Hoi hoi, nog iets minder dan twee uur en dan de echo!!! Gaan ruim van te voren weg want de wegen hier zijn niet begaanbaar. Net 3 kwartier gedaan van werk naar huis, normaal is dat een kwartiertje! Begin om 4 uur te sneeuwen en dat doet het nu nog, alles is wit en heb de eerste sneeuwpoppem al gezien. Bah, van mij hoeft het niet. Vind het niets waard, met mn dikke buik in de auto met sneeuw en gladheid
Hier is het ook heerlijk wit straks erug vroeg beginnen met werken 5 uur!! *zucht* maar wel weer lekker vroeg naar huis Zo eerst naar het naaiclubje dus misschien zie ik jullie straks nog en anders misschien morgen overdag nog wel
En nog eentje Had trouwens nog een vraagje....als iemand niet wil antwoorden, gewoon niet doen dus Maar was benieuwd hoe oud de april mama's zijn??? ik begin wel: ben 25 jaar. (en mijn lief is 36)
mooi buikje hoor! Ik ben 21 en mijn vriend is 27. Hier net lekker met vriendlief & zoonlief naar buiten in de sneeuw geweest en hij vond t geweldig )
Even snel (zit met een ziek kind ) Sanne, knuffel voor de schrik! Meiden met voorweeën, bekkenklachten, geldzorgen, of andere vervelende dingen: sterkte en ook een dikke knuffel!
Hier net met 20 km/u naar huis gereden vanuit het werk. bah wat een rotzooi als je er met de auto/fiets doorheen moet he. Even snel maar, manlief is behang afhalen maar zoon moet naar bed dus ben er straks weer. Ik ben 31 (januari 32) en manlief is 32 (de oudste of zo????)
Je bent niet de oudste hoor, ik ben 40. Denk dat ik de oudste ben van het cluppie. Wat een ellende zeg met die sneeuw, hier gelukkig nog geen last van maar we zullen er ook wel aan moeten geloven. Sanne wat zul je geschrokken zijn zeg! Zal nog even aan de studie, morgenavond weer naar school, hoop niet dat er dan veel sneeuw ligt!
pfff heb overal uitslag op mijn buik en het jeukt verschrikkelijk. ben bang voor de 5e ziekte... mijn armen jeuken ook maar daar zie ik geen uitslag.... nog niet.... morgen meteen de dokter bellen......
Hoi, @chantico balen dat je kindje ziek is beterschap! @leeftijd ik ben niet de oudste zie ik maar ook zeker niet de jongste ben 33 en vriendje 42 @luckey t kan ook van de kou komen, heb je eerder deze week ook koorts gehad dan?
ik heb ook 1 pijnlijke plek direkt naast de navel. deed tijdens de echo al iets pijn, net een blauwe plek gevoel en dat is eigenlijk altijd gebleven.... (alleen als ik erop duw)
@leeftijd: ik ben 31 en manlief is 33 @20 wekenecho: we zijn vanmiddag geweest en alles is gelukkig goed! en ja het geslacht is ook bekend: het is al bijn a geen verrassing meer maar hier ook een: JONGEN!!!!