Ja ik moet er soms echt om lachen en dan vooral omdat ik zelf 2x moet kijken voordat ik weet wat er staat.
Ik moet soms ook 2 keer kijken wat jullie soms schrijven,ik bedoel dan bepaalde woorden die ik niet ken Vlaams en Nederlands verschilt nog fel! Ik probeer nog gewoon nederlands te schrijven maar Annabel schrijft zoals ze spreekt,vind het ook geweldig
Eleentje is braaf gaan slapen,ze ligt wel nog wa op hare tutter te sutsen en af en toe gaan haar oogjes open maar tot nu toe ligt ze nog rustig! Elena woog vorige week 4200 gram,moet dinsdag naar het CB en ben benieuwd hoeveel ze dan weegt! qua gewicht zit ik terug goed maar dat overtollig vel moet nog weg.Het is niet veel maar het stoort me toch
Dat is lekker taschke pff ik moet nog 6 kilo eraf zien te krijgen. Ik weet al wat het betekend (denk ik) dat ze er een ster in is?!
Vind dat die van 3-6 kg beetje strak zitten je ziet echt rode randjes waar de pamper zit,heb al vanalles geprobeerd,beetje losser,beetje lager,beetje hoger...ook lekken die bij Elena 's nachts door. Ik neem nu 's nachts die van 4-9 kg van baby dry en vind die echt goed!Geen vuile,natte kleertjes meer 's morgens! Ik ga slapen,moet ervan profiteren dat Eleentje ook slaapt! Slaapwel!
Als ze echt rode randjes krijgt enz zou ik wel een maat groter proberen hoor, als Thyron maat 3 neemt verzuipt hij er volgens mij in Welterusten!
Goede morgen dames, wat een rust hier nog op de vroege morgen. Hier alles goed hoor, alleen de BV is op dit moment niet zo. Ik het op beide tepels behoorlijk kloven en ik kolf nu dus de melk, want Annika wil maar niet goed happen en pakt steeds de punt van de tepel AUAUAUAU Zijn er meer dames die gekolfde BV geven en hoeveel cc kolven jullie en hoeveel drinken de kleintjes? Annika heeft luiers maat 1. Mag je tijdens de BV iets als Midalgan op je pijnlijke gewrichten smeren?
goeiemorgen Loeki, Van borstvoeding ken ik niets,kan me niet voorstellen hoe pijnlijk het is. Elena heeft tot zeker 5 weken maatje 1 aan gehad. Heb nu nog ongeveer 50 stuks maatje 2 en dan schakel ik volledig over naar maat 3.Mijn schoonfamilie heeft 15 pakken van 64 pampers van maat 3 meegebracht dus ik kom wel even toe
Zo, dat is idd wel heel veel luiers Taschke, voorlopig zit je gebakken. Bij mij schiet dan gelijk door mijn hoofd 'waar laat je al die pakken?'
Mama Mo, ik zal ook aan jou denken vannacht Annabel, mooie banner hoor. Hoe gaat het nu met je grote zoon? Bosi, ik denk ook aan jou vannacht Ja de pijn van het zwanger zijn mis ik ook niet, maar ik heb wel heel erg de schopjes gemist in het begin en nu mis ik weer de eerste week dat ze echt heel klein was. Dizzy, ik vind het wel meevallen hoor hoe groot onze meisjes zijn. Heb je geen groeiboekje? Daar staat ook in dat ze niet bovengemiddeld zijn. En Fv omhoog? Dan moet ze het wel opdrinken. Onze meid houdt haar mondje stijf dicht na 100cc Tascha, ook al zo'n mooie banner. ben er eigenlijk wel een beetje jaloers op Jopie, waarom is zo'n snottetrekker niet goed? Loeki, ik kolf er ook bij. 's Avonds krijgt ze nu een fles BV. Ze drinkt 150cc bv. Prmd zal eens je verhaal lezen. Ik heb sinds gister pijn mijn buik. En dan niet in mijn buik, maar meer oppervlakkig. Mijn man zegt dat ik de ha of de gyn moet bellen. Nou ik wacht het nog maar even af tot woensdag, want dan is er controle. Zal ik te hard van stapel zijn gelopen?
janne: ja het kan dat je net even te veel hebt gedaan. Bel voor de zekerheid even de VK. Het zal niks zijn hoor, maar misschien heeft ze tips. Loeki: hoe weet je nou hoeveel ze moeten drinken? Het spuit mijn borsten uit sinds gister, ik wil ook kolven erbij. Ik vind het ook veel te snel gaan. Isabella zie ik veranderen. Natuurlijk is ze nu nog lekker klein, maar ze heeft alweer lekkere bolle wangetjes. Gister is mijn vriend met haar onder de douche gegaan. Lief! en ze vond het geweldig.
Tja,gewoon in de baykamer,wij hebben daar zelf een plank gemaakt met het verzorgingskussen op en daaronder kunnen we heel wat kwijt!Is goed te doen!