@Suus, van harte en welkom. @IMD, o meis wat fijn dat je de uitslag deze week al krijg. Ik duim mee dat je niks hoort en gewoon een brief in de bus. @Wendy, ik zet je op de buddylijst met Sam8. @Jodie, dat heb ik ook gehad hoor. Ik had eerst 86 en toen zat ik een week later op 86. Ik heb het maar zo gelaten en ben er van uitgegaan dat ik verkeerd gemeten had. Misschien te strak of te los.
@suusjeb: welkom en gefeliciteerd ! @MieniMe: mijn zoontje is 26maanden als de baby komt. zijn kamertje hebben we toen dadelijk gekocht met grote kast en nachtkastje en gewoon bed, dus hij gaat in het grote bed en zijn bedje gaat wel door naar de baby maar die krijgt dan wel voor de rest alles nieuw, maar ook dadelijk een gewone kinderkamer die blijft gaan. Hier ook een jongentje dat niet echt rustig is hoor hij is super lief en braaf dat wel maar heeft energie genoeg @Sushi: veel plezier met de echo, spannend @jodie: die omtrek kan wel een keer verschillen hoor, misschien toen net goed gegeten of nu gewoon de meter wat anders gehouden.
Ik heb trouwens foto's in mijn album staan van onze pompoenen. Wij hadden vrijdag avond met zijn drieen iets alvast voor halloween gemaakt. In dit dorp doen ze er niks mee maar wij vinden het wel leuk om het in de tuin te zetten. Vrijdag komt het in de voortuin. Hahaha ben bang dat hij anders weg is als ik het de hele week in de voortuin laat staan . Ik was lekker brownies aan het maken en mijn vriend en meisje hebben de pompoen uitgehold. daarna zijn ik en mijn vriend het uit wezen snijden. Oja die gekke kleur groene was van mij
imd heel veel sterkte ben blij voor je dat de uitslag geen week meer gaat duuren.. ik zal vanavond nog een kaarsje branden voor een gezond kindje!
Wel leuk dat we op dezelfde dag zijn met de echo. Ook omdat we allebij op dezelfde dag zijn uitgerekend. Hihi misschien bevallen we ook wel op dezelfde dag. Zou grappig zijn . Hier op de site zijn er tweed ie allebij op dezelfde dag waren uitgerekend en ook nog op dezelfde dag (week te laat) bevallen zijn.
IMD Fijn dat je het achter de rug hebt en dat het is meegevallen.Ik duim mee voor een positieve uitslag. Straks nog even de laatste boodschapjes en cadeautjes halen.. Dochterlief wordt morgen 3 jaar! Werd net helemaal emo...Dat ze nu al zo 'groot' is..En het zo snel gaat allemaal.. Haar geboorte van 3 jaar geleden staat me nog zo vers in t geheugen.. Maar dat altijd wel zo blijven denk ik.. Mimi Leuke pompoenen trouwens suusjeb Gefeliciteerd en welkom!!
die van ons heeft al een peuterbedje , waar hij overdag al in slaapt maar savonds gaat ie nog in zijn ledikantje (vind ik veiliger idee) maar straks over een half jaar kan ie makkelijk in zijn peuterbedje hoor mijn zoon is vandaag precies 14 maanden..
Leuk he die hormonen. Ik vind ook dat het allemaal hard gaat hoor. Ik zat van de week nog te denken jeetje onze dochter is dan 9 als haar brusje geboren word. Moest ook wel even slikken omdat juist ik best nog veel weet van de bevalling zelf. De zwangerschap niet maar wel de bevalling
Ik was ook van plan eerst een wiegje te gebruiken en dan met 1,5 hem in een peuterbedje te doen. Waar heb jij die vandaan IMD?
Ja de bevalling staat bovenaan in de geheugenkaart.. Van de zwangerschap weet ik ook niet veel meer Van de kraamtijd ben ik trouwens ook veel kwijt hoor...Het was echt een grote roes een hele poos..
