oooh ik wil ook een spijkerbroek die lekker zit. heb wel een stretch spijkerbroek maar het enige dat goed zit is de band om de buik maatje 34 is moeilijk te krijgen vind ik
Cynthia: ik had zondag een super drukke dag gehad, dus toen ik 's avonds op m'n rug in bed lag, voelde ik de kleine al behoorlijk schoppen onderin m'n buik. Ik hoopte al dat mannetje lief wat zou kunnen voelen en ... ja hoor. Echt super. Wordt het voor hem ook meer echt. Heb trouwens nog ff een buikfoto in m'n album gezet. Ik heb gewoon 20 weken eronder gezet, want dat is morgen al.
meestal is 36 de kleinste maat. en ik ben niet van plan zoveel geld uit te geven aan een broek. dan koop ik wel een paar tunieken,leggings en majo's voor dat zelfde geld
hoi hoi Talia, Simone en H25 succes met de baby apk jessy gefeliciteerd weer een meid erbij goh de meiden hebben ons bijna ingehaald haha en voor degene die zich druk maken om de positiebroeken mijn maat hebben ze helemaal niet dus ben gedoemd tot joggingbroeken zitten overigens wel erruug lekker moet ik zeggen heb ze in alle kleuren van de regenboog en na de bevalling gebruik ik ze weer als huis broeken groetjes nathalie
@Marleen lijkt me toch logisch dat je met zo'n zware baan rustiger aan moet doen. Is dat niet vaker gebeurt bij jullie op het werk? @buddy hoe was het bij de dokter? Ik hoef nog steeds geen positiekleding aan, ben ook nog steeds niet aangekomen. Mijn buik is wel gegroeid, maar blijkbaar ben ik op de rest van mijn lichaam behoorlijk afgevallen. Draag bijna nooit broeken maar veel rokjes en dat past allemaal nog prima. Iedereen met een week erbij gefeliciteerd en iedereen met controle of echo vandaag succes!
bij de dokter was het wel goed. ze zei dat ik alweer een virus erbovenop heb gekregen, en dat ik de neusspray van de kno gewoon heel consequent moet gebruiken en dat dan alles er vanzelf uit moet komen (heb namelijk ook vocht in mn oren zitten) mocht er over een week nog helemaal niks geen verbetering zijn dan kijken we naar een nieuw kuurtje.
Alleen maar joggingbroeken Nathalie, lijkt me niet heel fijn. Maar zoals je al zie joggingbroeken zitten heerlijk. Ben vandaag vrij, dus heb ook een relaxbroek aan. Cynthia: ik heb ff niet gelezen dat je naar de dokter moest. Je hebt wel wat zeg. Knuf voor jou.
ja het gaat heeeerlijk hier! thnx voor knuf maar ik klaag niet hoor(behalve over de hoofdpijn door het stoten ) ik ben allang superblij dat het met junior goed gaat en de zwangerschap goed verloopt
jah precies. dankje ik ga vanmiddag naar de bank, klein beetje geld lenen voor de inrichting het komt alweer zo lekker dichtbij he, over 2 weken al sleutel!
Heerlijk he een ander huis. Dat had ik met dit huis ook hoor. Veel plezier met inrichten e.d. Weten jullie al van hoe en wat? Kleuren e.d?
Is het trouwens een echte duplexwoning of een massionette (of zoiets) woning? Wij hebben hiervoor namelijk ook in een massionettewoning gewoond. Was ff benieuwd.
wat is een maisonette? dit zijn 2 huizen in 1 zo'n beetje, maar wel eigen voordeur enzo. jah de woonkamer word donkerbruin met creme en de slaapkamer zwart wit en grijs, en de babykamer beige
Een massionettewoning zijn drie woningen in 1. Twee boven en 1 onder. Wanneer je boven woont heb je twee verdiepingen. Beneden woon je onder de twee bovenste verdiepingen. Snap je? Wij hebben ook donkere meubels en lichte muren. En 1 rode muur.
Heey meiden Ik ben er ook weer even Net geprobeerd buikfoto te maken, heb echt klein buikje... valt nie eens op Hoop dat het nog komt. Ja die broeken is hier ook moeilijk, alles is me te groot omdat ik een ukkie van 1.60 ben en ook nog heel slank, dus ja... wordt probleem. Hoop dat ik morgen de goede maat krijg anders blijf ik rondlopen met losse knipen. Liefs Trouwens, leuk grijs/zwarte slaapkamer