Waarom mag ze er niet langer van eten? Als ze ze toch lekker vind..... Lekker naar de sauna. Heb ik ook wel weer zin in. Ik heb de foto's van Dylan in m'n album staan.
Oh man dat is toch een en al suikers. Ze zit van top tot teen onder de chocolade en dat die mierzoete vulling, ik tanden vallen er van uit als ik er aan denk.
Ja en toen ik thuis kwam mocht ik gelijk weer aan de bak. Mijn zusje stond met mijn 2 neefjes op de stoep, een huilend van de kou en de ander zo ziek dat hij niet eens meer kon lopen. Ze moest naar de HAP en of een van ons kon rijden, want mijn zwager was met de auto naar mijn ouders. Dus ik de jongste overgenomen, want ik mag geen auto rijden en Jaap met jaar en de oudste 'even' naar de HAP. En dat duurde en duurde maar en het werd 18.30 uur en het werd 19.00 uur. Ik Annika dus maar aan een prakje prei gezet en ik met mijn neefje op de arm ook maar aan tafel. Annika wilde echt niet eten en mijn neefje wel, dus ik heb bijna een zuigplek op mijn schouder. Annika maar een toetje gegeven en ondertussen mijn neefje troosten die heel graag een tiet wilde. belt Jaap na 5 kwartier op dat ze nog niet eens geholpen zijn bij de HAP Om 19.45 uur waren ze weer thuis. Mijn neefje heeft 3x overgegeven en hij heeft een oorontsteking. Dus Jaap de jongens thuis gebracht en daarna gelijk door naar de apotheek om medicijnen te halen. Om 20.30 uur konden we eindelijk samen op de bank ploffen, dus daar ging mijn rustmoment wel sneu voor mijn neefje, maar beter nu dan volgende week.
Lang leve de HAP Ben er pas nog geweest met Miepie, omdat die de deur probeerde dicht te doen met haar vingers ertussen. Hopelijk is je neefje gauw weer beter en heeft de andere ondertussen z'n buikje vol.
Dat hoop ik ook,mijn schouders geven verdomd weinig melk. Man ik heb toch een duikeling gemaakt in de top-10 hier, man, die juli-mama's kletsen wat af zeg.
Meiden, voelen jullie er iets voor om dit topic samen te voegen met de maart en mei mama's 2007? Het mei topic is al gesloten, denk te weinig posts, het maart topic is nog wel open.
Dat is zeker leuk. Ik heb voor Annika even niks nodig, moet ook een beetje zuinig aan doen momenteel. Ik doe mijn best, maar ja met Sinterklaas, kerst en mijn trouwdag in aantocht ...
Geeft niet hoor. Ik had niet verwacht dat er leuke foto's bij zouden zitten, want Dylan wilde totaal niet meewerken. Was erg blij dat deze 2 erbij zaten.