Dat heb ik ook hoor. Ik ben ook sommige dingen van de bevalling kwijt. Gelukkig was mijn mams erbij en weet zij alles nog . Ik hoop dat ik dit keer zonder dope de bevalling doorkom. Sorrie zo noem ik het hoor. Ik kreeg pijnbestrijding. Ik zou het graag nu zonder doen als het lukt . Als ik terug denk aan mijn kraamtijd weet ik niet echt de eerste paar dagen van thuiskomst. Wel de laatste. hihi moest huilen toen mijn kraamhulp wegging. Ik geloof dat er meer zijn die dat hebben.
Bij de vlogende lijst zie je hem veranderd . Mijn dochter is spelen bij een vriendinnetje. Ze kwam het even vragen net. Pffffff woont in het dorp hiernaast. Is gewoon even 20 minuten fietsen. HAhahaha heb ik het adres op de kaart opgezocht is het een lange weg rechtdoor. Ik had al zoiets van ach vooruit. Zolang het niet te vaak gaat omdat ik haar achterop mee terug moet nemen. Belde de moeder van het vriendinnetje net dat ze vanmiddag uur of 4 de griepprik moet halen in dit dorp. Mooi nu brengt ze haar thuis. Was al bang dat ik op de fiets haar achterop kon nemen. Een klein stukje is niet erg maar ze word al best zwaar. Oja voor de duidenlijkheid gelijk. Ik heb geen rijbewijs. Had ik hem wel gehad had ik vandaag ook de auto niet voor de deur staan dus werd het nog fietsen. Hihi moest gelijk even denken wat mijn vriend dan namenlijk zou zeggen. Ja als je nu je rijbewijs had............
Ik kon niet wachten tot ze wegging de tweede keer..Laatste dag mocht ze ook eerder weg van ons.. Het was een behoorlijke muts.. achteraf wel lachen maar rare dingen die je op dat moment niet kan gebruiken.. Het begon de avond van de bevalling..Ze wou een beker warme melk voor me maken..Stopt dus een beker melk in de magnetron en blaast zo de hele magnetron op.. Nu ik er weer aan denk moet ik wel lachen.. Ze maakte ons erg onzeker met haar goed bedoelde adviezen.. En vaak zeggen dat ik ernstige kwaaltjes kan krijgen van dit en dat.. Kan het moeilijk verwoorden maar was niet leuk iig.. Eerste keer wel hoor..Was een vriendin van me moeder , dus die kende ik !
Hoi dames! @ IMD; Fijn dat het meegevallen is, duim voor je mee voor een goede uitslag! ben vanmorgen naar de VK geweest, wat is het toch lief om je Beeb zo goed zijn best te horen doen in je buik! Hij was druk, en was constant aan het draaien, hihihi :-D Bloeddruk was ook netjes! Baarmoeder is al 18 cm, jee wat gaat dat snel! Qua gewicht op hetzelfde gebleven! Ze vond mijn buikje al mooi rond Weet iemand wat het betekend als er UTGR bij de ligging staat?
wij zagen leuke bij de ikea (en ook nog leuk betaalbaar) maar wij hebben er een op marktplaats gevonden omdat Dean een piratenkamer had gekregen (met woezel en pip als piraten) vonden we een leuk bootje die was nieuw rond de 250 euro maar ik bood 50 euro en we kregen hem zomaar (dus groot mazzeltje!)
Had ik ook. Weet je zeker dat je niet mij ben. Uhm onee je hebt er al 2 ik nog maar 2 hihi . Ik hoop dat ik weer een lieve hulp heb. Mijn kraamhulp die ik eerst had is ermee gestopt. Dat vind ik heel jammer anders had ik haar weer gevraagd. Ze is nu geloof ik Nanny.
Toevallig allemaal! Hahaha.. Leuk dat je soms in veel hetzelfde kan zijn/meemaken! Trouwens mijn eerste kraamhulp is ook zo goed al Nanny Ze werkt nu fulltime bij haar dochter met een ziek kindje..Heel sneu..hij heeft veel zorg nodig ! Pas 1 geworden en al verschillende keren geopereerd..bah!