Goeiemorgen...hier wel lekker geslapen eigenlijk. Moet ook maar eens die waterdichte molton erop doen...you never know Toen bij Jason was het de 1e nachten idd zweten, maar daarna denk ik eraan gewend, want na een paar dagen viel dat zweten weer mee. Wwjc zow 106 jaar, alle mensen, nog in goede gezondheid of ligt ze er maar een beetje bij? Mimi oja ging dat toendertijd zo? van mij was 8 jaar geleden (jeetje wat klinkt dat lang zeg), maar uitgerekende datum werd berekend aan de hand van een echo, dus weet niet hoe het zat met die 2 weken. Rach waarom is 06-03-09 mooi dan? Jason is van 03-05-07, is wel makkelijk als je zijn geboortedatum moet opzeggen voor instanties enzo. Lynn nou succes met die data te omzeilen, dat zijn er een boel, hihi Wat is het vies weer hè, vergeleken met gister, bah!
ik weet niet of ik hier iemand blij kan maken met een zak kleding voor een jongetje? er zitten wat merk en niet merk, schoentjes rompers in de vuilniszak.....gratis op te halen....ik woon in brabant...maar je kunt me pb als je intresse hebt...anders breng ik het naar zo'n bak want ik ken alleen maar zwangeren die meisjes krijgen...p
oja maatje 56 t/m 68....en nu zullen jullie je wel afvragen waarom ik het niet wil..want ik krijg teslotte ook een jongen....ik heb niet zoveel kleertjes meer nodig en heb het ook gehad....
ja snap het wel was bij mijn moeder ook en die heeft 2 weken overtijd met mij gelopen (arme mama van Isabel) jep ik heb inderdaad gewoon een inham/nisje met roetjes in het kamertje, kamertje is zo klein daar past geen kast haha VK CONTROLE Net weer bij de VK geweest alles zag er keurig uit had deze keer mijn favo een jong ding maar wel heel lief en doet haar werk nauwkeurig.. Bloeddruk was goed, buik zat precies op schema (zelfs iets eronder) het enige wat we in de gaten moesten houden van haar was de ligging omdat ik een extreem soepele baarmoeder heb (volgens haar) en het kindje KAN nog alle kanten op, ze was wel wat gedaald maar morgen kon ze zo weer dwars gaan liggen qua ruimte.. dus volgende keer extra op letten. Ze complimenteerde me met mijn gewicht en vroeg hoe het ging zonder mijn medicatie en kreeg daar weer vol lof over dat ik het zo goed deed, ze vroeg ook of ik samen met een dietist dit had gedaan want het zag er zo keurig uit.. Toen ik zei dat ik gewoon normaal, gezond at en normaal bewoog zei ze dat ze het dan alleen maar knapper vond, en dat je ook wel duidelijk kon zien wat die anti depresiva deed met mijn lijf, ze zei ook je komt er bv maar 5 kilo per jaar van aan extra maar het sluipt er zo wel in, NU ben je supergezond, op je ME/CVS na zei ze dus laten we hopen dat we dat zo kunnen houden dan heb je twee prachtige kids en je lijf weer terug zegt ze.. Dit was trouwens ook het meisje die toen de uitslag van de nekplooi enzo kwam vertellen en die ons toen zo gesteund had dus heb zoiezo iets met haar, was erg fijne controle (voor de verandering) Kortom alles gaat goed en gemiddeld (gemiddeld is prima als je zwanger bent ) en mag nu 17 maart om 12.10 uur weer Oja moest voorzichtig zijn met mijn buikspieren want ze stonden ver uit elkaar en als ik ze aanspan zie je heel mijn buik in een punt naar voren vormen, een beetje mag wel zegt ze maar dit was toch iets te dus moest ik extra oppassen.
OJA qua datums ze MOET eigenlijk in April geboren worden, dan hebben we 4 generaties vrouwen die allemaal in april geboren zijn (oma (mijn moeder haar moeder), mijn moeder, ikzelf en dan onze dochter, maarja dan zit je weer met verjaardagen, ik ben de 11e jarig, mijn moeder de 19e en mijn oma de 23e, ik ga voor 1 april! ik was toen mijn mama zwanger was uitgerekend op 1 april dus erg speciaal en grappig toch ?! haha
ja wat een verschil met de vorige keer he? oie ik heb gisteren trouwens ruzie gehad met mijn man! ik weet al niet eens meer echt waarover, ja volgens mij had ik zijn factuur nog niet gemaakt en toen verweet ik hem weer wat, ik werd zooooo boos, ik heb twee pannen door de kamer heen gesmeten (kon mezelf gewoon NIET inhouden) een naar onze laptop (viel gelukkig mee want hij klapte dicht gelukkig) en de andere richting de vaas (die gelukkig leeg stond maar dus wel in 100 stukkies ging) Mens ik herkende mezelf geeneens terug! ZO BOOS! echt raar zo ben ik normaal helemaal niet ik ga er dan even weg of wat poetsen ofzo dan ben ik het weer kwijt.. echt heel vreemd..... zwangerzilla Isabel..
@IMD wat een verschil idd met vorige keer zeg! Wat fijn! Hopelijk zal zij dan ook bij de bevalling zijn, is toch wel prettig om er iemand bij te hebben waar je wat mee hebt. haha tsja die ruzie met je man, heb het niet zo erg dan, maar die hormonen kunnen wel gekke dingen doen idd! Dat je na de tijd denkt: WAAAT!? dat was ik niet!
zingt vrolijk verder *it wasn't me* (alleen het bijpassende dansje gaat niet meer zo soepel mijn bekken kraken over elkaar heen) Weet je wat ik trouwens ook opeens heb, mijn spijkerbroeken passen niet meer, ben niets aangekomen qua bovenbeen alles daar past maar mijn bekken staan verder uit elkaar en ben dus iets breder.. apart!
