ola ola kindercola coto: hier precies hetzelfde! mijn haren zijn allang en dan heb ik ze gewassen en dan haal ik hele plukken uit mijn handen!!! mijn kapster zei dat het normaal is omdat je je haren hebt vastgehouden tijdens de zwangerschap en het enigste wat je eraan kunt doen is vitamine b slikken!!! Cil wat een schattig menneke! en dames die weggaan jammer hoor vond het altijd leuk om verschildende verhalen te lezen!!! ik hoop dat jullie afentoe iets van jullie laten horen!!! en ik ga nergens heen!!! heb vandaag weer gewerkt! was wel lekker en julian heeft het super gedaan bij de gastouder! maar ligt nu al in coma door alle indrukken!!!!
Hahaha.sniffy!! Ik kwam nog even spammen: Mama lacht een beetje als een boer met kiespijn maar ben reuze moe en ga lekker zo naar bedje..
@Cil wat een mooie mannetje heb je @Sniffy babyzwemmen is leuk he ik vind het ook wel jammer dat het vakantie is,maar goed we gaan nu met zn 3tjes elke zondag zwemmen papa vind het nl erg leuk Mitchell wilde vanmiddag niet slapen hij was niet vervelend ofzo,maar hij wilde gewoon beneden zijn en niet in bed nou ja dan maar beneden toch toen kwart voor 3 hem de fles gegeven en hij sliep zo weer in dus weer naar bed weer 3 kwartier geslapen en weer wakker dus maar bij mij op bed gelegd dat vond hij even goed dus maar weer naar beneden en om kwart voor 5 huilen niet normaal dus had hij alweer honger toen 60 gegeven en om 6 uur de rest en vanaf half 8 slaapt hij alweer zal hem zo uit zijn bedje halen voor de laatste fles en dan gaan wij daarna ook naar bed
@Eefje mooie foto zeg en wat lijkt jou dochter op jou jeetje dat kan je wel zien en Sam zijn haar is echt iets dunner geworden he
@Egbimi: er is nog wel zwemmen maar alleen op maandag. Maar ik wacht nog tot de vakantie voorbij is. Dan kan ze het misschien al meer begrijpen.
@eefje; wat heeft Sam een ander koppie zo op de foto vergeleken met je banner foto; schatje hoor! @wwjc; truste!!! Ik mag nog niet slapen, vriend komt vanavond laat terug, mss heeft hij wel zin om de kleine man te voeden, maar blijf zowieso wakker tot hij thuis is. @egbimi; Mitchell wist niet echt wat ie wilde vandaag of niet, slapen / niet slapen, slapen / niet slapen pffff, hoop dat het morgen soepeler gaat Mannetje hier ligt alweer ruim 3 kwartier te slapen, hij wilde eigenlijk niet (wilde liever op schoot blijven zitten en teuten met mama) en begon te jengelen en vervelend te doen, ben gewoon naar beneden gegaan en hij hield na 5 minuten op, ideaal! Ben wel benieuwd of dat morgen ook zo gaat als papa de avond voeding en t slapen gaan doet.
Sniffÿ: ja ik ben nog niet zo oud he!!! Eef wat een mooie foto!!! en ja wat lijkt jou dochter op jou zeg!!!!
@Sam: Ja..hij wordt aan de zijkanten kaal..hihi straks heeft hij een hanekam Maaar er komen heel voorzichtig nieuwe haren terug. Leuk dat je dat ziet EGBIMI dat Noa op me lijkt! Complimentje voor mama..( Vind dochter namelijk een mooie meid!) Wat sneu zeg dat hij zn slaapje niet echt kon pakken..Sam slaapt overdag trouwens altijd beneden...lekker in de hangmat..overal doorheen. Gelukkig kan hij er tegen en is niet overprikkeld..want dan gaat hij wel naar boven.. Ja TIZZY: Ze veranderen zo gigantisch snel .... Hier is mannetje ook werken..maar we hadden beetje bonje vanavond, voor hij weg ging..misschien moet ik ook maar even wachten tot ie thuis komt.. Maar ik ben behoorlijk koppig..
