@Danielle: Wat vervelend dat je daar zo mee zit! Kan me goed voorstelen dat je eigen moeder de eerste is die je wilt zien en knuffelen als je bevallen bent!!! Maar zoals eerder gezegd door anderen, je schoonmoeder is ook oma geworden he..... Toch ken ik het gevoel hoor! Het is met je eigen moeder zoveel anders dan met je schoonmoeder!!! @Leonie: Wat heeft je meisje goed geslapen zeg! Rosan heeft gister om 23:30 de fles gehad en werd vanmorgen om 5:30 ook pas wakker! Mannetje vroeg al of ie wat gemist had vannacht? Maar nee, ze heeft lekker goed geslapen! En is de tv monteur al geweest? Balen dat ze eerst 3x repareren voor ze een nieuwe doen, idd misschien een handje helpen hihi. @Thalina: "beterschap" voor je mannetje! En wat een supergave kleertjes zeg!!!! @Coto: Wat heeft DJemi ook al zo goed geslapen vannacht! Zou er iets in de lucht hebben gehangen? @Eenwondertje: Jemig jij bent al druk geweest vanmorgen zeg! Denk je wel aan jezelf!!! Of kun je dat allemaal al zo goed volhouden? Ik ben na een paar wasjes wegwerken al weer toe aan rust....(niet dat ik dat dan altijd neem....maar lichaam geeft wel aan) @Egbimi: Jij ook al lekker druk geweest vandaag! Lekker alles aan kant voor vrijdag! @WWJC, lekker rustig de tijd nemen om bij te lezen meid. Dat reageren komt wel weer toch! lekker aan jezelf denken en genieten van je mannetje! Wybe was dus goed gegroeid? En was bij jouw controle alles goed? Wij gaan trouwens ook nog lekker een midweek weg op vakantie met schoonzus en zwager. Waarschijnlijk naar Sauerland, vd week gaan we boeken. Hopelijk beetje mooi weer dan! Wel spannend zo'n eerste keer met zon klein meisje op vakantie!! Wanneer mag je trouwens voor het eerst zwemmen met een baby?
JANTSJUH: Goed wat van je te horen zeg!! En wat een lekker bekkie heeft je meisje!!!! WONDERTJE: Heb ik wat gemist?? Urine onderzoek?? Blaasontsteking?? Ik lees even verder... MO: Oh lekker zeg er tussenuit..2 keer ook nog eens ..toe maar!! Geniet ervan! @SEX: Hier al een maand of 3 niet.. Merk wel dat het weer nodig 'moet'..Wordt een beetje langs elkaar heen geleefd hier.Maar komt goed..Zal morgen een pakje glibbermutsen kopen. @WASSEN: Ik kom er ook haast niet door en ik strijk nog niet eens..Ja per stuk als het nodig is..En ik heb een droger..EN een was droogcombinatie..wat doe ik fout? En meestal krijgt hij elke dag schone kleren aan maar soms houd ie ze lekker 2 dagen aan..Ligt er aan.. EGBIMI:Hoe is het met je bult?? AUWIE! LEEUW: Leuk om weer wat van je te horen..Heerlijk zeg dat alles goed gaat!! En dat hij zoveel lacht..leuk he..hier ook een lachebekje.. JESSIE: He, bi jullie dus ook dat langs elkaar heen geleef..Balen is dat he..Plannen we beide maar dit weekendje..We gaan er voor!! EST: Ja je moet hier echt regelmatig kijken want we beppen heel wat af!! Ik loop nu alweer 6 paginas achter....Wat vervelend zeg dat Tjeerd zo'n last heeft..Ik hoop dat je het snel kunt oplossen..met bv andere voeding! Ik lees even verder... Nog bedankt voor je complimentje bij de foto van Sam! @BAD:Sam gaat meestal om de dag in bad..Soms zitten er 2 dagen tussen..Verder lekker wassen..Luier verschonen doen wij zowieso altijd al met een washandje..Ja ook de poepluiers....En die washandjes was ik dan wel apart nadat ze eerst geweekt hebben in een emmertje.. RACH:Hier slaapt meneer nu ook rond 23;00..tot de volgende ochtend nu...dat is een uurtje of 6. SUSHI:Gelukkig is het allemaal goed gegaan...Zorg maar goed voor hem. Ik doe Sam niet altijd een pyjama aan..Alleen als hij bv een spijkerbroekje draagt.. PIENTJE:Als mn kont niet vast zat vergat ik die ook!! Ik ben echt erg ja..en mn mannetje maar niet begrijpen..hahaha..maar jij hebt het ook behoorlijk te pakken lees ik..hihi..dom kun je je voelen he.. Naar de kast lopen voor iets..eeeh wat ook alweer?? Ik plaats mn bericht even hoor!! heb nog niet alles gelezen..maar het wordt wel erg veel zo en ben nu al een half uur aan het lezen..pff even een break..
