@Ingrid hahaha ach dan maar aan de zijlijn "meegenieten" @Ladyzorra zo vijf zakken lekker bezig! Nu heerlijk op de bank. geniet ervan!
hahahah nou genieten zal het wel niet worden maar alles beter dan een luier moeten verschonen of een potje. Vind potjes echt vies! Sorry voor iedereen die ze wel gebruikt! (voor hun kindje dan he)
Ja potje lijkt me ook echt niks... Word van beide visioenen niet blij eigen gebruik en kindjes hahahaha... Jak zal stoppen... Ben zo verveeld dat ik vervelend word
hahahah nee potjes zijn niet mijn ding en maak er dus ook niet Julian zijn ding van, dan nog liever 20 luiers verschonen op een dag maarehhhh.... je moet je het ook niet in gaan beelden he, daar wordt niemand blij van Ik moet eigenlijk nog van alles doen maar heb helemaal geen zin en daarbij komt ook nog dat Roeland gewoon rustig op de bank zit een spelletje te spelen terwijl het zijn feestje is waarvoor er nog dingen moeten worden gedaan
wordt trouwens wel een rustig feestje, weinig mensen kunnen maar dus hebben in totaal iets van 10 mensen die komen. Voor ons is dat echt weinig, hebben zelfs geen extra stoelen nodig enzo.
Ow hij is jarig of niet? Heb ik volgens mij gelezen en helemaal vergeten te reageren...Schaam schaam... GEFELICITEERD Zou hem mooi ff van de bank rousen en paar leuke klusjes toeschuiven... Wel lekkker toch 10...Is nog niet niks!
hij is dinsdag pas echt jarig dus je bent nog hartstikke op tijd!! Dank je wel! Nou hij gaat zo de honden uitlaten, dan ga ik even naar de winkel want we zijn natuurlijk weer wat dingen vergeten zoals wc papier enz. en dan gaat hij de veger door het huis halen en douchen. Dan moet ik alleen nog wat dingen van tafel afhalen en de vaatwasser uitpakken maar dat komt wel goed, gooi gewoon alles in de kast en pak het er morgen weer uit hahaha
ow en 10 is inderdaad lekker, normaal hebben we minstens 25 mensen hier zitten en daar had ik al geen zin in dus ben blij dat er mensen af hebben gezegd Had al voorgesteld iedereen af te bellen ivm de bevalling en dan morgen iedereen een sms te sturen met sorry was vals alarm
Ow gelukkig ruim op tijd Hahahaha ja dat zijn de tactieken...Is het proberen waard Ik ga maar ff bij vriendlief op de bank liggen. Echt geen donder gedaan vandaag alleen net ff eten gemaakt and thats it... Fijne avond en spreek je soon!
Oe Wonder, spannend!!! Ben benieuwd! Hoop dat het nu wel doorzet in ieder geval! LadyZ, jij hebt wel een gymnastisch kleintje in je buik zitten zeg!!! Die van mij draait voornamelijk met haar kontje (tenminste, ik hoop dat het haar kontje is) tegen de bovenkant van mijn buik aan. Janne, de keelpijn en snotterigheid (en daarmee helaas de hoofdpijn) zijn bij mij ook weer volop terug. Irritant he! Lijkt wel of ik een weerstand van drie keer niks heb! Dus heb vandaag alweer sinasappels staan persen in een poging een extra vitaminestoot te krijgen. Ingrid, leuk die wc verkleiner. Ik vind die potjes ook echt ranzig. We zijn bij Lukas ook met wc verkleiners in de weer gegaan hoor. Had alleen in de zomer toen we met zindelijkheidstraining bezig waren en hij in zijn blote kont in het badje zat een potje buiten gezet. Maar die mocht manlief dan legen!!! Veel plezier bij jullie feestje vanavond. Bij ons is het ook altijd zo druk! Lijkt me wel eens lekker maar 10 mensen over de vloer te krijgen!!! Hier net mezelf verwend met een broodje warme brie met honing. Manlief gaat uit eten en Lukas is bij mijn ouders, dus moest wat voor mezelf verzinnen. Vanavond naar een verjaardag, maar eerst komt zo een vriendinnetje langs die ik al heel lang niet heb gezien, dus dat vind ik erg leuk! Verder bij mijn ouders de etiketten allemaal geprint voor geboortekaartjes en traktatie. Dus dat kan ook van mijn lijstje af! Morgen gaat manlief met Lukas naar het spoorwegmuseum in Utrecht voor een Thomas de Treindag. Ze gaan om 9 uur al weg dus ik kan lekker uitslapen en een relax ochtend hebben. 