Bekijk bijlage 115383 Links in de achterhoek komt nog een wolk die in het witte verdwijnt zeg maar. En natuurlijk in het midden de mega zon....
@MamavanJay, wat fijn dat het beter gaat met jullie. Ik heb zelf een tijdje moeten leven van 200 per maand met zijn 3en en 1 die 2 dagen in de week en om het weekend kwam. Dat was knap lastig, maar 450 euro is goed te doen. In het begin even aanpassen, maar je groeit er snel genoeg in . @Star, mooie buik hoor! Super! Wat leuk dat je dochtertje kerstontbijt heeft . @Gamende mannen, ik vind het helemaal niet erg. Mijn ex was nooit thuis en als hij thuis was was hij aan het chatten met vrouwen die niet mochten weten dat hij een vriendin had. Nee liever iemand die een andere hobby heeft hahahaha. Hier, voel me een beetje misselijk. Maar verder gaat het goed hier . Rebecca is heerlijk aan het spelen. Ik moet nog boodschappen doen, maar ga vanmiddag wel als Rebecca slaapt. Vanmiddag komt er ook een monteur langs voor het internet. We hebben steeds het probleem dat de verbinding wegvalt. En dan binnen een paar minuten is het terug. Maar ja, met WOW is dat natuurlijk niet te doen hahahaha. Mijn vriend heeft er best veel verstand van en weet al dat het niet aan ons modem ofzo ligt. Het komt echt van buitenaf. Maargoed. Die mensen weten het altijd beter he, dus vanmiddag komt er iemand waarschijnlijk voor niks haha.
@Luckey, mooi geworden hoor jullie plafond! Hier hebben we ook ongeveer 450 euro voor boodschappen en tanken. Gelukkig gebruiken we de auto alleen in de stad (ik alleen) of als we naar mijn schoonouders gaan. Wij vinden het goed te doen.. Maar ja, ik heb slechter gehad dus dan is dit al snel ' ruim'.
wij hebben 2 autos. luxe die we ons zelf "aandoen". maar elke dag lopen naar het werk (20 minuten ongeveer) en manlief wel met de auto (12 km) heb je het toch wel nodig. bovendien ben ik wel blij dat ik toch sneller overal ben, alles met het openbaar vervoer met 1 kind is nog te doen, maar met 2 kids moet ik er (zo jong) niet aan denken eerlijk gezegd.
Nee daar moet ik idd ook niet aan denken. Gelukkig heeft vriend hier een auto van de zaak. Dus ik heb de auto voor mezelf.
@Luckey: Wat mooi die wolkjes!! Je brengt me op ideeën..Echt mooi geworden.. @auto's: wij hebben er ook 2, een grote en een kleine.. Is wel handig en hebben we straks met de kleine erbij helemaal nodig denk ik...(misschien ook wel een beetje overdreven luxe maar goed).. @pino: jeetje 450 euro aan benzine en boodschappen! Knap hoor! Ik ben echt veel meer kwijt! Ik houd het eigenlijk nooit bij maar als ik er zo over nadenk ben ik alleen al aan boodschappen zo'n 500 per week kwijt!.. En dan nog de benzine voor 2 auto's.. Met de baby erbij straks zullen de kosten van de boodschappen nog wel meer toenemen.. Misschien toch een beter gaan opletten! Gisterenavond ben ik echt onzettend ziek geweest. Sinds ik zwanger ben kan ik geen vettig eten meer verdragen! Gisteren nog een aantal snacks gegeten en ja hoor! Ppff..de hele avond moeten overgeven en verschrikkelijke buikkrampen gehad! Jeetje! Misschien wel een goede voorbereiding op de weeën straks..hahaha.. Liefs
Leuk dat plafond zo, knap gedaan.. Lekker creatief bezig dus Hier 2 linkerhanden 2 auto`s: vriend heeft bus van de zaak en eigen auto omdat met de bus niet prive gereden kan/mag worden. Wil zelf graag ook een autootje maar ja, dan is een rijwebwijs toch wel noodzakkelijk en dat zit er voorlopig niet in dus ik ben niet anders gewend om alles met ed bus te moeten doen. het valt nu nog wel te doen alle bussen zijn hier goed op elkaar aangesloten maar dalijk met een dubbele kinderwagen lijkt het me wel wat lastiger 500 p week aan boodschapen?? Das wel veel zeg ja. Toen wij net samen woonden (toen we allebij nog fulltime werkte) keken we ook nergens naar maar goed denk dat we dan rond de 200 zaten ofzo p week.. Ja dit is voor ons een neiuwe uitdaging maar denk zeker dat het wel te doen is. Denk niet dat ik vanmiddag naar het centrum ga met dit weer, ligt zeker 10cm sneeuw..
