Deze hier mag vandaag nog komen en eventueel morgen maar daarna moet hij toch echt wachten tot 3 april. 1 April is mijn schoonmoeder jarig dus moet wel een beetje tijd tussen de verjaardagen zitten.
ja, verjaardagen kort op elkaar is niet zo leuk. Dat hebben wij in mei, m'n moeder 11, ik 14 en Emma 23 mei. En dan heb je dus ook nog moederdag er tussendoor. Ik vind de afstand tussen mij en Emma goed genoeg. Een aprilbaby komt bij ons niet in het gedrang met andere verjaardagen en het is ook ver genoeg van Emma's verjaardag dat zij straks haar 3e verjaardag weer voluit kan vieren en ze redelijk gewend is aan de baby.
Ja, wie weet, het is echt al een tijdje stil. Maar ja, sommige mensen bevallen in 2 1/2 uur ofzo, dus het kan zomaar nog, haha. (daar ben ik er niet een van helaas...)
Tja hier eigenlijk of echt dinsdag de 30e maart of 2 april.. maar dat zal wel niet .. 31 maart zal het mogelijk wel worden, maar dat is de overlijdensdatum van een vriendin van mij. Maar ja.. heb het toch niet meer voor het zeggen en misschien wordt het nog wel 30 maart. 1 april lijkt me ook niet zo. En eigenlijk ishet ook helemaal niet belangrijk.. Hier gepoetst samen met mijn vriendje daarna in bad gegaan met gezichtmaskertje, voetjes gescrubt, benen geschoren... ben er klaar voor hoor ..
voor de mama's die al een (of meer) kindje(s) hebben: Hebben jullie ook al een kadootje voor het oudere broertje of zusje en zoja wat? Ik heb nog wel iets liggen waarvan ik denk dat Emma het erg leuk zal vinden (een koffertje met porseleinen Nijntje servies), maar misschien is een babypop met badje of zo meer toepasselijk, dan kan ze meedoen met ons als wij de baby in bad doen of verschonen of zo..
nee, vindt zij niet en ik ook niet maar ja wat de baby leuk vindt dat weten we natuurlijk niet hahaha
Zondag soepdag lees ik hahahaha Heb bijna de hele dag op bed gelegen, tv kijken. Kan niet meer fatsoenlijk op de bank zitten. Ingrid: is toch ook veel lekkerder paaseitjes hahaha
Wij hebben zelf niks gekocht voor Julian maar wel krijgt hij zijn eigen 10 dagen pakket van mijn ouders en van mijn broer en schoonzus krijgt hij een kado ipv de baby omdat we niks wisten voor de baby.
Euhm.... ja ik weet het eigenlijk niet zo goed.. Ze krijgt van m'n ouders een pop met luier enzo dat ze meekan helpen verzorgen... en dacht aan een klein Kitty knuffeltje die de baby zogenaamd 'meeneemt' voor haar.. Nijntje servies klinkt wel erg schattig trouwens !! hahahah die Julian... nou die slaapt niet voor 2300 Ikheid: Leuk geslaagd zeg !! Heerlijk nog ff shoppen !! Ik ga je zo m'n nummer pben als reservebuddy... al denk ik (hoop ik voor jou) dat je wel eerder bevalt dan TM toch?? (6 april beginnen..... is nog 1,5 week... kan 'n hoop gebeuren hoor )
leuke he dat speculeren wie wanneer bevalt denk niet dat het er hier nog in zit vandaag ( zou ook wel heel vroeg zijn) dus papa krijgt geen gelijk of ik moet zo me vliezen nog ff breken als ik op sta zag iemand die lekker aan het poetsen is geweest nou hier ook hoor! ik weet niet wat ik ineens kreeg maar heb de boven lopen stofzuigen, de badkamer gedaan en het toilet
Voelt wel weer goed, heb gezogen en gedweild. Box moet nog, maar ben nog aan het bedenken waar Louise haar grote speelgoed dan naartoe moet.