April 2007 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Dientje, 14 mrt 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jopie

    jopie VIP lid

    10 aug 2006
    6.030
    1
    0
    Putten
    Bosi, ik had dat idee van te voren ook, maar ik heb er nu helemaal geen moeite mee, dat anderen Dylan vasthouden. Mits ze hem maar goed vasthouden.....
     
  2. Dientje

    Dientje Fanatiek lid

    12 jan 2006
    4.674
    0
    0
    Noord-Holland
    Bosi Ja Ik heb dat heel erg, ik kan er echt niet tegen als mensen hem vasthouden.
    Als mn moeder mn vader zussen en mn vriend hem vasthouden vind ik het geen probleem.
    Ik denk dat voorlopig ook nog wel blijft.

    Taschke \:D/ wat goed zeg dus je hebt lekker een beetje uit kunnen slapen!

    Meliske Ik ben nu wel gestopt met vloeien maar ben nog niet echt ongesteld geworden.

    Jopie Hoe gaat het met Dylan?
     
  3. jopie

    jopie VIP lid

    10 aug 2006
    6.030
    1
    0
    Putten
    Super! 't Is zo'n lief kereltje! Hij huilt weinig en drinkt goed. Merk aan de kleding dat ie ook echt groeit. Sommige dingen past ie al niet meer :p
     
  4. jopie

    jopie VIP lid

    10 aug 2006
    6.030
    1
    0
    Putten
    Wat is Thyron een lekker ventje zeg! Lekkere dikke wangen :p Hij heeft hetzelfde knuffeltje als Dylan.
     
  5. Dientje

    Dientje Fanatiek lid

    12 jan 2006
    4.674
    0
    0
    Noord-Holland
    Fijn dat alles goed gaat, ze groeien echt super snel vind ik,Thyron begon met maat 44.
    Ja die knuffeltjes zijn zo lekker zacht he!
     
  6. Dientje

    Dientje Fanatiek lid

    12 jan 2006
    4.674
    0
    0
    Noord-Holland
    Dat kleine luiertje heeft Thyron 3 dagen aangehad in het ziekenhuis daarna had hij gewoon nummer 1.
    Schattig he!

    [​IMG]
     
  7. jopie

    jopie VIP lid

    10 aug 2006
    6.030
    1
    0
    Putten
    Paste ie daarin? En ik vond Dylan al klein....
     
  8. Niet meer actief

    he dientje en dan vind ik nr 1 al klein :D :
     
  9. Dientje

    Dientje Fanatiek lid

    12 jan 2006
    4.674
    0
    0
    Noord-Holland
    Hahah ja he het is echt een ieniminie luiertje ik ga hem in zn plakboek plakken.
    Dan kan hij later zien hoe klein hij was :)

    Hier weer een huildagje :(
    Ik kan hem ook niet laten liggen als hij huilt doen jullie dat wel?
     
  10. Niet meer actief

    Ik kan het dus ook niet, als ze huilt sta ik ernaast daarbij men zegt je kunt ze onder de 6 maanden niet verwennen, en ik kanhet niet horen aLS ze huilt, kom dan maar lekker bij mij liggen. Mijn man vind overigens wel dat ik haar eens moet laten huilen, niet te lang dat dan weer niet.
     
  11. Niet meer actief

    Ze meldt zich ook weer bijna fles tijd dus ben weer weg tot snel :D
     
  12. Dientje

    Dientje Fanatiek lid

    12 jan 2006
    4.674
    0
    0
    Noord-Holland
    Ja mijn vriend vind ook dat ik hem 5 minuutjes moet laten huilen, maar kan het gewoon niet, vooral niet nar die keer dat ik heel erg ben geschrokken.

    Toen hij net uit het ziekhuis kwam moest hij nog een mutsje op in huis maar dat mutsje die hij die dag ophad was een beetje te groot.
    Hij huilde een beetje raar, dus ben gaan kijken was dat mutsje helemaal om zn hoofd tot aan zn nek zeg maar , hij zat dus gewoon te vechten om adem te kunnen halen.
    brrr toen ben ik echt erg geschrokken me vriend trouwens ook.

