Ja, vooral omdat er toch een aantal kletstantes afgevallen zijn, of veel minder meekletsen en ik denk dat jij ook wel minder zal kletsen als je man weer thuis is, zou je geen ongelijk geven.
Maar als iedereen met verlof is en er weer lijstjes komen met de kleintjes erin komt het vast wel goed Jopie! Dat van die matrasbeschermers klopt, alleen ik had de tip van m'n schoonzusje gekregen om zo'n hoeslaken bij IKEA te halen. Die andere vond zij erg zweterig liggen en sommige kraken! O ja, het is bijna volle maan.... De gynaecologen bij ons in het ziekenhuis doen dan niet graag dienst, omdat er dan echt meer vrouwen schijnen te bevallen. Volgens mij is 4 mrt officieel volle maan, dus.wie weet....... Mijn mannetje is het hele weekend in de Ardennen (vriendenweekendje), dus ik moet het nog maar even binnen houden. Lijkt me toch niet heel relaxed als het begint en je man zit 3 uur ver en is dronken.
Em, jou tijd is nog niet! Jij hoeft ook niet lang meer te werken tot je verlof toch? Kom je dan ook de hele dag hier kletsen?
Ja ik hoorde van mijn moeder ook dat het 4 maart volle maan zou zijn, maar dat kan niet als de maan morgen verduisterd een maansverduistering kan alleen plaatsvinden bij een volle maan en dat is morgennacht. Net zo goed als een zonsverduistering alleen gebeurt bij nieuwe maan.
Hey hallo april mama's ik ga er waarschijnlijk ook 1 worden (25 april) ik moet nog anderhalve week tot mijn verlof maar heb er wel helemaal zin in! Ben brandend maagzuur echt zat! En jammer hoor, vandaag intake kraamzorg, maar 5,5 uur! nou ja ik hoop dat ik niet al te veel over tijd ga, vorige X 17 dagen! groetjes aan allemaal! Messie PS belachelijk al die babykamers met lange levertijden gelukkig hebben we die we willen hebben ergens gevonden met 2 weken levertijd! En gisteren een nieuwe wagen binnen gekregen quinny speedi -> mooi!
Denk dat het weinig uitmaakt voor Em haar man of het nou 3 of 4 maart is. De kleine moet gewoon nog even wachten!
Welkom Messie, klets lekker mee. We kunnen je goed gebruiken 2 weken levertijd op een kamertje is idd niet lang. Wanneer krijg je hem?
Welkom messie. Leuk dat je mee komt kletsen. Als ik straks minder ga studeren, zal ik ook wel meer kletsen denk ik. Volgens mij mag ik 2 april ook bevallen, dan ben ik geloof ik 37 weken. Maar ik ga nogsteeds voor 13 april ( vrijdag, )
Ik weet niet hoe dat voelt eigenlijk. Ik heb wel dat ik kleine plopjes voel onder in mijn buik, waar het hoofdje ligt. Misschien is dat dan de hik, : Anders weet ik het niet.
Een irritant gevoel heb ik niet echt. Maar misschien is dat wat je voelt idd wel de hik. Ik heb wel last van lichte krampen in de baarmoeder, ik denk dat die nog volop aan het groeien is. Steken af en toe in de vagina, Maar dat zullen wel ander soort irritant gevoel zijn dan wat jij bedoelt.
Ja, dat bedoel ik idd niet Ik weet niet goed hoe ik het moet uitleggen. Het voelt wel een beetje als dat ik zelf de hik heb, maar dan op de verkeerde plek Snap je het nog hahaha!
Ja ik vind de hik ook irri. Maar ze heeft het meestal maar 1 of 2x per dag gelukkig. Het is als hele regelmatige schopjes. Je kunt ook voorspellen wanneer de volgende gaat komen, wel een mooi moment om anderen te laten voelen