ja vind dat ook erg kinderachtig! maar ja...ff kijken nu. ik belde corne net maar die stond bij zn broer.dus die belt zo terug
Lijkt me verstandig om het gewoon maar even op je af te laten komen. Je kunt er zelf toch niet veel aan doen... hopen dat je bloeddruk netjes blijft (en geen drop eten als je dat nog deed).
Hopelijk niet te spannend: da's weer niet goed voor de bloeddruk! Rustig aan he, Marleen, dat is het beste voor jou en je kleine. Hier trouwens weer veel last van kramp in de onderbuik... maar dan constant (geen golf, geen begin of einde, er is gewoon steeds kramp). Misschien gebeurt er al wel iets, qua voorbereiding... zou de vk morgen checken of de bm-mond al verstreken is?
Hoi meiden eindelijk is het dan april Even een ego berichtje want ik moet eerst even weg naar de bank. wil wel ally even feliciteren.
Ja natuurlijk, de andere dames met een weekje erbij ook gefeliciteerd! Heb gelezen dat bij 38 weken je kind officieel voldragen is, dus bravo, ze zijn klaar! (alleen nog 'even' ter wereld brengen)
jep alles was weer goed gelukkig kindje ligt echt met hoofdje vast in de bekken dus het is puur afwachten...wanneer et zich aandient
Dat is goed nieuws Simone!Dus toch nog op korte termijn iemand kunnen regelen voor het tegelwerk. @MissC: Mooi zo dat het kindje vast ligt in het bekken!
Goedemorgen.. Middag bedoel ik! Nog geen 1 aprilkindje geboren zie ik? Fijn Cynthia dat de kleine er klaar voor ligt! En inderdaad.. Nu is het afwachten.
had bij de wibra net ff 2 doosjes van die luierzakjes gehaald, 100 stuks voor 1 euro.. kunnen de eerste 200 luiers geurloos weggegooid worden hahahahaha