    Ik ga ook maar even douchen, heb daar nog geen tijd voor gehad.
    Tot later
     
  13. Ik probeer af en toe op de klok te kijken en dan een paar minuten vol te houden, maar is erg moeilijk :( Als ik niet op de klok kijk, duurt een minuut al eeuwen.

    Meliske: ik had dat gevoel altijd wel voordat ik zwanger werd rondom m'n eisprong. Ik kon ook duidelijk voelen of het links of rechts was. Het gevoel werd gedurende een dag of 2 steeds erger en was dan opeens weg. Denk dat dat het moment van eisprong was.
     
  14. punkey

    punkey Lid

    2 sep 2006
    53
    0
    0
    Hoi allemaal

    allereerst de nieuwe mama's gefeliciteerd met jullie kleintjes.Wat heerlijk om te lezen dat alles goed gaat bij iedereen.
    Ik weet niet meer wie het vroeg maar als je stopt met bv moet je dat afbouwen.Elke dag wat minder vaak kolven en goed letten op bultjes in je borst,als je bultjes tegen komt moet je deze wegmasseren.
    Hier gaat alles met Mike lekker hij komt in de nacht 1 keer om een uur of 3 en dan weer om 7 uur in de ochtend. Het valt me wel zwaar tegen om elke ochtend weer op tijd klaar te zijn om de andere 2 naar school te brengen,ze komen nog steeds elke dag te laat.
    verder is Mike een heel rustig kind.
    Morgen moeten we voor het eerst naar het cb en dan zal ik even alle gegevens aanpassen.
    nou tot snel ik hoop snel een regelmatig ritme te hebben zodat ik wat vaker kan schrijven
    Geniet lekker van jullie kleintjes

    groetjes Ellen
     
  15. Dientje

    Dientje Fanatiek lid

    12 jan 2006
    4.674
    0
    0
    Noord-Holland
    Punkey fijn dat ales goed gaat!

    Taschke Waar ben je hihihi
     
  16. taschke

    taschke Fanatiek lid

    24 jun 2006
    1.356
    13
    38
    verkoopster ruitersportartikelen
    landen/ belgie
    Ben hier! :)
    Die van het cb zijn net weg!
    Elena weegt nu 3740 gram dus is op 16 dagen 720 gram bijgekomen!
    Ze doet het goed,mag eventueel op 5 voedingen en 170 ml omdat ze er om vraagt.
    Die van het cb zei dat ze gewoon veel in te halen had en dat het heel goed kan dat ze bv over een paar weken gewoon minder gaat drinken.

    Dus Dientje,laat Thyron maar lekker drinken wat hij vraagt!Als hij teveel drinkt zal je het wel merken dat hij wat melk teruggeeft.

    Ze staat zelfs voor op haar leeftijdsgenootjes qua ontwikkeling! 8)

    Moet even weg,Flesje geven
     
  17. taschke

    taschke Fanatiek lid

    24 jun 2006
    1.356
    13
    38
    verkoopster ruitersportartikelen
    landen/ belgie
    Ik laat Elena ook niet huilen.behalve als ze zo in korte stukjes huit,dan weet ik dat ze gewoon wat ligt te prullen en laat ik haar even doen,dan valt ze na 5 -10 min.zelf in slaap.
    Als ze luid en aan één stuk door huilt pak ik haar meteen op,ik kan haar ook moeilijk laten huilen,maar die van het cb zeiden ook dat ze dat soms nodig hebben om in slaap te vallen dus... :)

    Punkey:Je gaat vanzelf meer tijd hebben om hier te schrijven.De eerste 2 weken had ik ook geen tijd,maar als je wat in het ritme zit gaat dat na een tijdje beter :D

    Meliske:Ik weet totaal niet meer wat ik voelde,heb er eigenlijk deze keer ook niet meer op gelet nu ik niet zwanger wil worden :D

    Missy:Mijn man vind ook dat ik haar wat langer moet laten huilen soms.Mannen zijn daar nog net iets anders in ;)

    Dientje:wat een klein pampertje :baby:
     
