Lien, hier nog zo 1. Vandaag vol goede moed aan een hele dag begonnen. Maar om half 3 zoveel last van mijn bekken, onderrug en buikpijn. Ook zo ontzettend moe. En hoewel het ontzettend druk was ben ik toch maar naar huis gegaan. Alleen net als jij baal ik er erg van en word er verdrietig van..... Ik had het ook verwacht op het einde te hebben, maar ik voel me nu al gehandicapt ipv zwanger. Ik heb eigenlijk met mijn baas afgesproken dat ik alleen nog halve dagen zou gaan werken. Dan melden ze me bij het uwv ziek ivm zwangerschap (hoeven zij nl niets te betalen) Dat is op zich wel een goede regeling, maar net als jij zit ik dan met het feit dat er op dit moment niet meer mensen beschikbaar zijn om mijn werk te doen. Ik hoop dat degene die jou moet gaan vervangen meteen kan beginnen en dat die je uren over kan nemen. Want eigenlijk weet ik wel dat we gewoon minder moeten gaan werken omdat het anders ten koste van ons lichaam en beebje gaat. Succes met je beslissing en hoe het uitwerkt! Knuffel, Wendy
Sophia, gefeliciteerd met je zoontje. Ik was vol spanning, vooral omdat je dacht dat het een meisje zou worden. Hoop dat er voor mij een meisje is. Zaterdag zal ik het weten. En dan ga ik meteen kijken of ze volgende week die leuke dingen nog bij het kruidvat hebben. Ze hebben nu zo'n mooie rompers van Pooh daar!
dankje Wendy. lief! vind het wel helemáál rot dat ik niet de enige ben; jij hebt precies hetzelfde, bahbahbah! het voelt alsof je lijf je in de steek laat. baaaaaalen! zal het vrijdag maar eens in de 'groep' gooien, en zien hoe mijn collega's (waravan er 1 mijn bazin is) over denken. en wat er regelbaar is. wil mijn werk ook niet zomaar laten stikken, dat voelt gewoon niet goed. jij ook sterkte meis! en als je ook even moet klagen (zoasl ik nu): de pm-box staat wijd open!
heeee, gefeliciteerd! een knul is ook leuk hoor (denk ik). ik moest ook wel even wennen aan het idee. wat hielp was het samen shoppen (jaja, vriend is in de H&M en prenatal geweest! ) voor hele stoere kleertjes. toen vond ik het al 'concreter' worden. en nu zou ik het heel raar vinden als het toch ineens een meisje zou zijn (kan niet, heb z'n dinges heeel duidelijk gezien op de echo). ben helemaal happy met mijn knul, en vriend ook. en veel samen-dingen-doen zijn unisex, hoor: eendjes voeren, knutselen, wandelen, liedjes zingen. tuurlijk gaan niet alle jochies voetballen. die van ons makat er wel snel kennis mee, omdat mijn vriend voetbalgek is. en van mij krijgt ie dierenliefde (oa. mijn paard) mee. dan kan ie later zelf kiezen wat hem zélf mooi en leuk lijkt!
Ja inderdaad, maar die kleertjes is nou net het moeilijkste. mijn petekind is ok een jongen en vind een cadeau altijd heel moeilijk.... Maar ja oefening baart kunst hihihi En ik als meisje was vroeger altijd buiten en aan het klimmen, dus voor hetzelfde geld zit onze knul straks op de balletschool
Van de ene kant wel rot dat er nog iemand is, van de andere kant scheelt het wel iets dat ik niet de enige ben. En fijn dat er iemand is die precies begrijpt wat ik bedoel. Toen ik vanmiddag in de auto stapte moest ik eerst even huilen omdat ik vond dat ik toch meer zou moeten kunnen... Bij het vooruitzicht alleen maar thuis te zitten en daar ook niets te kunnen doen omdat het dan allemaal nog meer zeer gaat doen. Dat ik mijn collega's in de steek moest laten terwijl het al zo druk was... Nou goed, je begrijpt het. Ik ben eerlijk gezegd wel blij dat die regeling van het uwv is er, zodat je bazin het in ieder geval niet hoeft te betalen als jij ziek bent. Dus is het een kwestie van vervanging regelen. Ik hoop dat jouw bazin er net zo positief op reageert als mijn leidinggevende. En dat ze snel iemand vinden. (Helaas gaat dat bij ons niet omdat je daar een interne opleiding voor nodig hebt en dat duurt geloof ik wel een week of 3)
Sophia, ik was vroeger juist gek op voetballen (alleen om te doen ) en mijn petekindje (meisje) was helemaal weg van een Cars-klok. Hihi, dus hoeft niet zo moeilijk te zijn. Ik ga ook mijn meisje leren voetballen en dingen repareren, gaten boren en alles wat een jongen geacht wordt te doen. En andersom. Jongen leert bij ons ook gewoon het huishouden enzo. (Hihi, streng hè?)
