Grappig! Hier gaat het ook erg goed sinds ik op mezelf woon en sinds zij de pubertijd voorbij zijn. Nu hebben we juist een klik met elkaar, dezelfde interesses en het praat nu makkelijk omdat je allemaal wat meer op één lijn ligt..
Héél herkenbaar! Ik kan niet met mijn moeder en niet zonder mijn moeder. Sinds ik op mezelf woon gaat dat gewoon supergoed! We bellen wanneer we zin hebben, doen geregeld een bakje koffie bij elkaar. We gaan zelfs stadten met z'n 2tjes, dat hebben we voorheen nooit gedaan!
@ikheid: haha nou niet lullig voelen hoor het is fijn dat je een goed band heb met je ouders daar moet je echt van genieten. ik probeer er steeds meer mee te leren leven dat ze het gewoon niet zien wat ze doen en het maar te accepteren zoals het is. en ik weet dus in elk geval hoe ik het niet wil doen met mijn kleintje straks
Ik ben de jongste en had dus atlijd 2 moeders, mijn broer bemoeide zich gelukkig nooit met me dus geen 2 vaders, mijn zus bemoeide zich altijd overal mee en daar werd ik gewoon ongelofelijk moe en opstandig van en ik was altijd al opstandig dus dat heeft voor de nodige problemen en ruzies gezorgd. Sinds we alletwee uit het huis zijn zien we elkaar natuurlijk minder en erger ik me er ook niet aan en bemoeid zij zich niet meer met mijn leven maar is het gewoon gezellig. Wel heeft zij nog altijd het idee een strijd te moeten leveren om de aandacht van mijn moeder terwijl ik altijd zoiets had van wil je die aandacht neem het allemaal want ik hoef het niet maar goed dat is iets van haar.
Dat van die goedkeurig van je ouders ken ik wel.. Ik vind het erg prettig als zij iets goedkeuren. Raar hè! Een voorbeeld: na de zomer ga ik mijn tatoeage uit laten breiden op mijn rug, ergens wil ik zó graag dat mijn ouders dat goedkeuren.. Maar ik weet dat ze dat niet doen. Ze vinden het maar niks. Ik heb daarom heel erg lang getwijfeld of ik het wel wilde laten doen, maar ik ga toch.. Ik wil het al jaren, het is mijn leven, mijn lichaam en ik ben volwassen genoeg.. Maar dit is natuurlijk nog lang niet zo erg als de nare situaties die jij hebt met je ouders..
hier net zo!!! We gingen eerder dan ook wel eens de stad in met zijn 2tjes maar dat liep altijd uit op heel veel geklaag, gezeur en geerger aan elkaar zodat we nooit blij terug kwamen. Nu kunnen we gewoon de stad in zonder al dat gedoe en is het gewoon gezellig.
Dat is waar! Laat het een wijze les voor jezelf zijn! Haal de positieve dingen eruit en neem die mee in de opvoeding van je kleine, zodat jij het doet zoals jij het wil! Komt helemaal goed!
klopt mijn zus was altijd beter deed het altijd beter en ik was de rebel ga niet teveel in details mijn zus zit ook op zp
Dat van die aandacht is haar probleem ja.. Grappig dat het zo kan lopen hè!? Dat je nu wel met elkaar overweg kan en dat je het zelfs gezellig met elkaar vindt! Dat had ik nooit durven dromen.. Gelukkig maar!
Ja idd! We kwamen altijd chagerijnig terug van 'een dagje gezellig shoppen'. En als mijn ma met mijn zusjes ging hadden ze de grootste lol en de leukste verhalen! Dat snapte ik nooit.. Mijn ma en ik lijken teveel op elkaar en dat botst.
Inderdaad grappig, had het echt nooit gedacht. Het enige nadeel vind ik dat ze nu niet meer mijn broer overweg kan, waarom weet ik niet maar ineens belde ze niet, smsde ze niet meer, helemaal niks. Mijn broer doet er wel nog zijn best voor maar die heeft ook na 3 jaar zoiets van zoek het lekker uit en ik zit er gezellig tussen in
Hmm.. raar! Na 3 jaar is de koek op een gegeven momentook op hè! Je kan niet bezig blijven en blijven proberen, moet van beide kanten komen. Lastig hoor! Helemaal nu jij er tussenin zit.. Ach ja.. zo is het overal wel wat, ieder huisje z'n kruisje..
nou die situatie heb ik dus ook gehad keer 3 mijn 2 zussen en broer deden alles beter en ik was het zwarte schaap van de familie zetten me ouders altijd voor gek. ( in hun ogen dan)
tis ook een erg gezellig clubje! zoo ik heb een cake in de over staan. nou maar hopen dat hij lukt over een uurtje weet ik het
Lautjuh: hmmm lekker een zelfgebakken cake! Dat gaat er altijd in hè! Ingrid: zijn we het weer met elkaar eens Hahaha!
Goedemiddag meiden!! Mijn hemel, wat hebben jullie veel gekletst!!! Zit op mn werk, rete druk, maar dacht: ga even naar mn verslaving kijken Maar gaat nu echt niet lukken om bij te lezen, sorry Even hallo en hoop dat ik vanavond even tijd heb, al val ik nu al bijna in slaap achter mn computer...... Meiden, geniet van de zonnige middag en tot later!!!
ja dat vond ik nou ook ikheid! en mannetje heeft vanavond dan een lekker plakje cake bij de koffie! is die gek op!