jaaaaaaaaaaaaa wij gaan zometeen babyshoppen effe (wel vlak naast de deur maar ja) hemmm @ luckey heel leuk gedaan dat plafond! @ botten.... hier ook 'zware' botten @ booschappen... zag 500 p/w? voorbij vliegen hoe doe je dat? hier ongeveer 75,- p/w inclusief luiers enzo @ auto..... ja ja komt ie...... wij hebben geen auto hier gister eindelijk de berg strijk weggewerkt man man man voel t behoorlijk maar ja effe eten en dan gaan we door de sneeuw ploegen tot later
hahaha.. bedoel inderdaad per maand! PEr week zou wel ontzettend vreemd zijn!! haha..Per week dus zon 130 euro kwijt aanboodschappen.. Maar zo te lezen kan het met veel minder..Ga er eens op letten.. Liefs
Goedesmorgens. @boodschappen, ik denk dat ik voor ons 2 meestal rond de 60,- p/w kwijt ben en dan moet ik eerlijk zeggen dat ik nog niet eens op de kleintjes let! @ Auto's: Ook wij hebben 2 auto's. Eigenlijk belachelijk want m'n man werkt 200m verderop, maar het is ivm de verbouwing wel handig.... Ik heb sowieso een auto nodig omdat ik 20 km verderop middenin de polder werk. Het openbaar vervoer is hier trouwens ook 2x niets! Ik denk dat we blij mogen zijn als we om het uur een bus(je) zien. @luckey, Leuk zeg die wolken! @Hier, Vanmorgen door de sneeuw (ligt hier 20cm) naar de gyn geweest op controle. Alles was in orde, suiker en gewicht was ook goed. Kben voornamelijk blij dat m'n suikerwaarden goed waren (en dat in december....) Nog even via de echo mogen spieken ! Wat een schatje!!!! Gyn ging echter richting het geslacht en op het moment dat ik dacht zal ik zeggen dat we het niet willen weten, vroeg hij gelukkig zelf of we het al wisten of wilden weten... Stiekem wou ik ja zeggen hihi maar wil toch volhouden ... Bij buitenkomst manlief in de maling genomen door te zeggen dat ik het geslacht had gezien, whahahaha jullie hadden z'n gezicht moeten zien. Kheb het een kwartier kunnen volhouden maar toen moest ik zo ontzettend lachen dat ik wel moest zeggen dat het een grapje was .
Ja ben ook trots op het plafond hoor, nu de wanden nog en dat zal nog wel even duren denk ik. straks wil ik gewoon dat hij de gaten dichtmaakt en het stopcontact verandert. Oud/Nieuw zouden we naar schoonzusjes/broer gaan maar zij hebben 2 katten en wij 1 hond, en beiden willen we de dieren niet "achterlaten". In het begin was onze Indy alles voor schoonfamilie en de laatste tijd moeten we haar altijd thuislaten als we weekend erheen gaan. Buurvrouw let dan wel op, maar nu vertikken we het gewoon. Schoonouders zijn echter op vakantie en we mogen niet zonder hun in het huis slapen. Belachelijk maar goed. Bij schoonbroer/vrouw en hun katten slapen werkt dus niet en zij willen nergens anders vieren omdat de dieren panisch zijn voor vuurwerk.... Manlief is het dus beu en wil thuis blijven. Prima, kunnen wij die 2 dagen behangen hahahahaha. Heel relaas dus sorry Heb mijn beautybehandeling afgezegd voor vandaag, mag de bon een paar dagen verlengen en als het goed is heb ik dus dagje voor mijn verjaardag (5jan) de behandeling. nu nog zusje informeren dat we niet komen. Ga echt niet ver rijden door dit weer hoor. echt niet.... Man is al thuis.... jippie....