Lien, ik herken ook helemaal wat je schrijft! Ik wilde ook tot 5 weken fulltime voor de bevalling doorwerken en had ook zo'n ideaal beeld in mijn hoofd. Maar ja, bij mij ook helaas niet mogelijk. Bij mij ivm hoge bloeddruk. Ik had ook echt het gevoel dat ik faalde en dat mijn lichaam mij en mijn kindje in de steek liet. Maar ja, je lichaam doet ook wat ie kan en is ook niet gewend om zwanger te zijn. Dus we moeten er maar naar luisteren. Ik heb vorige week ook naar Wendy gereageerd dat je de drempel echt over moet maar als je er overheen bent is het fijn. Ik werk nu zo'n andere halve week al weer halve dagen en ik voel me echt beter. Gelukkig heb ik ook een fijne invaller, zij gaat straks ook mijn verlof doen. Maar ik heb echt liever dat ik nu halve dagen werk dan dat ik door blijf gaan en uiteindelijk snel helemaal thuis zou komen te zitten. Dan zou ik echt gek worden! Hoop dat er snel een goede oplossing voor je te regelen is. Rach, fijn dat de schilderingen goed gaat. Jammer (maar begrijpelijk) dat we nog niets mogen zien, maar zo blijft het ook spannend. Vol verwachting klopt ons hart.... Ook niet een piep klein tipje van de sluier? Sophia, gefeliciteerd met het jongetje in je buik! Zal inderdaad we even omschakelen zijn als je echt overtuigd was van een meisje. Maar dat komt vast helemaal goed! Helemaal zodra je echt aan het shoppen gaat! Misschien dan niet meteen voor de kleertjes maar voor alle andere dingen!
Rach84, ja klopt hihi ik schrijf idd ook daar mee Bedankt dames voor het welkom! Shopaholic wat fijn dat alles goed was bij de vk! Mimi1981 super dat alles goed was! Ik ben ook heel veel aangekomen vind ik zelf, sta nu op 8,5 kilo voor 23 weken, opzicht best netjes maar wel 2 kilo de afgelopen tijd. Ik geef de schuld maar aan het snoepen haha Ontstekingen zijn nooit prettig, vooral niet in een zwangerschap. Ik had in t begin van deze zwangerschap een amandelontsteking, echt vreselijk! Sophia gefeliciteerd met jullie zoon! Ik ben aan het twijfelen om het ziekenhuis te bellen, heb van onder sinds vanmiddag zo'n drukkend gevoel. Deze zwangerschap verloopt helaas niet geheel zonder slag of stoot Zit ook al in de ziektewet ivm pijnlijke harde buiken. Niks an zo Fijne avond dames!
wwjc,ik snap het helemaal hoor! Ik heb er ook ruim 2 weken over gedaan en het was dat baas toen direct handelde en invaller regelde, anders was ik vast ook langer door gegaan. Vind het nu nog steeds lastig om 's middags naar huis te gaan en dat de anderen doorwerken maar eenmaal thuis voelt het heel goed. En ik vind het gewoon heel fijn dat ik merk dat het nu beter gaat, goede bloeddruk en bijna geen hoofdpijn meer. Ik zou willen dat ik je meer kan helpen bij het overgaan van de drempel. *Knuffel!*
Dank je. Misschien dat het idd helpt als ik straks minder pijn heb, dat ik me dan over het algemeen wat beter ga voelen. Mag ik vragen wat je dan nu thuis doet ipv het werken? Ik weet nl soms van gekkigheid niet wat ik moet doen...
bamjolan, allereerst nog welkom en gezellig dat je meekletst! Wat vervelend dat je al thuis zit, weet je wel waar het van komt dat je harde pijnlijke buiken had/hebt?
@leonie en wendy: dank jullie wel. naar dat het bij jullie ook niet supergoed gaat, maar het biedt me wel enigzins geruststelling dat ik niet de enige ben (en dat klinkt rotter dan ik het bedoel!). biedt wat steun ofzo. ik moet zo nog even een hond repareren (ben fysio, en ook dierenfysio) dus ga er zo vandoor. fijne avond jullie allemaal nog! en sorry voor mijn gezeur.
Ik ben nu steeds rond 1-2 uur thuis. Ik heb 3 seizoenen van gooische vrouwen van mijn man gehad en kijk elke dag een aflevering. Dat ben je zo weer een uurtje verder, dan forum even checken. En omdat hier zo gezellig veel geklets wordt ben je dan ook weer een tijdje verder. En dan ja, dat weet ik eigenlijk niet, soms ook even een dutje op de bank. Maar er zijn ook dagen hoor dat ik me stierlijk verveel. Ben heel blij met dit forum, kan ik me ei op kwijt.
ik vind het zo ontzettend moeilijk om thuis te zitten en dan niets te doen. Maar idd meer dan dit forum en tv kijken weet ik ook niet te bedenken.
ik zie het maar niet meer zo als niets doen maar als weer opladen van mijn lichaam en dat is blijkbaar toch ook hard werken voor je lichaam. Zo blijkt! Zie dat je vandaag ook de 20weken grens hebt bereikt, gefeliciteerd!
@mimi Beterschap meid! @sophia Leuk een knulletje, gefelicteerd! Kan uit ervaring spreken, jochie's zijn erg leuk hoor! Maar kan me voorstellen dat je even aan het idee moet wennen. @Bamjolan Welkom! Lekker rustig aan doen, en je kunt beter te vaak bellen dan te weinig... Met zoontje gaat het weer de betere kant op. Gisteren was hij nog ziek als in: lief hangen en knuffelen, nu als in: Ik wil niks, huil huil huil zeur zeur zeur Pffffff wordt er ff helemaal gek van haha Maar ben blij dat die koorst over is! Trouwens las net weer iets over de gezondheidszorg hier, hier is de grens 41 weken ipv 42 weken voor inleiden! Vind dat toch wel erg snel, jullie niet? Ik bedoel echo's geven toch ook wel eens een week verschil met datum? Vind inleiden zo snel tochwel errg heftig! Je krijgt daar toch een flink pijnlijkere bevalling door dacht ik... In sommige andere landen is de grens 43 weken zelfs. Ik lust mijn groenten nu al een week niet, baal er ontzettend van en begin me zorgen over de beeb te maken, of die wel alles binnenkrijgt. Misschien ga ik vanavond maar een groentensapje proberen Iemand nog tips?