Haha, om half 11 al te fantaseren over tomatensoep en alles, jullie zijn grappig Ben vandaag superduizelig, echt irritant. Gelukkig is het niet zo druk op werk, kan lekker een beetje dingetjes afmaken en hopen dat de dag snel om is.. Gefeliciteerd voor iedereen die de 12 weken voorbij is. Ondanks wat Talia schreef kan ik me goed voorstellen dat het voor meesten wel bijzonder is... zal ook blij zijn als de beep 12 weken lang op zijn plek heeft gezeten, dan houdt ie het vast ook wel vol tot week 40 Talia, spannend voor vanmiddag, hoop voor je dat de tijd snel gaat en zouden het er echt twee zijn? Veel plezier! 4catsandagirl, lekker haring! Goed idee voor vanavond... lekker op een wit broodje met uitjes... Fijne dag iedereen!
Ik heb net bij d c1000 van Almhof yogurtdrink gehaald met stukjes fruit, errug lekker. Is nu in de aanbieding. Wat vinden jullie van de nieuwe ontwikkelingen van het verhaal van maddy, het meisje dat verdwenen is uit haar hotelkamer in Portugal? Ik lees elke dag even mee in de lounge, daar hebben ze een topic geopend. Ik vind het een ronduit afschuwelijk idee dat een ouder een eigen kind iets aan kan doen. Ik kan me er bij de pet niet bij en word misselijk bij de gedachte. Ik moet er elke dag wel even aan denken.
Hallo allemaal, ik krijg er echt honger van ,jullie hebben het meeste over eten . Over ziekenhuis of thuisbevalling. Ik zit te denken om in de kraamhotel te bevallen en paar dgn blijven. Na de ziekenhuis moet je na 6 uur naar huis en kan je kraamverzorgster nemen,maar dat zie ik ook niet echt zitten. Het is ietsjes duurder,maar wel beter . Een vriendin is pas bevallen en blijft ook in de kraamhotel,volgens haar is het ideaal. prettig weekend Ally
Ik vindt dat helle verhaal over Maddy zo erg. Elke keer als ik haar op tv zie,zo een mooie meisje . Als haar moeder het heeft gedaan,hoop ik dat ze hun snel te pakken krijgen en laten boeten wat ze hebben gedaan. Die vrouw kon wel goed acteren. Aan de andere kant ,het wordt door de media echt opgeblazen,stel nou voor dat ze het niet heeft gedaan ,dan is dit echt een nachtmerrie. Dames,hebben jullie al kraampakket aangevraagd. Ally
goeiemorgen dames, ook weer ff een vlot berichtje van mij... 11 WEKEN! en ik hoop ook van harte dat ze dat nu eens en voor altijd eens gaan oplossen! talia heel veel plezier bij je echo. ik ga me zo ff lekker douchen en vanmiddag naar de kermis, vogelschieten altijd gezellig. gister al een megagrote koe gewonnen voor op de babykamer(in ons hopelijk nieuwe huis)
corina gefeliciteerd met je 12 weken! en missc natuurlijk ook gefeliciteerd met 11 weken! het gaat ALWEER over eten zie ik ale: moet er nog even niet aan denken.... ally nee ik heb mn kraampakket nog niet aangevraagd dat moet voor de 5e maand toch?dan heb ik nog wel effe
kraampakket? jee , nou nog niet hoor. Jij wel? Ik bij mijn eerste helemaal geen pakket aangevraagd, had zelf alles al in huis. Maja misschien doe ik het deze keer wel.
naar sab dat je nog steeds zo misselijk bent! het gaat wel over hoor meid! gewoon ff doorbijte. ik heb ook nog geen kraampakket aangevraagd
nee kraampakket aanvragen was nog te vroeg volgens de VK. Ze zei, dat is latere zorg, laat eerst het kindje maar groeien..
Ik heb de kraamzorg al wel geregeld. Toen ik bij de 10 weken een echo had, vroeg mijn VK of ik er al achter aan was gegaan. Ik vertelde toen dat ik de echo af wilde wachten en daarna er achteraan wilde gaan. Zij vertelde mij dit wel spoedig te doen ivm de lange wachttijden die er momenteel zijn. Dus ik heb het al wel geregeld. Het kraampakket dat moet ik zelf kopen omdat ik niet aanvullend verzekerd ben.
hoe zit het dan precies met die kraamzorg? moet je er zelf 1 kiezen of gaat dat allemaal via je ziekenfonds?
ik probeer wat te regelen via Icare.. ben ik al voor aangemeld, dus denk ik alleen een kwestie van opbellen..
Goede middag Talia: heel veel plezier vanmiddag. Ben benieuwd of jullie gelijk hebben en dat het er 2 zijn. Corina: gefeliciteerd met je 12 weken Missco: gefeliciteerd met je 11 weken. jullie zijn al zo ver. Maar dat komt bij mij ook wel goed. Ik ga nu heerlijk geroosterde broodjes eten.
Ik heb Unive als verzekering en die heb ik gebeld, alle persoonlijke gegevens doorgegeven enzo. Daarna kon ik kiezen uit 4 verschillend kraamzorgen en daar heb ik er een van gekozen en Unive regelt nu alles met die kraamzorg dus ik hoef zelf nergens meer achter aan. Wel krijg ik nog een formulier thuis gestuurd die ik moet invullen en zo simpel was het bij mij.
Vandaag nemen we stampot andijvie met rookworst Morgen een heerlijk schnitzeltje met champignonsaus, witolofrauwkorst en sla... en over het bevallen: mijn verloskundige vroeg er dus ook naar: dus ik zei, nou het zieken huis lijkt me toch prettiger, veiliger, als er dan wat is, ben ik in goede handen.Toen zei ze, nou dat is nog niet helemaal zo, want als je snachts of het weekend of savonds bevalt, dan moet ook eerst de gynacoloog worden opgeroepen. Beval je thuis ben je in je eigen fijne veilige prettige ruimte. Met je eigen verloskundige. En moet je naar het ziekenhuis, dan ga je tegelijk weg daar heen en ondertussen wordt de gynacoloog opgeroepen, zodat je daar tegelijk aankomt, aldus mijn verloskundige. Maar ik ben er nog niet uit hoor..