Wwjc, leuk weer wat van je te horen. Nou monteur is geweest. Tv is mee ter reparatie, hij wist niet wat er nog gemaakt zou moeten worden maar volgens protocol moest tv mee. Ik zou er nog over horen, waarschijnlijk aankomende week. Heb nu leentv, wel een nieuwer model
Zo, ze slaapt nog steeds in de box.. Kon ik even opruimen, uitkoken etc nu weer even kolven stiefzoontje is er straks pas weer .nou ja, hij is het wel gewend ondertussen hoor, ik gaf ook gewoon bv waar hij bij was maar dat vriendje.. hihi @wwjc : goed om weer van je te horen! Gaat het weer de goeie kant op? Neem inderdaad de tijd ervoor! @Jessie : rosan ook al zo goed geslapen! Goeie aardstralen dus vannacht.. Lekker hoor sauerland .baby zwemmen mag volgend mij na de eerste prikjes krijgt ze die nog daarvoor? @eefje : ja inderdaad je moet echt regelmatig lezen hier .maar ik zie dat sem ook al lekker doorslaapt? Lekker he? @leonie : wat een gedoe met die TV? Misschien ruilen ze hem toch nog om
@WWJC: fijn weer wat van je te lezen. Hoe gaat het met je? @Sex.....: hmmmm.... echte sex hebben wij al maanden niet gehad (ik vrees dat het 2008 was *schaamrood op de kaken*). Tijdens de zwangerschap geen behoefte aan gehad en toen ik behoefte kreeg (laatste maand), was ik fysiek zo slecht, dat het er ook niet van kwam. En nu heb ik ook nog niet echt behoefte. Komt bij dat wij het met rubbers doen en zolang ik mijn 1e menstruatie nog niet heb gehad, neem ik geen risico's met mogelijke zwangerschappen. Dus, voorlopig lekker knuffelen....... (kan overigens net zo fijn zijn voor de intimiteit). Het "echte werk" komt vanzelf wel weer.
@Coto: ik ben ook een controlfreak hoor. En baal vandaag ook, want meneer wil vanmiddag niet (rustig) slapen. En daar had ik met mijn planning wel mee rekening gehouden. Hoe was het ook alweer..... "jouw ritme wordt vanaf nu door zijn ritme bepaald". Hmmm, da's soms best lastig 8).