@ fredje ... whahahaha viel al zowat van mn stoel @ foeske fijn dat alles goed was! @ luckey.... ik zou ook niet ver gaan met dit weer hier ligt ook een heel dik pak, kerstlunch is ook afgebeld erdoor vanochtend lekker geshopped alles van tommee tippee nu compleet nieuw in huis allemaal nieuwe sokken voor beide kids en nieuwe malliots voor onze meis en de wagen stroomde over heb ook een mooie nieuwe ziekenhuis tas gekregen van manlief
@Star: Mooi buikje hoor! 6kg is toch niet heel veel? Ik denk dat ik inmiddels ook wel op zoiets zit. @Luckey: Mooi plafond hoor! Krijgen jullie dezelfde zonnelamp als die wij hebben? Is leuk he @Pino: Vervelend als je internet steeds uitvalt. Hadden wij 2 jaar gelden ook steeds, toen hadden we nog @Home (is nu Ziggo). Ze konden blijkbaar niks doen, vaak genoeg geprobeerd. Nu overgestapt op KPN en nooit problemen eigenlijk! @Budget: Wij hebben niet echt een budget voor boodschappen, tanken en extraatjes, maar ik houd het wel elke maand goed bij. Voor boodschappen zitten we vaak op ruim EUR 400 (letten ook niet echt op wat we kopen, kan veel minder denk ik). Wij geven nog redelijk veel uit aan 'extraatjes', zeker EUR 500 per maand of meer. Dat zal straks wel minder moeten worden, als we minder te besteden hebben, maar komt vast goed We hebben niks te klagen. @Auto: We hebben nu 1 auto, mn man gaat altijd met de auto naar zn werk, ik ga met de fiets/trein. Vanaf januari krijgt manlief een leaseauto, dus wel handig als de kleine er straks is, dat ik dan ook een auto heb om bv naar het kdv te gaan. @Foeske: Wat een schatje zeg @Sneeuw: Zo raar om te zien op tv al die ellende overal, hier (Weert en ook Eindhoven vanmiddag) was er niks aan de hand! Vanmiddag zelfs lekker zonnetje in Eindhoven. Gek he? Maar goed, wij krijgen het hier vanavond/vannacht nog hoorde ik al. Was wel superdruk op mn werk. Ik werk bij een zakenreisbureau, en ja, alle vluchten zijn of vertraagd of geannuleerd, dus we werden platgebeld met mensen die gestrand waren (niet alleen op Schiphol ook de rest van Europa). Wel vervelend hoor, als je dan niets voor ze kan doen! Toch vind het altijd wel heel leuk al die sneeuw (zolang je niet in de file staat of vast staat ergens op een station in NL...)
