Dientje, Uk gaat straks voor 2 dagen naar het kdv. In principe vanaf half augustus. En als je opvang wilt, zou ik dat maar eens gauw gaan regelen. Ik heb het toen ik ca. 16 weken was geregeld, maar toen waren er al dagen vol! Tascha, Ik gebruik ook speciale borstencreme van de Etos. Blijft je vel lekker soepel van. Het kan idd best zijn dat het van het oprekken je huid gaat jeuken. Dizzy, hier kan je altijd terecht! Ook voor de niet-leuke dingen. Vervelend voor jou, maar ik ben blij dat je erover begint, want dat herinnerd mij eraan dat ik een afspraak moet maken bij de tandarts.... Ik ben vandaag eindelijk een keer goed geslaagd. Ik ben bij Miss Etam geweest en ik heb een spijkerbroek, een truitje, een blouse en een buikband gekocht voor nog geen 70,--. Ben helemaal happy! En verder heb ik de Hema leeggekocht. Beddegoed en luiers en kruiken. Ben bijna failliet zeg!
Dat wel. Maar ik ben er wel achter dat je gewoon niet zoveel in 1 keer moet kopen. Dan lijkt het niet zo duur
ja das waar, in etappes lijkt het wel goedkoper ja. ben vanmiddag met me hondjes na de dierenarts geweest voor de jaarlijkse entingen..... nou daar betaal je je ook echt scheel. effe allebei een spuitje...120 euries, das toch ook niet meer normaal
Ze hebben natuurlijk de zenuwen gehad omdat ze naar de dokter moesten Iig, kinderen, huisdieren, het blijft een dure hobby
ja echt wel, maar ach dat maakt het leven een stuk gezelliger. je hebt er ook heel veel plezier van. gewoon nog 3 maandjes en dan zijn we ongeveer allemaal mama, wat RAAR eigenlijk!
Ja best wel. Heel erg raar, en ook wel een beetje eng vind ik hoor! Ik was gisteren bij m'n schoonzus toen m'n man belde. M'n neefje lach heel tevreden in de box te brabbelen. Zegt m'n man ineens: er ligt daar wat te schreeuwen! Ik zei: Schat als je dit al schreeuwen vind, dan kan jij je lol straks nog op
hoii hoii Aprilmamma's Ut klinkt best raar maar ik heb nog niet egt ut gevoel dat ik moeder wordt,, En kan ut eigenlijk ook niet geloven ..Ma ut is best raar dat dat kan zo'n kleine wondertje in je buik groeit en wat je nu alleen nog maar kan voelen.. En ik weet niet als jullie dat ook hebben maar ik kan wel uren lang op de babykamer zitten en danbezig zijn met de kleertjes enzo.. Maar had ook ff een vraagje Hebben jullie de kleertjes van de van jullie kindje al gewassen..? Of wanneer moet ik dat gaan doen..? Nou ik hoor het wel .. Liefs Renate
hahaha ja idd dan hoor je het waarshcijnlijk dagelijk, tot vervelends toe. zo ik ga lekker me bedje in, ben echt doodmoe, en als me vriend vanacht durft om 1 keer te snurken, grrrrrrrrr dan duw ik em het bed uit, wat ie dan wakker zal worde truste allemaal en tot morgen!
Renate, Ik heb alles wat ik heb gewassen en in de kast liggen. Dan is het maar vast klaar Ik denk alleen dat ik er wel een geurbuideltje van Zwitsal ofzo in ga leggen. Dan blijft het ook lekker ruiken.
Okeej dan kan ik dat ook al wel doen ik heb de kleren wel in de kast liggen maar nog niet gewassen En ik heb al wel een geurbuiltje in de kast hangen van zwitsal dat ruikt egt lekker de hele kamertje ruikt erna Maar iedere geval bedankt sonja Liefs Renate
Jopie lekker he shoppen Renate Ik moet de kleertjes nog wassen maar dat kan pas wanneer de meubeltjes er zijn.
Dientje, wanneer krijg je je meubeltjes? Of heb je nog niks besteld? Ik ga ook naar bed. Hopelijk kan ik vanacht goed slapen. Welterusten.
Heey, We zijn weer terug van de pretecho! Was echt super! En mijn man is overstag gegaan Dus we weten wat het wordt! Ben heel erg happy! Ik wil het alleen niet zo op het forum zetten,voor het geval een bekende het leest. Dus als je het wilt weten PB me dan....maarrrrrrr mondje dicht heh 8)
Ik heb alle meubeltjes al En heb vandaag het laaste dan gekregen das de box dan met een box kleed en zo'n box mobiel ... Maar ik denk dat ik volgende de maand de kleren ga wassen..