Oh sorry, zit je aan een bepaald dieet vast? En gewoon tomatenpuree samen met gepelde tomaten pureren en kruiden erbij? Ik ben echt een spagettiefan SORRY
oh wat heb ik nu een zin in pasta. jammer dat de koelkast gevuld is en de supermarkt een half uur rijden...manlief maar weer eens verliefd aankijken Ja zoontje heeft 7 allergieen en ik ook veel, man ook. Dus is erg lastig koken. En zeker als je zwanger bent, dan heb je INEENS zin in iets, moet je helemaal uitzoeken hoe je dat kunt maken. Bijvoorbeeld lasagne is altijd met kaas, ik heb er vet zin in maar is echt onmogelijk! Is wel eens erg vervelend. Of een lekkere witte boterham met kaas, of een tosti ham/kaas/ananas..... zucht, echt zwanger!
Me2: fijn om te horen dat je collega nu ook zwanger is. Gezellig samen. De bevalling in het zkh is bij mij alleen heel heftig geweest, verder wel fijn personeel. Sorry, de rest heb ik net gelezen en ga nu eten maken. Doei doei.
Hoi allemaal. ff egoberichtje: vandaag echo gehad en was helemaal super! Ben zelfs al verder! 12 weken en 5 dagen. Vond het echt zo geweldig! Zal proberen zo snel als mogelijk echo in album te zetten.
Ik moest in het ziekenhuis vanwege een medische indicatie. Nou deed die bevalling opzich best wel veel pijn, dus dat hielp niet mee. En duurde lang. Vond het zo irritant dat je daar die ontzettend pijnlijke weeën ligt weg te puffen en er een nieuwe zuster binnenkomt en zich ff gaat voorstellen. De gyn wilde maar niet komen om te toucheren en toen ze er eindelijk chagrijnig was, deed ze het toucheren heel hardhandig, deed echt pijn, dacht dat het erbij hoorde. Dan lig je daar in een vreemde kamer, waar iedereen in en uit liep, behalve de gyn waar je het verlossende woord van hoopt te krijgen. Weinig steun daar gehad. Er was alleen 1 hele lieve zuster in de nacht, die me in de watten legde, maar die ging helaas vrij snel weer weg. En de thuisbevalling was zo rustig, lekker in je eigen bed, een verloskundige die de tijd voor je neemt en je goed begeleidt. Een vlotte en vrij pijnloze bevalling waar ik dus ook achter kwam dat toucheren helemaal niet pijn hoort te doen! En dan een kraamverzorgster die de boel opruimt, zodat je lekker je eigen bed in kan duiken. Was echt een superbevalling. Nou scheelt het natuurlijk ook dat de 1e bevalling lang duurde en zo veel pijn deed en de 2e bevalling snel en weinig pijn. Maar toch voelde ik me thuis fijner. Schijnt dat je je dan ook beter kan ontspannen, wat weer bevordelijk is voor de ontsluiting. En dat als je in het ziekenhuis bevalt, de specialist die je nodig hebt er niet eens altijd is en opgepiept moet worden, dus die is er dan ook niet meteen.
@Leonie; gefeliciteerd met de goede echo! :-D En wat fijn zeg, al wat verder dan gedacht! Scheelt alweer hé?
Me2 wauw gaaf zeg! Echt superleuk dat je collega ook zwanger is, scheelt weer. Leonie gefeliciteerd met je goede echo! Tja over luxe, je kan niet in andermans portomonee kijken, sommige kunnen echt niet minder gaan werken. En een koophuis is soms nog voordeliger dan een huurhuis. Dat is het sowieso, want als je huurt gooi je het gewoon weg. Wij huren dan wel, een nieuwbouw eensgezinswoning, maar dat kost ook een hoop geld, een hypotheek zou niet eens zoveel meer zijn.