Hoi hoi, leuk zeg die wolkjes! En mooie echofoto, duidelijk!!! Budget: Hier hebben we 500 p maand om van te leven, dus boodschappen, cadeautjes en dergelijke, dierenvoeding, kleding en uitjes moeten daar allemaal af. Meestal redden we het aardig, maar zoals nu hebben we een hele week de kids vanwege de kerstvakantie en dan gaat het hard! Alleen al de hoeveelheid groente, vlees en zuivel extra en natuurlijk veel meer broodbeleg en willen ook wel eens wat lekkers met ze eten, tikt wel aan! Weet ook echt niet waar we straks de kinderopvang van gaan betalen (3.5 dag) want houden ook echt niets over per maand :S en hebben de pech dat vriendlief bruto heel leuk verdient maar na aftrek van de auto en alimentatie houd hij minder over dan ik verdien. Helaas kijkt de belastingdienst daar niet naar als ze kinderopvangtoeslag bepalen Maarja, we zien het dan wel weer. En anders word het elke dag aardappelpuree met witte bonen eten
ik ben ook eens benieuwd wat de opvang ons gaat kosten. De tegenmoetkoming van de belastingdienst is "maar" 20 euro minder per maand, maar geen idee wat de prijsstijging doet van de kinderopvang zelf. We laten ons verrassen..... daarnaast hebi k geen idee hoeveel tegenmoetkoming we krijgen voor de BSO..... Het zal in elk geval weer erg wennen worden... want dat het duurder zal zijn is zeker
och het geld... ik vind het gewoon frustrerend dat we op ons geld letten en er toch telkens kleine dingen doorheen glippen. Nu is (november en) december wel altijd duurder ivm kadootjes en lekkers maar toch. Etensgeld al erdoorheenn en maand is pas op de helft..... heb al geprobeerd bij te houden waaraan maar dat werkt hier gewoon niet.... Dat is echter wel mijn goede voornemen voor 2011 want met de prijsstijgingen van alles en het wel gelijk blijven van lonen, zal het toch echt nog pittiger gaan worden. Tot nu toe hebben we het wel altijd gered maar toch... het zal altijd zorgenpuntje blijven hier, ongeacht hoeveel we verdienen.... Oja, de lamp is Smola nog wat van Ikea... mega groot maar echt geweldig. Wil dus eigenlijk het zonnige terugbrengen op de muur maar geen idee hoe we dat gaan aanpakken. 1 muur wordt gewoon rose, maar zal pas begin volgend jaar worden met behangen.... zie het dit jaar niet meer gebeuren :x
MvJ: wat fijn dat het weer wat beter gaat met jou en je kleine man Star: mooie buik zeg !! Mijn omtrek zat vanavond op 98 cm... Luckey: leuk zeg die wolkjes Echt een kinderkamer !! Fredje: 500 euro boodschappen per week ?! Dat zou betekenen dat jullei voor ruim 70 euro PER DAG eten en drinken... Dat lijkt me toch niet ?! Hier met 2 personen voor zo'n 80-90 euro boodschappen per week... Auto's: Wij hebben ook 2 auto's want we moeten beide met de auto naar het werk. We hebben beiden een peugeot 206 (http://www.google.nl/imgres?imgurl=http://www.mundoautomotor.com.ar/web/wp-content/uploads/2008/01/peugeot-206-live.jpg&imgrefurl=http://www.mundoautomotor.com.ar/web/2008/01/09/peugeot-206-live-edicion-2008/&usg=___rkRo2dxhBQis28S9rIAxqjyNKI=&h=331&w=594&sz=24&hl=nl&start=15&zoom=1&tbnid=dRFK-ReSAyUqXM:&tbnh=81&tbnw=145&prev=/images%3Fq%3Dpeugeot%2B206%2B2007%26hl%3Dnl%26biw%3D1114%26bih%3D523%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=rc&dur=141&ei=MsMLTai2O4ygOuCXwJwJ&oei=IMMLTajYEcHqOd-frOsI&esq=2&page=2&ndsp=18&ved=1t:429,r:9,s:15&tx=43&ty=50), niet al te groot dus, maar goed te doen met 1 kindje !! Fredje: Ik zie al dat je 500 per maand bedoelde Ik schrok al :O Haha Budget: We hebben hier elke maand een wisselend salaris doordat mijn vriend niet elke maand dezelfde diensten draait. Als hij veel diensten draait en we dus veel onregelmatigheidstoeslag krijgen dan hebben we het iets ruimer... Op z'n minst hebben we 600 euro om boodschappen van te doen, te tanken, en extra's... Nou meiden jullie horen na het weekend weer wat van me, wij vertrekken morgenvroeg voor een dagje en een nachtje naar Zeeland, op de terugweg gaan we in Utrecht naar het wintercircus, dus ik zal er maandag pas weer zijn !!! Fijn weekend -xxx-