Dank je wel Lynn. Jij bent 24??? EDIT: even gekeken 23 zelfs... Pffff ik wordt volgend jaar alweer 30!
Zo, meisje ligt op bed... Ik ging met haar naar boven, zo krijsen! Dus huilen met af en toe zo'n hoge gil ertussen! Lekker zo vlak in je oor... Ben heel rustig gebleven en uiteindelijk lekker in een lavendelbadje gedaan...kijken of ze nog een flesje wilde....drinkt gewoon in 1 keer 135ml op! Dus vandaag in totaal 835ml gedronken in 6 flessen....gemiddeld 139 ml per fles en dus zou neerkomen op 167ml als ze 5 flessen zou genomen had...wat weer goed valt in het schema van het CB bij 3 maanden 5x140-200 ml.....(hoezo controlfreak..) Morgenochtend om 0830 naar CB (dus we moeten vroeg opstaan op onze 1e vakantiedag samen) en daarna om 0940 moet ik naar de huisarts...voor schildklier en anticonceptie...dus ik weet niet wanneer ik er weer ben... welterusten iedereen nu een gewone nacht graag!
@coto: zo dat doet ze goed. En baby's kunnen idd aardig wat decibel produceren. Succes morgen bij de huisarts en truste!
@Eefje nou idd een compliment ,want het is zeker een mooie meid ,maar ik vind alledrie jou kindjes mooie kindjes en Mitchell slaapt normaal wel heel goed overdag,maar hij zit weer tegen zijn sprong aan en dan doet hij van die hazeslaapjes overdag s avonds gaat het altijd goed half 8 naar bed en dan slaapt hij heel goed maar fij dat Sam daar tegen kan en zo n hangmatje lijkt me ook wel lekker voor ze @Sniffy ja dat is misschien ook wel zo,maar ik ga alleen naar babyzwemmen en papa vind zwemmen met zijn zoon helemaal super en Mitchell had dat de eerste x met onder water ook,maar de keren erna gaf hij er niks meer om zo leuk is dat @Tizzy nou idd hij iwst het zelf niet zo goed nee ,maar hij was gelukkig verder niet vervelend dat scheelt dan wel weer anders zou ik er niet zo goed tegen kunnen @Coto Djemi drinkt dus ook goed zoals het hoort netjes toch succes morgen op het cb en bij de ha zo ik ga nu echt naar bed Mitchell slaapt alweer dus ook de hoogste tijd voor paps en mams ik hoop voor iedereen weer een goede nacht truste allemaal
Heb heerlijk met manneke samen op bed gelegen. Hij ging slapen rond 19.30 (behoorlijk onrustig) en werd om 20.00 uur weer wakker. Jengelen en bleef jengelen en werd krijsen..... Heb hem maar naast me op bed genomen en toen was het goed. Heel tevreden lag hij in mijn armen en glimlachte af en toe. Hij heeft tot 22.15 bij me gelegen en papa geeft nu de fles en stopt hem in bed. Hij lijkt heel tevreden nu na het geknuffel met mama. Lekker flesje en nu hopen dat hij goed gaat slapen *mist smekende smliey*. @Eefje: Noa lijkt inderdaad op jou en wat is Sam alweer veranderd; mooi ventje! @Leeftijd: Egbimi, jij bent jong vergeleken met mij. Loop tegen de 40.......
Zo, ben weer wat vrolijker. Heb goed met man over alles kunnen praten en geloof het allemaal wel weer. Het komt allemaal wel goed! Wwjc, bedankt voor aanbod dat ik verhaal naar je mocht pb'en maar is niet nodig. Lief! Kikki, jij bedankt dat je met idee Hyves aankwam maar door mijn lieve man ook niet nodig. Dank jullie wel voor alle knuffels, deden me goed! Ik ben echt blij met man, we hebben elkaar vanavond goed kunnen steunen in deze situatie. Morgen probeer ik weer actief mee te reageren. Hoop dat al onze kids lekker doorslapen! Tot morgen!