haha, wat leuk, er zijn er al 4 uitgerekend op 5 april! maar hoe groot is eigenlijk de kans dat je daadwerkelijk op die datum bevalt?
Geen idee, dacht 1 op de 100 ofzo maar kan ook wel meer of minder zijn Ik ben bij de eerste 13 dagen later bevallen dus ben geen goed voorbeeld haahaha
haha, nouja, in ieder geval op dezelfde datum uitgerekend heb je al last van rare zwangerschapskwaaltjes?
hahaha Finn wou perse geen februari baby worden dus. Ik was bij Julian uitgerekend op 31 juli, die heeft zich echt nog prima vermaakt in de buik al die tijd. 1 dag later zou ik waarschijnlijk ingeleid worden of in ieder geval op gesprek moeten komen daarvoor. Bij ons vonden ze het toen nodig dat als alles goed was met het kindje je rustig 3 weken door te laten lopen gelukkig doen ze dat op heeeeel weinig andere plekken ook.
Hallo allemaal, Lekker gewerkt allemaal vandaag? Ik wel maar de ene dag is de andere niet en ben nu helemaal kapot moest vanavond eigenlijk nog weg maar moet nu even aan mezelf en de baby denken, dus vroeg op bed vandaag. @Lysette wat vond arjan van het boekje? mijn vriend vond het wel grappig maar moet er nog in gaan lezen. @Naliey, Bijtjes, Draaimolen, Deb26, Miza, Xdien, Gefeliciteerd en welkom hier allemaal! @tante mars, jeetje wat een lange weg heb je moeten afleggen, ga je allereerst feliciteren en ga voor je duimen, maar dat ze op de echo kunnen zien dat je zwanger bent is wel een goed teken toch? En ook welkom hier! Wij hebben het alleen aan de schoonouders verteld en een vriendin weet het want die is ook zwanger, alleen iets langer maar wel heel erg leuk. Wat gezellig dat er zoveel nieuwe bij zijn gekomen beginnen al een leuk clubje te krijgen zo. Ik heb trouwens soms van die steken in mijn baarmoeder en omgeving kan echt merken dat er wat bezig is daar binnen. Begin nu steeds meer te voelen vandaag fietste ik over een klein heuveltje en mijn (.)(.) deden toch zeer en dat met bh aan. Maar ben wel blij dat ik nu meer voel als vorige keer toen het mis is gegaan, geeft me wel een goed gevoel.
ik 's avonds een opgezette buik maar dat is niet echt een kwaaltje, verder is mijn reuk sterk dus ik ruik alle vieze dingen nu nog erger wat niet altijd even fijn is, heb 1 vlaag van misselijkheid gehad en moet vaak naar de wc om te plassen en heb wat ik denk dat het bandenpijn is. Verder gelukkig geen rare dingen. Heb jij al ergens last van?
pfff, wat vervelend maar dan ruik je ook alle lekkere dingetjes heel goed, toch? als je dan langs een bakker loopt, wil je alle lekkere broodjes hebben, haha bandenpijn? wat bedoel je daarmee? ik heb vorige week heel erg veel last van misselijkheid gehad, niet leuk verder moet ik ook heel vaak naar de wc, of althans, dat denk ik maar dan is het niet zo ..
En ik vond 8-2-08 nog wel zo'n mooie datum tjemig 3 weken doorlopen das wel erg lang! Gelukkig kwam hij zelf!
bandenpijn is dat de spieren bij je buik zich gaan oprekken om plaats te maken voor de baby. Alles word dan zeg maar een beetje opgerekt en dat kan je dan voelen. De ene voelt het meer als de ander. Het doet bij mij geen pijn maar zo noemen ze het nou eenmaal.
Spriet lekker vroeg naar bed meid Xdien; banden pijn is een soort spierpijn in je onderbuik en liezen. Het steekt wat meer dan gewone spierpijn. Komt door het groeien van de baarmoeder
Pff, lijkt me pijnlijk! heb er zelf (nog) geen last van.. geen pijn? het klinkt wel pijnlijk, haha @ deborah: haha, 2 mensen die het tegelijk uitleggen ben nog niet zo'n pro op zwangerschaps gebied, hehe
moest ff denken haha, uhmmm eerste kindje indd ziekenhuis bevalling borstvoeding en iedereen mag het weten