  18. taschke

    taschke Fanatiek lid

    24 jun 2006
    1.356
    13
    38
    verkoopster ruitersportartikelen
    landen/ belgie
    Bijgewerkt op 19-04 om 16u24

    01 Meliske(22)Danischa*
    Geboortedatum: 19-01-2007
    Geboortegewicht en Lengte: 815 gram en 33 cm
    ------------------------------
    02 Dientje(20)Thyron Alessandro Geboortedatum: 11-03-07 Geboortegewicht en Lengte: 2000 gram en 44 cm Gewicht en Lengte nu: 05/04/07 2560 gram en 47 cm Maat kleertjes: 50/56 Voeding: BV en FV Volgende afspraak CB: 24-04-2007 Gemiddeld aantal doorslaap uren: 3 soms 4 uren Aantal voedingen per dag: 7x 100 cc/ml
    ------------------------------
    03 Taschke(21)Elena Geboortedatum: 14-03-07 Geboortegewicht en Lengte: 2495 gram en 46 cm Gewicht en Lengte nu: 19/04/07 3740 gram en ?? cm Maat kleertjes: 50-56 Voeding: FV Volgende afspraak CB: 15-05-2007 Gemiddeld aantal doorslaap uren: 4-5
    uren
    Aantal voedingen per dag: 6x135 cc/ml
    ------------------------------
    04 Evon(26)Merle Jo Geboortedatum: 22-03-07 Geboortegewicht en Lengte: ?? gram en ?? cm Gewicht en Lengte nu: ??gram en ?? cm Maat kleertjes: ?? Voeding: ?? Volgende afspraak CB: ?? Gemiddeld aantal doorslaap uren: ?? uren Aantal voedingen per dag: ?? cc/ml
    ------------------------------
    05 Jopie(28 )Dylan Geboortedatum: 22-03-07 Geboortegewicht en Lengte: 2950 gram en 49 cm Gewicht en Lengte nu: 3200 gram en ?? cm Maat kleertjes: 50 Voeding: BV Volgende afspraak CB: 23-04-2007 Gemiddeld aantal doorslaap uren: 4 uren Aantal voedingen per dag: 7
    ------------------------------
    06 Mama Mo(27)Kim Sophia Geboortedatum: 30-03-07 Geboortegewicht en Lengte: 3080 gram en 49 cm Gewicht en Lengte nu: 3550 gram en ?? cm Maat kleertjes: 50 Voeding: FV Volgende afspraak CB: 03-05-2007 Gemiddeld aantal doorslaap uren: 4 uren Aantal voedingen per dag: 6x110 cc/ml
    ------------------------------
    08 Oempje(22)Ayyoub Geboortedatum: 30-03-07 Geboortegewicht en Lengte: 3570 gram en ?? cm Gewicht en Lengte nu: ??gram en ?? cm Maat kleertjes: ?? Voeding:(? Volgende afspraak CB: ?? Gemiddeld aantal doorslaap uren: ?? uren Aantal voedingen per dag: ?? cc/ml
    ------------------------------
    09 Janne(??)Geheim Geboortedatum: 31-03-07 Geboortegewicht en Lengte: ?? gram en ?? cm Gewicht en Lengte nu: ??gram en ?? cm Maat kleertjes: ?? Voeding: ?? Volgende afspraak CB: ?? Gemiddeld aantal doorslaap uren: ?? uren Aantal voedingen per dag: ?? cc/ml
    ------------------------------
    10 Milou (32)Merlijn Geboortedatum: 01-04-07 Geboortegewicht en Lengte: 3375 gram en ?? cm Gewicht en Lengte nu: ??gram en ?? cm Maat kleertjes: 50 Voeding:BV Volgende afspraak CB: 9-5-2007 Gemiddeld aantal doorslaap uren: 3 uren Aantal voedingen per dag: 9
    ------------------------------
    11 Cilia (24)Ilana Richelle Geboortedatum: 02-04-07 Geboortegewicht en Lengte: 3910 gram en 53 cm Gewicht en Lengte nu: ??gram en ?? cm Maat kleertjes: ?? Voeding: ?? Volgende afspraak CB: ?? Gemiddeld aantal doorslaap uren: ?? uren Aantal voedingen per dag: ?? cc/ml
