. dus het bloedverlies was geen oud bloed maar gering bloedverlies van de het gedeelte waar de placenta niet vast zat. zoals jullie misschien begrijpen zal ik deze keer geen punctie doen, alleen maar een nekplooi-meting want zelf denk ik dat ik de pech had om bij die 0,3 procent te zitten die na een punctie vroegtijdig bevalt. gelukkig heb ik nu geen bloedverlies en dat is al een hele geruststelling. maar zoals ik in mijn introductie al zei ligt bij mij de grens iets hoger dan de 12 weken, toch kan ik het niet laten want ik heb gisteren een fopspeentje gekocht en 2 tijdschriften, dus toch positief deze zwangerschap ingaan met zomin mogelijk stress kan hopelijk allen maar in het voordeel van het kindje zijn.
hallo, Wat fijn om te lezen loeki dat ik niet de enige ben zonder klachtenafgezien de vermoeidheid dan, ik word er zoooooo onzeker van dat ik vandaag iets had van ik ga de verloskundige bellen om te vragen of mijn echo(20 sept) eerder kan.... Maar ik durf eigelijk niet zo goed, heb namelijk dinsdag ook al gebeld en gevraagd of het wel normaal dat je zo weinig klachten hebt, deed ze een beetje kortaf,dus zit nog te twijfelen. sorry maar ik moest even van mijn verhaal af!! je leeft er zo naar toe om zwanger te raken en dan benje zwanger en dan deze onzekerheid weer, wordt soms niet goed van mijzelf. haha
getsie had een nare droom Droomde dat ik weer een mk kreeg. was heel raar. We gingen naar de gyn en kreeg een echo,maar hij zei niks en wij keken op het scherm en zagen ook niks. Toen zei hij alleen het woord curretage en konden we gaan. Bah bah,weet dat het maar een droom is,maar dat gevoel wat je direct hebt als je wakker wordt,dat nare gevoel..... aankomende nacht wil ik dromen dat we ons kindje in onze armen sluiten!!!! Loeki,foto's al gevonden??