Mijn god, luister nu het liedje "Dochters" van Marco Borsato, en bedenk me dat het ooit ook misschien zo voor ons zou zijn. Moest spontaan huilen... hahaha :-D Heb zo'n zin in een echt buikje, en dat ik ons lieve beebje kan voelen! Ben er nu al zo gek mee....! **sorrie, even emotioneel momentje, hormonen slaan even op hol geloof ik **
hmmm....ik ga er nog maar eens goed over nadenken Pientje! ben gewoon zo 'bang' dat ik halverwege alsnog moet.. en dan 't eten....ik heb echt helemaal nergens zin in Ik weet dat ik MOET eten, maar ik word al misselijk bij de gedachte....De pillen helpen wel tegen het braken, maar misselijk blijf ik wel Continu gevoel dat ik moet overgeven.... Heeft iemand nog suggesties? please
heeey! Ik heb de echo in mijn album gezet van maandag! HIj is een klein beetje onduidelijk omdat ik er zo een foto van heb gemaakt! moet hem eigenlijk scannen Wel een schatje hoor(A) als je goed kijkt zie je ook de voetjes over elkaar heen haha zo lief! het zat ook een hele tijd in de kleermakers zit haha zolief! en dat liedje van marco borsato is echt leuk! zit hem net te luisteren liefs
Ben echt helemaal aan het stuiteren door goede echo vandaag. We hebben ook combinatietest laten doen. Uitslag komt over 2 weken maar nekplooimeting was in ieder geval positief. 1.24 mm. en vanaf 3.5 mm is het een risico. Volgende keer bij de vk krijgen we waarschijnlijk de uitslag. Wat betreft bevallen, wordt het bij mij een ziekenhuisbevalling. Mij leek thuis wel fijn maar man wil absoluut naar het ziekenhuis. En ja, dan kun je zeggen dat ik het moet doen en niet hij. Maar ik wil graag dat we ons allebei fijn voelen bij de plaats van bevalling. En ik heb geen problemen met zh. Dus wordt het dat. Komt vast weer iets anders waar man zich in aan moet passen. Is nu ook geven en nemen denk ik. En over kinderopvang. Ik ga 1 dag minder werken en mijn man 2 dagen minder, waarvan 1 dag betaald ouderschapsverlof. De andere 2 dagen gaat het kindje de ene dag naar mijn moeder en de andere dag naar mijn schoonmoeder. Wij willen het kindje niet voordat het 1 jaar is naar het KDV brengen. Geen echte redenering bij, maar meer een gevoel. En op bovenstaande manier is dat goed op te lossen. En als ouderschapsverlof van mijn man op is, ga ik verlof op nemen.
@Amom: Mijn spaghettisausreceptje (beknopt) Gehakt rullen, uitje + knoflook erbij fruiten, evt wat champignonnetjes en andere groenten.. Blikkie tomatenpuree en blikkie gepelde tomaatjes erdoor.. Beetje kruiden (bouillonblokje, worchestershiresaus, gembersiroop, italiaanse keukenkruiden enz), even laten pruttelen et voilá. Volgens mij kun je dus de saus best 'allergievrij' houden.. Misschien de blikjes ook vervangen door vers.. Alleen de spaghetti zelf.. misschien zelf pasta maken? Ik weet wel dat ze glutenvrije spaghetti hebben; maar zit er dan wel weer zuivel of zo in? Enne.. 9 november .. dan ben je volgens mij 19 wk + 1 dag.. het valt op een zondag Over bevallen: Laat mij maar lekker in het ziekenhuis bevallen (als ik het red om er op tijd te zijn). De vorige bevalling ging erg snel, waardoor Isabelle moeilijk opstartte en aan de bewaking kwam te liggen. Vind het nu wel een prettig idee om er 'vast' te zijn, mocht het weer zo'n turbobevalling worden (kans is natuurlijk aanwezig).. Ook heb ik verder niets met thuisbevallen. Voel er gewoon niets voor. Mijn bed kan ook niet op klossen, en om nou voor een bevalling een eenpersoonsbedje neer te zetten.. laat maar zitten.. Ik heb jarenlang in het ziekenhuis gewerkt, dus ik voel me daar ook 'thuis'. Niks vreemds, niks engs..
Hartstikke mooi, joh!Gefeliciteerd! Hier ook de nekplooimeting gehad vanavond>1,9 dus was ook prima! Morgen even bloedprikken.
Pientje, dat soort berichten moet ik niet lezen ik ga nl in het ziekenhuis bevallen. nooit over getwijfeld. ik zou juist thuis hartstikke nerveus worden! maar wie weet ervaar ik het ook net als jij. leeuw, wow! al een echt mensenkind. liet de foto gelijk aan mn man zien. ongelooflijk dat DAT ook in MIJN buik groeit! word er helemaal blij van
iedereen met een goeie echo, gefeliciteerd ! hier ook een thuisblijfmama. moet er inderdaad dingen voor opgeven maar dat doen we met plezier. als de kindjes eens naar school gaan denk ik wel dat ik terug halve daagjes ga werken ofzo, maar dat zien we dan wel, is nog heel ver weg ivm het bevallen, bij ons in belgie gebeurt dit zelden thuis dus voor mij niet meer als normaal dat ik dat in het ziekenhuis doe. ik zou ook niet anders mogen en willen. tijdens mijn vorige bevalling was mijn zoontje er niet meer geweest als ik thuis was geweest dus... ik heb trouwens 1 kans op 2 dat het terug een ks word. vandaag een moeilijke dag gehad, vanmorgen kwam mijn ontbijt er dadelijk terug uit ook ben ik de laatste dagen zo verschrikkelijk moe! hopelijk morgen beter want dan hebben we een concert gepland staan en kijk er echt enorm naar uit! gaan maar zelden weg zonder ons zoontje.
Bedankt Sylvie en wat vervelend dat je vandaag zo'n beroerde dag had! Hopelijk voel je je morgen beter!*knuff*
@rach jaa appart he! als ik het vergelijk met de andere echo's ook! Vond het ook echt zo leuk werd er helemaal emotioneel van! haha
Graag gedaan, hoor Naar welk concert ga je? even egolacenta ligt wel aan de voorkant, dus kan wat langer duren voor ik ons frummeltje voel..had wel even iets van shit!Zei ik meteen toen ze zei dat hij aan de voorkant begint te groeien.Maarja, tis niet anders