@Sniffy Mitchell vind alles wat met water te maken heeft heerlijk gelukkig maar en 13 juli weer werken dus ,maar je werkt dus alleen s nachts hoe ga je dat straks doen dan overdag???? @Thalina o ja voetbal is wat he hier ook zo heilig alleen is mijn vriend tijdelijk gestopt (hij deed veld en 2x zaal in de week),maar hij gaat toch volgend seizoen weer beginnen met zaal hij mist het best ik hoop maar dat het snel beter gaat met je vriend is voetbal op tv ook zo heilig dan ???? ik heb er zo n hekel aan,maar hij kijkt het liefst alles en heerlijk zeg nog 5 weken vakantie erachteraan nou gelijk heb je @Coto zo Djemi draait zichzelf dus op zij en terug netjes hoor dat vind ik ook wel lastig regeldagen heb het liefst ook een schema ook een controfreak hier heb graag de touwtjes in handen,maar met een baby gaat dat niet altijd he wel fijn dat ze weer lekker slaapt @Wwjc leuk dat je er weer bent en idd lekker op jou tijd meeschrijven nu lekker genieten van Wybe en hij is goed gegroeid zeg ne met jou alles goed op de nacontole @Jessie heerlijk zeg een midweekje weg genieten dus en wanneer gaan jullie??? hier ben ik met MItchell op babyzwemmen gegaan toen hij 9 weken was,maar een vriendin van mij toen de kleine 6 weken was ze adviseerden mij om de 1e spuitjes af te wachten dan zijn ze net iets beter beschermd ik ga er even 1 de fles geven ,want ik hoor gehuil
Dank jullie wel voor de lieve reacties. Het is gewoon zo dat ik geen hele goede band heb met mijn schoonmoeder, en vraag me gewoon af of ze echt niet heeft gesnapt dat mijn moeder dan voorop hoort te lopen. Maar idd, het is haar 1e kleinkind, en waarschijnlijk was het gewoon enthousiasme van haar... Zal er ook nooit iets over zeggen tegen haar, maar de volgende keer komen mijn ouders dus mooi een uur eerder.... Het is niet anders! Vanmorgen even Tim laten wegen op het cb, maar die vrouw heeft het gewicht niet goed opgeschreven.. Dacht dat er ruim 5700 gram stond, maar ze heeft maar 5240 opgeschreven? Maar goed, volgende week moet hij zijn prikjes, dus dan wordt hij nog een keer gewogen. Hij moet trouwens naar fysio voor zijn hoofdje, het wordt eigenlijk niet echt beter (ook niet slechter gelukkig).. Hoop dat ik wat bruikbare tips krijg! Vraag; hoe doen jullie beebjes het op de buik, en hoe leggen jullie hem neer? Tim doet dan eigenlijk niets.... ja huilen, maar probeerd (naar mijn idee) niet zijn hoofdje op te beuren. Als hij bij mij op de buik ligt (ook helemaal plat) tilt hij zijn hoofdje echter wel omhoog?
@egbimi: ik werk dus 2 nachten per week. Op dinsdag past mijn schoonmoeder op. Dan kan ik de hele dag slapen. En op woensdag ochtend kom ik uit de nacht. Dan slaap ik altijd heel weinig dus pak ik de uurtjes mee die Fenna 's ochtends slaapt.
haha coto ik zie je al helemaal zitten met de kolf eraan... @eenwondertje het is echt niet erg hoor de ene is gewoon nog met hele andere dingen bezig als seks, de andere is sneller weer haar oude, de ander moet nog helemaal aan haar rol wennen als mama zijnde, komt vanzelf wanneer je er klaar voor bent zolang de rest goed zit zit dat helemaal snor!
Oh ja; hier wordt er ook langs elkaar heen geleefd... Ben simpelweg té moe 's avonds voor alles, vreselijk... Kan Tim overdag alle aandacht en alle liefde geven, en knuffels krijgt hij in overvloed. Maar als vriendlief 's avonds ook een knuffel wil is me dat vaak te veel... Gemeen hé? Moet er echt op letten, maar denk dan echt; oh laat me even met rust, dat ik ook eens iéts voor mijzelf kan doen. Voel me een vreselijk mens dan. Het is echt niet dat ik minder van hem hou, maar we hebben nog niet echt weer wat we vroeger hadden. Ff wennen nog! Maar; van het weekend gaan we zaterdag lekker naar het volksfeest hier in het dorp! Tim gaat voor het eerst logeren bij mijn ouders , maar vind het wel superleuk om samen met mijn vriendje weer wat te doen! En ben ook vastbesloten om ervan te gaan genieten, en niet constant zorgen te maken over Tim...
Hmmm volgens mij krijg ik mijn banner niet geplaatst... Heb ik toch geen tijd voor als het allemaal niet werkt? Mijn mannetje roept alweer...Honger!!! edit: ow toch wel. Moest eerst ff berichtje plaatsen voor ie m pakte.
