dat heb ik helaas nog niet gehad, dat je het aan me buik ziet en dat je het van buiten voelt. zou dat wel normaal zijn? volgens mij is het wel een rustig kindje, teninste dat leek bij de 20 weken en bij de pretecho.
Ja daar kan het idd ook nog aan liggen, of het een rustig kindje is of niet. Ik weet ook echt niet wat normaal is...moet je het eens vragen als je maandag naar VK gaat. Mijn Vk zei wel dat bij 28 weken het normaal is dat je echt trappen voelt, omdat het kindje dan wat sterkere botjes heeft.
ik vind het zo zielig voor me vriend, hij vraagt er steeds na of het nog niet kan, die voelt nog steeds nooit niks, dat moet voor die mannen toch ook gek zijn, die willen hun kindje toch ook is voelen bewegen...
ik heb vamorgen lekker alle ramen tegen mekaar open gezet door het hele huis, het is hier nu steen en steen koud maar weer wel lekker fris, mmmm dat vind ik zo fijn
Een collega van mij vertelde ook dat toen zij zwanger was, zij ook weleens haar dochtertje niet voelde en dan ging ze porren in haar buik haha
hoi meliske, Ik voel de kleine ook nog niet aan de buitenkant hoor en ik voel hem ook wel eens een dag een heel stuk minder. dat ik echt denk van nou laat mama eens zien dat je er nog bent. Ik heb van mijn vk begrepen dat je de kleine vanaf 25 weken iedere dag moet voelen. als je het niet vertrouwd moet je het inderdaad gewoon even aan de vk vragen die weet vast het antwoord wel.
Hallo Jee missy wat was jij vroeg wakker zeg. Oempje ik denk dat bosi en foto van haar bank heeft gemaakt voor die orbs die er opzitten daar is namelijk een griezelig topic over in de lounge. ik voel de kleine echt vaak trappen.
Tascha, volgens mij is het pas vanaf 28 weken, dat je de kleine elke dag moet voelen.... Zijn de meningen nou daar ook al over verdeeld
Hahahaha ja jopie erg verwarrend allemaal, maar ik voel hem op zich wel in mij, maar niet als eerder. Dus denk dat het wel met houding te maken heeft. Mijn VK zei idd ook 28 weken. Dientje ok ORBS, hmm zegt me niets. Ben niet zo heel actief bij andere onderwerpen.
Ooh dientje ik wist niet dat je nog studeerde, wat studeer je precies? Nee, dacht meer aan nu. Jopie en 5 dagen, vind je t nog te doen?
Nou ik ben er nog even. Ik was snel klaar bij de gyn, want er meot gewoon verder onderzoek gedaan worden. Ik word binnenkort onderzocht op het Syndroom van Ehlers-Danlos. Lijkt op hyper maar is toch iets anders. Omdat hyper in mijn familie verder neit voor komt an het een spontane mutatie zijn. http://www.ehlers-danlos.nl/index.cfm?a ... artikel=13 Hier kun je iets lezen over het syndroom. Hoop natuurlijk niet dat ik dit heb, want hoewel er goed mee te leven is, is het wel een complex probleem.
Ik studeer hbo media en entertainment management. En moet nog nog 3 jaar, 2jaar als ik dit jaar over ga.