hallo, amaai wat is er weer wat afgebabbeld heb ik dan 1 dagje niet te tijd om eens te komen piepen.... Het is hier een drukke bezoeksdag geweest, de één na de andere...En Jando heeft een baaldagje gehad veel geweend en krampjes gehad, telkens ie bijna in slaap viel trok ie samen. Had er echt mee te doen en had het gevoel tijd te kort te hebben voor hem door het bezoek. was ook natuurlijk gans de dag alleen thuis é, anders komt mijn ma helpen maar die moest ook weg. Ben dus gewoon kapot niet te doen. Ja zo te lezen hebben jullie nog maar eens gezocht achter de betekenins van mijn taal gebruik sorry maar das echt maacht der gewoonte dat ik schrijf zoals we spreken...tascha doet beter haar best é sorry dak nu even niet reageer maar ga badje nemen nu het rustig is en Jando bij zijn papa ligt Annabel
Dientje, Dylan heeft ook een navelbreukje. Niet heel erg, z'n naveltje steekt maar een klein beetje uit. Wat ik ervan weet moet het vanzelf overgaan. Als je hier de zoekfunctie gebruikt, vind je ook wel info. Meliske, gewoon blijven zeveren Is veel te gezellig! Annabel, niks geen sorry! Het is hartstikke leuk zoals je schrijft. Soms moeten we 2x lezen, maar dat houdt ons scherp Geniet van je badje!
Zit daar dan verschil in? Ik heb zo'n dental speen van Bibi, maar die blieft meneer niet. Vind het eigenlijk ook niet zo erg, hij heeft het niet echt nodig tnt.
Mijn zoontje had ook een navelbreuk, en dat is zo goed als weggetrokken. Meestal verdwijnt het wel voor het tweede levensjaar en anders mag je een schoonheidsoperatie aanvragen. Maar ze hebben er geen hinder van. En Jessy heeft nu wildvlees, en dat hebben ze afgelopen maandag aangestipt met zilvernitraat. Ook hier geen speen/borst verwarring. Omdat mijn borsten telkens knoerhard zijn op voedingstijd lukt het Jessy niet om er een puntje aan te zuigen. Ze krijgt dus eerst 2 minuten met een tepelhoedje, en daarna zonder. Ook heeft ze een speentje tegen de zuigbehoefte, want haar duimpje pakt ze niet. En je mag niet te lang met de bepanthen op je tepels smeren vertelde mijn huisarts. Het is hier stil.......mijn man zit in Duitsland voor zijn werk, vind het maar niks. O, ze huilt, ben weer weg groetjes doeggggggg
PRDM heeft je huisarts ook gezegd waarom je niet lang met Bepanthen mag smeren? Ik doe het nu een week op een tepel en het helpt wel goed! Gemma is morgen alweer een maand oud. Wat gaat het toch snel Meliske: gewoon blijven schrijven zoals je altijd doet hoor! Vindt iedereen hier reuze gezellig. Gisteren trouwens een poepluier gezien niet normaal meer. Wist niet dat er zoveel poep uit zo'n klein meisje kan komen. Het zat echt werkelijk waar overal.
janne, tuurlijk blijf ik bij jullie, lees ook alles mee, maar reageer niet altijd, omdat ik niet goed weet wat ik moet schrijven. loeki, ik heb in het zh 1500 ml bloed bijgekregen. en ik moest na de eerste keer na de bevalling ontlasting te hebben gehad, beginnen met de ferro, te beginnen met 1 maand. mijn vk raadde toen aan om als extra een maand Floradix Kruidenelixer erbij in te nemen, is echt smerig, maar werkt als een trein. Ben nog veel duizelig geweest in de eerste weken, moest jurgen echt bij mij blijven tijdens het douchen, en na een week of 4 voelde ik het langzaam steeds minder worde en beter gaan. Ben daana terug geweest bij de gyn in het ziekenhuis en die zei dat een jonge meid binnen ongeveer een maandje, maximaal 2 toch wel erover heen moet zijn. en na anderhalve maand was ik er zeker van af.