's middags lunchen met mijn zus en zwager, die vieren hun verjaardagen samen met een lunch bij een restaurant. Lekker hoor! Ik zal na het feestje vanavond nog even snel inloggen om te kijken of er nieuws is van Wonder of Kleintje. Iedereen fijne avond verder! xx
lekker toch helemaal niks doen, dat is mijn plan voor maandag. Dan is Roeland werken, Julian naar het kdv dus heerlijk de tijd om niks te doen. Al bedenk ik me nu ik dit typ dat we maandag naar het gemeentehuis moeten zodat Roeland kan erkennen dus helemaal rust heb ik ook weer niet.... Bank ligze en tot snel!!
Caro, lekker weer wat van je lijstje af!!! Morgen een relaxdagje, lekker en leuk voor Lukas een Thomas de trein dagje samen met papa! Veel plezier vanavond!!
Huis is inmiddels schoon, nog een doekje over de bank en dan is het helemaal klaar! Nu nog even naar de winkel en dan snel onder de douche springen.
Ingrid, fijne avond en gefeliciteerd (alvast) met je mannetje Caro: ik zei al tegen de echoscopiste, dat lenige heeft ie niet van zn vader hahahaha Meiden tot morgen, en iedereen een goeie nacht gewenst en ik hoop dat we morgen 2 aprilbaby's erbij hebben! Ciao
ja een ikea trapje... ik kom er zelf wel in en uit... maar kan zoonlief er 's morgens niet intillen... dus vandaar
wonder en kleintje... ben zo benieuwd hoe het met jullie is.... caro fijn dat je weer wat klaar hebt. hier vandaag: onze slaapkamer behangen, voorzien van laminaat, bed naar de maker verhuisd, klossen eronder gedaan, wieg van zolder gehaald en opgemaakt, maxi cosi en kinderwagenbak klaargezet, alle kleren uit de kast gestreken... tjee ik leek wel gek... haha moeten nog een paar t shirts.. maar mijn voeten zijn nu te dik... ledikant bodem omhoog gedaan (oke baby zal eerst wel een tijdje naast ons bed liggen) hoes om ledikant gedaan, kast van dave opnieuw ingedeeld en schoongemaakt.... zo nu mag de baby komen hoor
fijn he ingrid een schoon huis!!! hier kan het echte poestwerk boven nu beginnne... nog 1x komt er stof op de overlooop.. die moet nog worden geschuurd, maar dan plakken we de deuren goed af
Emmetje, over het bed omhoog: wij hebben geen opstapje ofzo, maar ik ben zelf erg lang, denk eigenlijk dat het juist makkelijker gaat, vooral het uit bed stappen! De klossen pasten trouwens niet, het bed staat strak tussen de muren in, en klossen staan wijd uit... Nu dus kratjes wat ook maar half ging, dus het is een soort verstevigd met boeken. Volgens mijn man hoef ik me geen zorgen te maken dsu dat zal ik maar niet doen. Het voelt wel heel 'echt' nu, zo'n hoog bed!! Alsof ik echt zwanger ben Caro, irritant he, dat het maar niet overgaat! Normaal hoef ik weinig te doen om verkoudheid over te laten gaan, tenzij het overgaat in bijholteontsteking. Maar nu blijft het maar aan de gang! Heb hier ook flink wat sinaasappels in huis.... Jij ook sterkte ermee! Wendy, wat heb je veel gedaan zeg, fijn! Vannacht eindelijk in je eigenk amer dus! Geniet ervan!