Wat leuk!!! Ik had ook al een kraamkado van deze website gekregen, een t-shirt met haar naam erop. Ik heb net voor vaderdag een grijs jurkje besteld met roze letters. Ga ik haar 's ochtends op vaderdag aantrekken. Ik hoop alleen dat ze het past want ze hadden alleen 62/68 (nou goed, anders even heet wassen ) Bedankt voor de tip!
je weet hoe mijn dochtertje het doet op dr buik: ze vind het heerlijk en kijkt helemaal rond. wie vroeg om een leuke site voor een Tshirt met tekst? Persoonlijk bedrukte kinderkleding en babykleding als kraamkado! - simply colors vannochtend naar CB voor prikjes: zielig ze is wel weer enorm gegroeid: 58 cm (11 cm in totaal) en 5100 gram (1,5 kilo in totaal). nu is ze erg duf en ligt bij mama op schoot te snurken
@Danielle: leuke tip! Ik had ook al een kraamcadeau van deze site gekregen (net als Kipkip). Ik heb een T-shirtje gekocht in maat 50/56 met opdruk. Ik trek hem ons manneke ook 's ochtends aan . En verder is ons meneertje vanmiddag erg onrustig. Hij wil alleen maar in de draagzak tot rust komen. Pffff, en dat wordt zwaar op een gegeven moment. Maar goed, hij ligt nu te slapen, in de draagzak op bed. Ik heb hem heeeeeel voorzichtig afgedaan. @Jodie: misschien is zo'n draagzak ook voor jou een idee als Senne zo onrustig en jengelig blijft? Want ik kan mij voorstellen dat je er op een gegeven moment behoorlijk zat van bent, hoe lief hij ook glimlacht...... Oh shit, hij begint weer . Hup, draagzak weer om .
@Coto zo he Djemi slaapt nu wel leker dus heerlijk he dat je dan even iets kan gaan doen @eenwondertje nou als jullie het zo goed vinden dan is het toch goed het komt vanzelf wel weer en idd als jou ritme niet overeen komt met die van de kleine dan is dat best balen ik herken het maar al te goed hihi @Danielle gelijk heb je en je moet het zo doen als jou gevoel het jou ingeeft en dat is dan ook niet fijn dat ze het verkeerd heeft opgeschreven je kan het volgende week wel zien of hij dan ineens heeeeeeel veel is aangekomen dat het niet klopt deze x en lekker gaan genieten dit weekend @Sniffy o zo doe je dat dat is idd wel fijn dan en wat een leuke foto idd heel erg lief @Thalina ja Mitchell slaapt wel goed en zo kan ik overdag lekker mijn ding ook doen @Eefje ja het gaat wel weer vandaag het is al niet zo dik meer gelukkgi alleen een beetje blauw @Rach zo je kleine meisje is zeker goed gegroeid heerlijk zeg en zielig he die prikjes ik hoop dat je meisje er geen last van heeft verder ik weet nu ook al een beetjeMitchell zijn ritme hij komt vaak tussen 6.30 en 7 s morgens en ik weet dat hij daarna ook goed slaapt en dan na de middag wil hij wel wat langer wakker blijven,maar zodra hij gaapt hup naar bed en dan komt hij weer voor een fles tegen 14.30 en 15.00 en daarna slaapt hij vaak een uurtje om vervolgens tegen 17.00 zijn huiluurtje te hebben altijd als papa thuiskomt die vind dat wel jammer,maar dan heeft hij wel een goed reden om met hem te knuffelen zonder dat ik boos word dat hij hem uit zijn ritme haalt zo heb eigenlijk nog niks verder i huis gedaan alleen de was en het toilet en ga zo even stofzuigen zit al de hele tijd achter de pc en tussendoor MItchell de fles gegeven en mijn buurkinderen kwamen even kijken mijn buurmeisje van 8 wilde natuurlijk Mitchell wel even op schoot en toen hara broetje van 5 ook o zegt zijn zus dat kan jij niet,want hij is heel zwaar nee hoor zegt ie geef maar ok maar na een minuutje was het toch pak jij hem maar weer,maar hij is helemaal niet zwaar hoor zegt ie stoerleuk he die kinderen
YouTube - Libya - Children Song .... ????? ... ????? ??????? Pffffff...hier helemaal *&%^$&^ Kids zijn zoooooooooooooooooo vervelend vandaag!! Noa zat met mn telefoon...volgens mij belde ze JODIE!!..Zal dr zo maar even smsen met een excuus...