    ------------------------------
    12 Jantina(??)Britt Geboortedatum: 02-04-07 Geboortegewicht en Lengte: 3085 gram en 49 cm Gewicht en Lengte nu: ??gram en ?? cm Maat kleertjes: ?? Voeding: ?? Volgende afspraak CB: ?? Gemiddeld aantal doorslaap uren: ?? uren Aantal voedingen per dag: ?? cc/ml
    ------------------------------
    13 Zonnetje(??)?? Geboortedatum: 04-04-07 Geboortegewicht en Lengte: ?? gram en ?? cm Gewicht en Lengte nu: ??gram en ?? cm Maat kleertjes: ?? Voeding: ?? Volgende afspraak CB: ?? Gemiddeld aantal doorslaap uren: ?? uren Aantal voedingen per dag: ?? cc/ml
    ------------------------------
    14 Harley(28 )Yara Geboortedatum: 04-04-07 Geboortegewicht en Lengte: 3980 gram en 51 cm Gewicht en Lengte nu: ??gram en ?? cm Maat kleertjes: ?? Voeding: ?? Volgende afspraak CB: ?? Gemiddeld aantal doorslaap uren: ?? uren Aantal voedingen per dag: ?? cc/ml
    ------------------------------
    15 Eef25(25)Jens Geboortedatum: 04-04-07 Geboortegewicht en Lengte: ?? gram en ?? cm Gewicht en Lengte nu: ??gram en ?? cm Maat kleertjes: ?? Voeding:(? Volgende afspraak CB: ?? Gemiddeld aantal doorslaap uren: ?? uren Aantal voedingen per dag: ?? cc/ml
    ------------------------------
    16 PRDM(24)Jessy-Joelle Geboortedatum: 05-04-07 Geboortegewicht en Lengte: 3650 gram en 49 cm Gewicht en Lengte nu: ??gram en ?? cm Maat kleertjes: ?? Voeding: ?? Volgende afspraak CB: ?? Gemiddeld aantal doorslaap uren: ?? uren Aantal voedingen per dag: ?? cc/ml
    ------------------------------
    17 Tumtummetje(??)Amber Anna Geboortedatum: 05-04-07 Geboortegewicht en Lengte: ?? gram en ?? cm Gewicht en Lengte nu: ??gram en ?? cm Maat kleertjes: ?? Voeding: ?? Volgende afspraak CB: ?? Gemiddeld aantal doorslaap uren: ?? uren Aantal voedingen per dag: ?? cc/ml
    ------------------------------
    18 Punkey(??))Mike Geboortedatum: 07-04-07 Geboortegewicht en Lengte: 3010 gram en 48 cm Gewicht en Lengte nu: ??gram en ?? cm Maat kleertjes: ?? Voeding:BV Volgende afspraak CB: ?? Gemiddeld aantal doorslaap uren: ?? uren Aantal voedingen per dag: ?? cc/ml
    ------------------------------
    19 Dizzy Missy (32)Jasmine Geboortedatum: 07-04-07 Geboortegewicht en Lengte: 3830 gram en 52 cm Gewicht en Lengte nu: 3940gram en 52cm Maat kleertjes: 56 Voeding: FV Volgende afspraak CB: 09-05-2007 Gemiddeld aantal doorslaap uren: 3,5 uren Aantal voedingen per dag: 7 cc/ml
    ------------------------------
    20 Tascha(22)Jushua Geboortedatum: 08-04-07 Geboortegewicht en Lengte: 2950 gram en ?? cm Gewicht en Lengte nu: ??gram en ?? cm Maat kleertjes: ?? Voeding:BV Volgende afspraak CB: ?? Gemiddeld aantal doorslaap uren: ?? uren Aantal voedingen per dag: ?? cc/ml
    ------------------------------
    21 Natanya(23)Gioya Geboortedatum: 10-04-07 Geboortegewicht en Lengte: 2700 gram en 45 cm Gewicht en Lengte nu: ??gram en ?? cm Maat kleertjes: ?? Voeding: ?? Volgende afspraak CB: ?? Gemiddeld aantal doorslaap uren: ?? uren Aantal voedingen per dag: ?? cc/ml
