20-11-2008 Mirjanne 20 wk echo, Rach gesprek gyn en 20 wk echo, tammy77 vk, vruchtje24 20 wk echo, lynn1986 20 wk echo, Loeka12 20 wk echo, Blimey 20 wk echo
Drukke echo dag vandaag! Succes en veel plezier meiden! Mamacelesje gefeliciteerd met jullie meisje, leuk joh, fijn dat alles goed is. Mandytjuuu hoe was jouw echo? De score is nu 10 jongens tegen 11 meisjes.
Loeka12: heel veel succes, en geniet er van ! De andere meiden met de 20wk echo ook heel veel plezier ! Duim mee met Priscilla voor goed nieuws ! Rach: succes bij de gyn vandaag
Gaan we toch best wel gelijk op met die geslachten hihihih Maar vandaag weer een hoop meer, ben benieuwd! LIEFS SOPHIA
O ja vandaag was die drukke echo dag Heeeeel veel succes iedereen.. Ik duim mee.. En kijk vanmiddag nog wel even voor al het nieuws. Spannend.
hey meiden. kom net van de vk vandaan. alles was weer goed. buikje is goed aan het groeien. ze denkt dat mijn placenta aan de voorkant ligt,omdat ik de kleine alleen maar voel kriebelen. dus hier nog steeds geen schopjes. voel de kleine alleen maar bewegen. hartje weer gehoort gelukkig,maar ook deze was weer in verte tehoren. 18 dec moeten we terug naar de vk. dévana slaapt hier trouwens nog maar 1x per dag. ze is wel een laat slaper. wordt meestal pas tussen 9:00-9:30 wakker. en gaat dan meestal om 13:30 weer naar bed toe.
oooo ik mag om half 1 voor de echo! Zo spannend! Eerst om 12 uur controle bij de verloskundige. Ben echt de uren aan het aftellen... Wij houden het geslacht sowieso niet geheim, iedereen mag het weten! Ben niet zo goed in geheimpjes, haha. Dan verklap ik het toch. Hier op werk hebben ze zelfs een pool gestart: 10 jongens, tegen 5 meisjes. Ben benieuwd! De rest met echo's: veel succes en plezier! Enne weet even niet meer wie het was met een meisje, maar gefeliciteerd!
Gefeliciteerd met een goede controle Tammy! Toch fijn om te weten dat het allemaal goed gaat he! Heerlijk zeg die dochter van jou, lekker lang slapen..... Ik hoop dat ons kindje dat van papa meekrijgt, die was als baby ook echt een slapen. Nu nog trouwens hihihhi DOEI
@BLIMEY! Geweldig een pool hahahaha, lig hier helemaal dubbel. Wat staat er op het spel? Veel plezier trouwens straks!
goedemorgen! Ik heb mijn 20 weken achter de rug en alles was goed...maar dat wisten we al door de pretecho...nogmaals gevraagd wat het is en het is echt een jochie...met lange benen...hij lag geen moment stil...ik vond de pret echo leuker en persoonlijker... ben ook bij mijn gyn geweest en mijn buik en bloeddruk was weer goed....heb iets voor geschreven gekregen voor mijn maag! zijn zakjes en ben benieuwd of het werkt...straks even bij mijn apo op halen! hoe is hier verder?
Gefeliciteerd Lynn! fijn dat alles goed was en dat je weer een bevestiging had. Zou toch wat zijn als die dan zeggend at het een meisje wordt . Ik heb dus volgende week op de fontys die extra ech en dan donderdag de 20 wkn, ik zie het al dagen voor me dat ze allebei iets anders zeggen.......
hoi hoi, poeh, vele echo's vandaag. spannend! succes en veel plezier allemaal. hier net alle kleertjes die we al hebben in de kast gelegd. ziet er zoooo snoezig uit nu! oeeeehhhh, april duurt echt TE lang nog... fijne dag allemaal!
hahaha sophia,dat zou een stunt zijn. lynn ik vond mijn pretecho bij dévana ook veel mooier,dan de 20 weken echo. wil er nu ook weer 1 laten maken,als ik 27 weken ben. hoop niet dat ik dan weer 3x terug moet hahaha dévana wilde niet goed liggen bij de pretecho. maar het is wel gelukt,toen ik bijna 30 weken was. alle damens die vandaag hun 20 weken echo,veel kijk plezier.
Hey meiden, Hier ben ik ook weer even. Net even de slaapkamer gepoetst. Ben meteen kapot Vraagje, weten jullie of er iets van kleertjes een truitje of rompertje ofzo bestaan, met mijn liefste oom ofzo. Mijn broertje vind het zo jammer dat alles alleen maar papa en mama of opa en oma is.
Heb ooit een slabbertje gekregen met de tekst mijn liefste oom. Je kan het ook zelf laten maken bij simplycolors ofzo. Of echt helemaal zelf, bij de hema heb je geloof ik van dat strijkspul.
volgens mij bestaan ze wel..in iedergeval wel met aller liefste tante...die krijgt mijn broer van mij voor hun aankomende baby bij de sinterklaas
Volens mij heb ik wel eens iets gezien met favoriete oom of tante. Was volgens mij een slabbertje in het ziekenhuis. Daar hebben ze in de winkel heel veel slabbertjes met leuke teksten. Maar je kan ook iets laten drukken of borduren. In Den Bosch zit een winkel die vanalles kan borduren/sticken op textiel!
Hey meiden! Ik hou jullie gewoon echt niet bij, sorry! Probeer wel alles te lezen, maar wat beppen jullie veel zeg Leuk al die berichtjes over geslacht! Geweldig om dat nu al te weten zeg!