Nou Mo, je hebt het er maar druk mee, sterkte bij de fysio en de VK. Ja de melk is opgeruimd hoor . Missy, het ziet er naar uit dat wij (Em77, jij en ik) na ruim 8 maanden dan toch eindelijk een buikje gaan krijgen hè.
Bedankt voor jullie steun, duim maar voor me dan! Wie weet helpt het! Loeki dat doet me denken aan wat mn vriendin gisteren vertelde. Zij heeft nu een dochtertje van bijna 8 maanden en haar bevalling zit haar nog vers in het geheugen. Ik vertelde dat het al een week zo rommelt bij mij en daar was ze zo verbaasd over. Bij haar was er namelijk geen enkel voorteken dat de bevalling stond te beginnen. Ze heeft helemaal niks gevoeld, geen pijntje krampje niks! En toen de bevalling begon was ze er idd nogal door overdonderd. Zij is vlak voor de uitgerekende datum bevallen. Dat is de pest he dat je nooit met zekerheid kan zeggen wanneer het begint. Het enige wat je kunt doen is je voorbereiden dat je gaat bevallen en je er dan maar bij neerleggen dat je gewoon 5 weken de tijd hebt om dat te gaan doen. (makkelijk gezegd he ) En verder moet je voor jezelf inschatten of je het nog aandurft om na de 37 weken nog ver de deur uit te gaan. Dat zal voor iedereen anders aanvoelen. Zo he wat een verhaal
Ik hoop het ook niet hoor! als ik nog een maand zo moet lopen kan je me echt wegvegen. Ik hoop ook dat de vk vanmiddag even gaat voelen of ik al iets van ontsluiting heb, of dat de boel aan het verweken is. Ik hoop het maar. Kan je dat eigenlijk zo vragen? Of is dat stom? Trouwens zorra is idd de grote afwezige. Heeft niemand een emailadres ofzo?
Ja ik verwacht ook zoiets hoor Harley, aan de ene kant wel lekker, aan de andere kant een beetje onzeker. Zie me al bij de acu op de tafel bevallen of zo.
He Mo! Ja ik ben ook benieuwd wie er eerder is! Ben benieuwd wat de vk zegt. Dizzy mooie buik hoor! Je ziet het nu wel echt goed hoor! En idd bij Em en Loeki idem!
haha loeki, ik hoop t niet voor je. Maar erlijk gezegd geloof ik daar ook niet zo in, jullie? Ik denk echt dat ik beval op het moment dat het goed uitkomt. Op vrijdagavond of zondag ofzo en gewoon op de bank of in bed beginnen.
Mo, je kunt het volgens mij gewoon vragen hoor, als ze het niet wil doen hoor je het wel toch. Nee, heb geen adres van Zorra helaas. Ze schitterd idd door afwezigheid.
He dat moet je opnemen en laten uitzenden als centraal beheer reclame! Kun je er nog wat aan verdienen! Even Apeldoorn bellen Hahaha sorry hoor hihi.
Nou mijn moeder mocht na 37 weken de deur niet meer alleen uit. Ja nog een boodschapje doen, maar niet meer het bos in of zo, want haar bevallingen kwamen zo onverwachts en gingen zo snel dat ze dan waarschijnlijk spontaan in het bos zou bevallen en dat vond de dokter niet zo verstandig.
Loeki,dat heb ik ook hoor,er rommelt bij mij helemaal niks! Daarom heb ik ook zo'n gevoel van ik ga overtijd lopen. Maar als ik terugdenk bij Jennifer,toen heb ik af en toe indalingsweeën gehad verder niks en zij kwam ook iets van 2 weken te vroeg,zomaar ineens. Wel toevallig dat het na de sex was,dus dat wordt hier gewoon veel sexen 8) Missy,wauwie echt een buik! mooi mooi mooi! @Harley,ow gezellig je zus op visite,niet echt naast de deur zo te horen...misschien heeft ze wel een nieuwtje? @Mo,ik zou er gewoon om vragen als ik jou was,bedoel je hebt al zoveel voorweeën gehad,misschien hebben die weeën al wat gedaan! Nee heb je, Ja kun je krijgen
Nee in het bos is misschien wel heel erg back to basic. Het zal je toch gebeuren hee... o ik hoop het echt niet. Pff, je moeder heeft t trouwens bij alle kinderen gehad he? Zo snel? En Harley, idd haha even apeldoorn bellen! Ik durf trouwens ook niet zo ver meer hoor. Kan gelukkig ook niet meer in een auto zitten, dus dat scheelt. Ik vind het al doodeng als mn man gaat werken.
Goedemorgen dames, Zo heb even alles bij gelezen. Het is hier nog rustig en ik heb echt niks te melden. Ik ben ook benieuwd hoe het met Zorra is, is niks voor haar om zolang niet te komen. Dizzy, jammer van je mini, maar zoals je zelf al zei, het is een verstandige beslissing. Loeki, mijn schoonmoeder had ook geen tekenen dat ze ging bevallen. Wilde 's ochtends nog naar het oosten van het land gaan en stond onderaan de trap en toen begonnen spontaan de weeen. Dus ik denk dat het echt niks zegt. Verder weet ik het even niet meer. Ik ga in ieder geval even douchen, tot zo.
Ja Mo, als het al zo'n tijd rommelt kan ik me daar iets bij voorstellen. Ja bij alle vier had ze een hele snelle bevalling, ze verloor haar baby's gewoon, bij de laatste moest ze 2 maanden bedrust houden, anders zou hij veel te vroeg komen, gevolg was wel dat ze hij hem zo waar moest persen dat had ze bij de eerste drie neit eens gehad, kun je nagaan, in 1,5 uur bevallen zonder te hoeven persen.
Ja haha dan kan ik er ook nog wel een paar bedenken! (plaatsen waar je niet wil bevallen ff voor de duidelijkheid) Tjonge doe mij ook zo'n vlotte bevalling! Pientje mijn zus tobt al heel lang met haar gezondheid en daardoor is ze psychisch ook enorm in een isolement geraakt. Een tijdje geleden heb ik haar zover gekregen dat ze met iemand is gaan praten om de dingen op een rijtje te krijgen en haar uit die vicieuze cirkel te trekken en dat slaat aan. Ze is zelfs uitgeweest met een jongen volgens mij voor het eerst in haar leven en ze klonk super vrolijk aan de telefoon. Een paar maanden geleden had ze nooit zomaar langsgekomen dat moest uitgebreid gepland worden ruim van tevoren zodat ze er naartoe kon groeien anders was het teveel voor haar dus dit is echt een supergoed teken!
Hoi Tascha, fijn dat t rustig is! Tot zo! O loeki, ik wil ook zo'n bevalling. Ik wil gewoon geen pijn... Pientje, hoe vond jij het bij jennifer? Viel het mee of tegen?
Ik heb weer enorm goed geslapen, ik ben echt verbaasd. Miscshien dat ik het allemaal kan loslaten en verwerkt heb. Het is toch echt even spannend geweest.