Fijn hè honden met een eigen willetje.. Hier dus één die in vanalles en nog wat gaat liggen rollen :x Waar heb je je pyama gehaald? Ik zoek er ook nog één, maar dan een nachtjapon.. Bij de H&M hadden ze leuke maar geen M meer
Nou inderdaad! Hij krijgt salaris per 4 weken, daar werkt ie toch kei hard voor! Dat Ab z'n mond maar 's ff open doet op het werk. Rekeningen moeten ook betaald worden.. Sommige mensen snappen dat blijkbaar niet!
hij gaat ook even bellen heb ik net even gevraagd en stortte ze het niet dan komt hij maar naar huis hij werkt er idd keihard voor waardoor ik hem bijna niet zie gewoon de 2de maand al dit gekloot
SLIK! Ik stuur gisteren wat foto's door naar m'n ouders, zusjes, schoonmoeder, zwager en schoonvader van het kamertje. Krijg ik een mail van papa terug: HEEL HARTSTIKKE LEUK HIJ IS WELKOM !! EEN WARM HUIS LEUKE KLEURENKOMBINATIES. UITNODIGEND ....... KAN KOMEN !! BEN BENIEUWD. OJA NOG IETS, OP DE DAG DAT M'N KLEINZOON GEBOREN WORDT .. STOP IK MET ROKEN...!! Beetje hypocriet natuurlijk, maar dan probeer ik ervoor te zorgen dat ik nog zolang mogelijk bij hem kan zijn en hem kan zien opgroeien en misschien nog wel een vriendinnetje zie hebben. Als dat zou kunnen !! Afijn zijn kamer is top, nu nog de aankondiging van z'n komst. Thegreets, Zpaa Schattig hè!!! Mijn pa is een echte binnenvetter en best een droogkloot.. En sinds ie weet dat ie opa wordt van een kereltje is ie helemaal gelukkig! Leuk om je ouders zo te zien!
Mijn man had dat bij zijn vorige werkgever en die heeft ze eens even goed de waarheid verteld! Dat heeft toen wel geholpen.. Maar ja, dat werkt niet altijd bij iedereen. Soms werkt het alleen averechts.
Whahaha! En het meeste op het kamertje heeft papa zelf gedaan, zoals de muren, de meubels in elkaar gezet.. Trots dat ie dat heeft geflikt! Kan ie straks zeggen tegen die van ons 'Dat heeft opa allemaal gedaan'.
Dan moeten ze òf open kaart spelen met de werknemers òf ze moeten ervoor zorgen dat de werknemers er niet de dupe van worden! In het ergste geval weet Ab dan wel waar hij aan toe is en kan hij stappen ondernemen voor zichzelf en zijn gezin..
ikheid als ze nou idd gewoon duidelijk zijn maar straks komen we in problemen door hun:Sdaar zit ik niet op te wachten
Daarom mag je er ook iets van zeggen! Niet over je heen laten lopen hoor.. Je werkt voor je geld en dan moeten ze het ook optijd storten vind ik! Tuurlijk kan er weleens wat mis gaan, maar niet 2 keer achter elkaar.
@ buiken zag een aantal mooie buiken voorbij komen! @ mermaid ik haal geen positiekleding meer ik trek lekker trainingsbroeken aan dat zit lekker vind ik op het moment. @ caromama en waar ben je heen geweest of lekker thuisgebleven? @ ikheid, lekker he als de boodschapjes binnen zijn. ik heb ook al een stoel in de badkamer staan.. heerlijk kun je gewoon even gaan zitten. leuk he zulke honden. ach ik vind het wel schattig. doen die van mijn ouders ook. ahh lief mailtje van je vader! leuk he aanstaande opa's en oma's!! vind het zo schattig en lief hoe ze doen @ 4e april baby whoehoe ja er komen er inderdaad nu nog veel meer aan het komt nu heerlijk dichtbij.. @ alre morgen echo succes! @ janne kop op meissie nog effe en dan ben je er vanaf dan heb je een klein hummeltje in je armen. @ geboortekaartjes moet ik ook nog steeds bestellen, doe ik van de week denk ik @ trotsemama1 he das echt balen laat je mannetje inderdaad maar es even zn verhaaltje doen, je kan toch moeilijk je rekeningen laten liggen. ik zou gewoon even informeren
He TM, da's balen van Ab z'n werk... Irritant he, dan voel je je haast overgeleverd aan dat zij hun zaakjes op orde hebben, terwijl je gewoon recht hebt op geld als je werkt. Succes! Ikheid, wat een leuke mail van je vader zeg, echt supertof
Van sommige kleine dingen kan ik echt blij worden. In dit geval: was die buiten heeft gehangen en nu droog is in 1 dag Soms ben ik het zo zat dat het een dag én nacht duurt voor de was binnen droog is en het wordt vochtig binnen of het raam open en dan wordt het steenkoud... En het ruikt ook veel lekkerder als het buiten heeft gehangen. YEAH, LENTE!
Lekker hè!!! Ik vind het ook super zeg dit weer.. En het blijft 's avonds ook al langer licht en het is 's ochtends ook eerder licht! En de vogeltjes die fluiten zodra je 's ochtends (helaas 's nachts niet ) je oogjes open doet.. Kom maar op met die LENTE!!! 8)
nou het salaris was onderweg en het staat er inmiddels op weet zeker dat ze het onder het bellen over heeft gemaakt of net daarvoor
Ikheid, wat lief van je vader! Hij is straks een hele trotse opa! Janne mooie buik hoor! En hier ook erg herkenbaar dat gevoel dat je een olifant bent. Terwijl mijn buik volgens mij best meevalt. Maar goed, mijn benen en kont worden ook dik. Voor mijn doen dan haha. Vanavond ga ik ook naar het zh voor een voorlichting. Ik heb een beetje een ziekenhuisfobie dus ben erg benieuwd... Eens kijken of het meevalt daarzo. Lautjuh heel veel sterkte met je opa meid! Nog 1 of 2 mooie buiken gezien, maar ik ben vergeten van wie TM wat irritant zeg van het geld! Inderdaad erachteraan zitten want je hebt er recht op! Mijn man is aan het koken en ik mocht niet in de keuken komen. Ben erg benieuwd wat hij aan het maken is. Hij is wel crea in de keuken dus altijd een verrassing. Ik zie een massage op tv. Wat heb ik daar zin in zeg!! Lijkt me zooooo lekker. Straks als de kleine geboren is misschien maar eens doen
hier morgen toch even langs de dokter voor noa heb toch nog ven gebeld het lijkt met vlagen goed te gaan en dan 2 seconden later zakt ze weer helemaal in, de assistente zei wel dat ze 3 dagen koorts mag hebben maar ze zegt daar zit wel een MAAr aan ze moeten hun zelf blijven en niet zoals noa suf en hangerig want zo is ze niet dus ze gaan haar morgen even beoordelen