Ik kan mezelf echt niet zien zonder dieren, met name honden ! Verder alles goed hier, heb effe geen tijd om te lezen. Is wat drukkker op het werk gelukkig! LIEFS
Welkom nieuwe dames! Loop ik net in de stad, word ik toch misselijk (nog steeds heel erg veel last van met bijna 22 weken...wanneer dat nou toch minder wordt?) Moest ik overgeven (midden in de stad.....) Dat is niet echt heel fijn. Al die mensen kijken.... en het ergste... nu ben ik nog misselijk, niet dat het dan over is neeeeeee dat gaat gewoon weer verder. Warm eten wil ook nog steeds niet! Maarja daarintegen voel ik de baby elke dag heeeel erg goed en dat is toch wel heel erg fijn. Ga alles weer even bijlezen, was niet zo heel erg veel geschreven zag ik dus dat is wel te doen..haha
mamaFiona, ik denk dat jij helaas ƩƩn van die vrouwen bent waarbij de misselijkheid blijft.. Bij mij is het minder geworden, maar nog steeds moet ik in ieder geval 1 keer per week overgeven. Heel erg he, als je zo buiten staat, wat voel je je dan hulpeloos.
Heeey! Hoe is het hier? Is weer een tijd geleden dat ik hier iets heb geschrreven! Morgen hebben wij een 3/4d echo ben zoo zenuwachtig! We moeten er wel pas om 7 uur in de AVOND zijn! Voel de kleine steeds harder schoppen lijkt wel! Als ik moet plassen en de baby schopt moet ik echt rennen naar de w.c haha.. x
Je voelt je natuurlijk al de hele tijd misselijk dus je gaat gewoon je dingen doen anders komt daar niets van terecht..... niet wetende dat het inene kan komen natuurlijk en dan ben je in de aap gelogeerd Maarja als dat het enige is dan mogen we niet klagen toch...haha Hoe is het hier, nog nieuws onder de zon? nog leuke dingen ondernomen vandaag?
@Priscilla, Heb geen idee of er wat tegen is. Gebruik het liefste niets als het even niet hoeft. Het is wel heel vervelend (vooral in deze situatie maar het is te doen..
ska & bridget Welkom!!Gezellig..enne nog gefeliciteerd!! Misselijk: Vervelend is dat! Vorige zwangerschappen wel af en toe , deze zwangerschap niet een keer! Gelukkig maar want heb er een soort fobie voor...Vind het echt verschrikkelijk en ben bang te stikken..
ja ik weet niet goed wat ik daarmee moet maar wachten tot woensdag dan heb ik weer afspraak staan bij de gyn alle nieuwe welkom!
Joepie, nog een half dagje werken en dan tot woensdag vrij! Morgen weer naar de yoga, erg grappig al die zwangere vrouwen van die lachwekkende dingen zien doen... vorige week moesten we op handen en knieeƫn kwispelen (ja, als een hond!)
Nieuwelingen welkom! mamaFiona, vervelend zeg.... er zijn wel medicijnen tegen. Ik heb ze in het begin gehad omdat ik niets binnen kon krijgen. (Gelukkig wel binnen houden, maar door die misselijkheid wilde ik steeds niet eten.) En ben idd bang dat het de hele zwangerschap zal blijven. Ik heb wel vandaag van collega gehoord dat toen ze bevallen was het meteen helemaal over was. Ikzelf begin ook wat bij te komen. Ben stukken minder misselijk en heb zelfs vaker honger en eet wat meer. En iedereen zegt dat ik er goed uitzie! (In het begin door moeheid en misselijkheid zag ik er ook idd echt niet uit.) Gister lol gehad. Hubbie heeft ook voor het eerst ons mannetje voelen schoppen. Toen ik daarna 's avonds naar bed ging (zonder hubbie, die gaat later) dacht ik ineens aan het muziekdoosje. Heb die op mijn buik gezet. Was erg leuk..... Toen het melodietje bijna afgelopen was en heel langzaam ging kreeg ik me toch 2 flinke trappen! Ik voelde gewoon het voetje aan de voorkant en voelde bij mijn rug iets waarmee hij afzette. HAHA hij vond het dus OF heel leuk, of helemaal niets! Ga het vanaaf nog eens proberen. Ow en van mijn 20wk echo is video gemaakt, maar ik had niets om het mee af te spelen. Ben vanaaf bij mijn tante geweest en heb daar kunnen kijken... GAAF! We mogen het apparaat lenen en hubbie gaat er nog een apparaatje bijhalen zodat we de video op dvd/cd kunnen zetten. (Zijn nl veel mensen die geen video meer hebben) Zo weer een heel verhaal, sorry.
welkom nieuwe dames en nog gefeiciteerd! Mandytjuuh, wat vervelend zeg. Als je tot woensdag wachten te lang vindt duren, misschien even je huisarts bellen. Kan me voorstellen dat onzekerheid ook niet fijn is. Kipkip, ik zie het al helemaal voor me haha! Heeft iemand van jullie trouwens een matrasje gekocht van ikea en zo ja zijn deze goed? Wij willen de komende 2 weken (vakantie, joepie!) veel dingen halen voor de babykamer waaronder matrasje. Kopen in ieder geval zo'n aerosleep ding maar ja daar moet wel matrasje onder...
Goeiemorgen, Ben vandaag gewoon officieel 22 geworden ! Wens iedereeen alvast fijne kerstdagen en een gelukkig gezond 2009.
HOERAHOERAHOERAHOERAHOERAHOERAHOERAHOERA! Priscilla van harte gefeliciteerd met je verjaardag, maak er maar een leuke dag van! HOERAHOERAHOERAHOERAHOERAHOERAHOERAHOERA!
@leonie ikea ken ik niet maar leenbakker (35 euro geloof ik) die heb ik en zijn superfijne dikke matrasjes met aparte hoes eromheen.. @Pris gefeliciteerd meid maak er een topdag van!
Goedemorgen meiden! Nieuwe aprilmama's welkom! Priscilla: GEFELICITEERD! Ga zo even lekker in huis wat doen, tenminste, zolang mijn lijf het toelaat. Wilde nog even laten weten dat het echt goed heeft gedaan om gisteren mijn gevoelens hier te uiten. Voor sommigen is het misschien niet te begrijpen dat ik me zo voel tijdens zoiets moois als een zwangerschap, maar jullie medeleven heeft me echt goed gedaan!