Inderdaad...kan heel snel weer op peil zijn zei ook mijn gyn . Ongeveer 1 punt HB per maand. Bij 7 heb je geen bloedarmoede meer. Dus Loeki, jij had toch 5.0? Dat is heel snel al aangevuld hoor. 2 maanden kost dat ongeveer. Bij plots bloedverlies zoals bij een bevalling is het ijzergehalte veel makkelijker weer op peil te krijgen als bijv. chronisch en sluipend HB verlies. Je bloed zelf is al heel snel weer aangevuld (zou wat zijn anders hihi), tis je hb gehalte wat een verhaal apart is.. Bij ernstige bloedverlies/bloedarmoede krijg je een bloedtransfusie. Bij die staaltabletten is het ook slim om veel vit c te gebruiken , dat bevordert de opname van ijzer
Hallo iedereen, Van borstvoeding weet ik niets af dus kan ik er niet over mee praten Annabel:Is er hé die krampkes ik heb er een tijd ook echt mee afgezien maar sinds ik die NAN AR geef en ze eraan gewent is,heeft ze geen krampjes meer gehad!(oef) Euhm wa nog? Ahja Tascha:Ik vind 90 cc weinig voor een baby van meer dan 4 kilo. Elena dronk toen ze 3700 gram was al 135 ml.En dat was geen probleem voor het CB,als hij het helemaal opdrinkt waarom dan minderen? Elena heeft goed geslapen,van 22u tot 05u?ik hoop dat tegen ik terug moet gaan werken ze nog 1 uurtje langer slaapt maar dat zal wel lukken,is trouwens over 2 weken. Ach kom,het zijn maar 3 dagen per week en in juli ben ik al terug een maand thuis \/ Elena doet niet meer moeilijk om 's avonds te gaan slapen en sinds ze die zantac krijgt huilt ze minder!Ik merk echt dat ze minder last heeft van haar slokdarm.Sewes nog is naar de osteopaat met haar. Ze heeft volgens mij echt weer niet genoeg aan haar fles van 165 water + 5 schepjes,Ik moet 165 doen om haar een voller gevoel te geven jaja...doe er ook al kilo's nutriton bij maar daarvan zijn haar luiers een ramp!Geen enkele luier is daar tegen opgewassen Het zat deze morgen echt tot aan haar oren bijna Dinsdag naar het CB en horen wat zij zeggen... Ik ga ons klaarmaken en ben dan weg! dada
@ Meliske, fijn dat je er zo snel weer boven op was. Ik heb dacht ik geen transfusie gehad en herstel zou 5 a 6 maanden duren volgens de arts. Ik wacht het af. Ik slik nu staalpillen en floradix tabletten. @ Jopie ik heb een Avent speen die lijkt op de vorm van de fles, de dental spenen blieft mevrouw hier ook niet hoor. @ Taschke, blij dat ze Zantac help. Relfux is voor zo'n kleintje ook afschuwelijk, mijn neefje heeft het gehad. Die wilde op een gegeven moment niets meer drinken. Nou kolven gaat prima hier. Ook heb ik borstschelpen gekocht van Avent om de lekkende melk op te vangen, dat scheelt compressen en is beter voor je tepelss, bovendien kun je de gelekte melk zo in de fles doen. Toen ik vanmorgen kolfde lekte ik uit de ander meer dan 10cc melk, toch zonde om weg te gooien. Kolven gaat goed, maar ik kan de kleine meid maar net bijhouden in haar melk behoefte. Ze komt nu echt om de 3 uur en dan gaat de fles helemaal, of bijna helemaal leeg. Ik ben nu 50 cc op haar voor, dus iets meer dan een halve voeding. Ik hoop iets extra's te kunnen kolven vandaag, zodat ik vannacht niet 2x een halfuur op mijn bedrand hoef te kolven. @ Janne en Zorra, als ze de hele nacht doorslapen op FV, staan jullie borsten dan niet op springen 's morgens? Oh nog een andere vraag, hoe vaak doen jullie de kleine in bad? Ik doe het om de dag op advies van de kraam.
hier gaat jasmine ook om de dag in bad. vannacht van 1 tot 6 kunnen slapen geen nachtvoeding hoeven geven yeah em als ik naar jouw gemma kijk op de banner vind ik haar erg veel op jasmine lijken gek is dat
Zinnige dames hè Missy, ik vind Jasmine ook wel een beetje op Annika lijken hoor. Kan me voorstellen dat mensen zeggen dat baby's allemaal op elkaar lijken, zeker als het niet je eigen kindje is.
Nou jippie, om 11.30 uur komt de muts van Felicitas langs, Jaap had de telefoon aangenomen en gezegt dat ze welkom zijn Nou ja als ze maar veel goodies meenemen en ik ben echt niet van plan iets te kopen. Iemand anders al bezoek gehad van ze?
gek is dat he, maar ik zou haar toch herkennen uit 1000de (hoop ik) gisteren mijn collega's hier gehad, hadden baby gym van vtech gekocht erg leuk en leerzaam voor haar ze speelt er nu al mee terwijl het voor 3 mnd en ouder is. en prenatal kado bonnen niet verkeerd dus
hier alleen telefoon gehad dat ik over 3 mnd een uitnodiging krijg voor prenatal baby doos. oja iedereen vond me zeer goed uitzien waren verbaasd over mijn figuur ja weeg nu 71 kg en 77-78 voor zwangerschap en mijn buik is de laatste jaren niet zo strak geweest, alleen vel is nog rekbaar . ook eens leuk om te horen na 10 maanden o jee wat zie je slecht uit, wit vermoeid dof haar en niet fris ui t de ogen
Nou mensen vinden mij heel erg bleek, maar dat is ook niet zo vreemd, als zelfs mij spataderen verdwijnen moeten ze niet verwachten dat er voldoende bloed is voor een kleurtje op mijn wangen.
missy, ik wou dat ik is zou hebben dat er lekker wat kilootjes eraf gaan na de zwangerschap. Heb er nu nog aan zitten van de vorige keer Nu nog even niks maar dat zal niet lang meer duren.
Loeki, een hele nacht doorslapen op FV doet hij niet hoor, was het maar zo. Maar na de laatste voeding slaapt hij 4 uur ipv maar 1 a 2 uur. Mn borsten zijn dan wel vol, maar nog niet op knappen. Oja, en hij drinkt ook maar 5 minuten aan 1 borst en valt dan weer in slaap, maar zn fles drinkt hij wel helemaal leeg en daar doet hij gerust een kwartier over. Maar ik zie hem groeien, dus hij zal vast genoeg binnenkrijgen. Dizzy, dat is dan weer een voordeel van al die maanden zo misselijk te zijn geweest, toch denk ik dat je liever toen niet zo ziek was geweest en nu wat zwaarder, ik had iig niet met je willen ruilen, ja nu wel met je figuur Ik vind dat toch niet echt dat alle baby's op elkaar lijken, ik zie hier toch allemaal heel verschillende kindjes. Gemma en Jasmine hebben wel veel van elkaar weg. Hier ook om de dag in bad, anders droogt zn huid zo uit. Taschke, gelukkig heeft Elena minder last van haar slokdarm. Ik hoop dat het CB een advies heeft over de voeding, zo te horen heeft ze echt nog trek.