    ------------------------------
    23 Em77(29)Gemma Geboortedatum: 11-04-07 Geboortegewicht en Lengte: 2950 gram en 50 cm Gewicht en Lengte nu: 2860 gram en 51 cm Maat kleertjes: 50 (-) ( Voeding: BV Volgende afspraak CB: ?? Gemiddeld aantal doorslaap uren: 2,5 uren Aantal voedingen per dag: 9
    ------------------------------
    24 Vonkje27(27)Charlène Geboortedatum: 11-04-07 Geboortegewicht en Lengte: 2950 gram en ?? cm Gewicht en Lengte nu: ??gram en ?? cm Maat kleertjes: ?? Voeding: ?? Volgende afspraak CB: ?? Gemiddeld aantal doorslaap uren: ?? uren Aantal voedingen per dag: ?? cc/ml
    ------------------------------
    25 Carol78(26)Suzie Geboortedatum: 11-04-07 Geboortegewicht en Lengte: 3315 gram en 46 cm Gewicht en Lengte nu: ??gram en ?? cm Maat kleertjes: ?? Voeding: ?? Volgende afspraak CB: ?? Gemiddeld aantal doorslaap uren: ?? uren Aantal voedingen per dag: ?? cc/ml
    ------------------------------
    26 Wendy80(26)Zoey Geboortedatum: 14-04-07 Geboortegewicht en Lengte: 4025 gram en 51 cm Gewicht en Lengte nu: ??gram en ?? cm Maat kleertjes: ?? Voeding: ?? Volgende afspraak
    CB: ??
    Gemiddeld aantal doorslaap uren: ?? uren
    Aantal voedingen per dag: ?? cc/ml
    ------------------------------
    27 Ellenoor(41)Indra Sophie Geboortedatum: 15-04-07 Geboortegewicht en Lengte: 3000 gram en 49 cm Gewicht en Lengte nu: ??gram en ?? cm Maat kleertjes: ?? Voeding: ?? Volgende afspraak
    CB: ??
    Gemiddeld aantal doorslaap uren: ?? uren
    Aantal voedingen per dag: ?? cc/ml
    ------------------------------
    28 Eyerish(30)Ambra-Lynn Geboortedatum: 17-04-07 Geboortegewicht en Lengte: 3990 gram en 53 cm Gewicht en Lengte nu: ??gram en ?? cm Maat kleertjes: ?? Voeding: ?? Volgende afspraak
    CB: ??
    Gemiddeld aantal doorslaap uren: ?? uren
    Aantal voedingen per dag: ?? cc/ml
    ------------------------------
    29 Zorra(28 )Geheim Geboortedatum: 17-04-07 Geboortegewicht en Lengte: ?? gram en ?? cm Gewicht en Lengte nu: ??gram en ?? cm Maat kleertjes: ?? Voeding:BV Volgende afspraak CB: ?? Gemiddeld aantal doorslaap uren: ?? uren Aantal voedingen per dag: ?? cc/ml
    ------------------------------
     
  19. Dientje

    Dientje Fanatiek lid

    12 jan 2006
    4.674
    0
    0
    Noord-Holland
    Daar ben je! :D

    Wauw geweldig nieuws Taschke, ze is zeker heel goed aangekomen en tof dat haar ontwikkelingen goed gaan!
     
  20. Niet meer actief

    Hoi meiden!

    Ik vind t ook heel moeilijk om Kim aan een ander te geven hoor. Alleen vind ik het moeilijk bij iedereen.
    Moet mezelf er ook echt toe zetten om de andere kant op te kijken als mn man d'r heeft... Net was er visite en dan vind ik 1 minuut ook wel erg lang bij een ander op schoot. Gelukkig huilt Kim zelf ook vrij snel dan.

    Dat huilen heb ik ook moeite mee hoor! Ik laat d'r 3 minuten huilen 'snachts. Vind ik al heel wat. Dan til ik d'r uit bed en wieg ik d'r in slaap en leg ik d'r terug.

    Enne Taschke, goed hoor dat Elena het zo goed doet!
     

Deel Deze Pagina