Leuk he hormonen. Isabel wat fijn dat alles goed was en complimenten kunenn we niet genoeg krijgen he . Vinden we hememaal niet erg Van de week heb ik nog een jankbui gehad om een rekening. Hahaha ach die huilbui moest er toch een keer uit. Mijn vriend zat me aan te kijken van ach meisje ga je nu eindelijk een keer huilen. Hahahaha Oke het uitleggen wat iuk bedoelde. 9 jaar terug was het dat als je zwanger was je rekende vanaf het moment dat je zogezegd bevrucht zou zijn. Was je een week over tijd dan was je 3 weken zwanger. Nu is het als je een week over tijd bent dan ben je 5 weken zwanger. Dus als je nagaat dat je toen nog wel eens 2 weken overtijd liep aan het eind van je zwangerschap je nu dus 4 weken over tijd zou zijn.
heel mijn buik staat scheef. Auch. heb een harde buik en dan ziet het echt er raar uit. Alleen nu is het normaal he rond week 35/36
Weet iemand een site die gratis is en leuk kan aankleden met foto's maar niet dat iedereen het kan zien. Dus dat je een wachtwoord kan plaatsen. Ik wil namenlijk een site hebben waar ik alles op kan doen zodat mijn familie thuis mijn kan volgen en alles. Haha nou ja meer na de bevalling. De kleintjes groeien zo hard.
Fijn hormonen, krijg er nu ook weer meer last van... En heb al 3 dagen pijn in mijn hoofd, heel vervelend... Ben net terug van de liggingsecho en mevrouw ligt inderdaad nog steeds in een onvolkomen stuit met een voorliggende placenta. Aanstaande donderdag naar de gyn voor een intake gesprek en dan zien we wel weer verder. Ze kon op de echo ook zien dat ze al haartjes heeft, echt super schattig ! Imd: Fijn dat alles goed wat bij de vk ! Wie ging er nou ook voor de liggingsecho vandaag ? sorry ben het helemaal kwijt
Hier een dag dat er niets uit mijn handen komt. Heel onrustig geslapen, ieder uur naar de wc, zweten enz. Manlief sliep ook al slecht, dus bah. Ik denk dat ik vandaag maar in bed blijf liggen. De baby voel ik ook al amper (gaat bij mij op en af; dan een dag druk, dan weer rustig) en heb na mijn heerlijke dag van gisteren gewoon even een off-day. Baby was zelfs zo rustig dat ik de Angelsound voor het eerst sinds tijden maar weer eens heb gepakt; hartje was luid en duidelijk. Gelukkig. Hij zal wel aanvoelen dat mama niet haar dag heeft . Al word ik juist vrolijk als hij lekker tekeer gaat, maar dat doet hij helaas dus niet op commando...... @ Sushi: jammer dat de kleine nog steeds in stuit ligt. Zal wel een ks worden....., echt jammer.
Is opzich een goede site maar ik wil er 1 die niks kost als ik een wachtwoord wil plaatsen. Ik dacht eerst ik doe mijn hyves. Maar kan ik twee keer hyves aanvragen? heeft iemand anders nog een sugestie
Coto, fijn dat het vrijdag dan alweer is! Toch nog net op tijd. IMD, fijn dat controle nu wel goed en fijn was. Je moet het straks toch met hen doen en dan is het wel fijn als je beetje vertrouwen in hen hebt. Amom, hoe gaat het nu verder met jou met vk? Sushi, jammer dat ze niet gedraaid is. Ben benieuwd wat er in het gesprek met gyn wordt gezegd. Als je geen draaipoging wilt, zeggen ze misschien ook wel de datum van geplande ks Je bent tenslotte al een heel eind! Mimi, ik snap je helemaal! Ik slecht geslapen vanacht. Ik weet niet meer wie het schreef dat zij hoopte dat ik geen kramp zou krijgen. Nou, dat kreeg ik vanacht juist heel veel, en kon er dus weinig eigenlijk niets tegen doen. Met als gevolg dat het bij bijna elke volgende beweging steeds terug kwam. Ben op een gegeven moment ook boos naar zolder gelopen voor stuk zeep maar dat hielp niet zo snel uiteraard Gisteravond trouwens ook even flink zitten huilen, pas ineens helemaal geen schoenen meer! Houd zo veel vocht vast dat niets meer past en zondagavond nog wel! Maar die schoenen kreeg ik nu met geen mogelijkheid dicht. Baalde er stevig van. Voor diegene die al een kindje hebben, hoe gaat dat met de kinderbijslag? De ene zegt dat ik dat zelf nu ongeveer aan moet vragen, de ander zegt dat je automatisch een formulier thuis gestuurd krijgt. Wie kan mij helpen?
Meis ik kom ook niet meer in mijn pantoffels. gelukkig heb ik schoenen die heel breed zijn. Zover ikw eet krijg je nadat je kind is aangemeld bij de gemeente een formulier thuis om het aan te vragen.
Mimi, Mupkuh heeft ook een babysite met wachtwoord maar weet niet welke site dat is. Hyves kun je wel 2x aanmaken maar dan moet je dacht ik een ander mailadres hebben. (zo aan te maken via hotmail) Dacht dat het zo was maar weet het niet zeker, zou het gewoon ff proberen.
omdat ik 03-09-06 getrouwd ben over kinderbijslag: als we in maart bevallen krijgen we in 1 april nog de kinderbijslag Volgens mij krijg je de formulieren thuis gestuurd nadat je de baby hebt aangegeven op het gemeentehuis.