April 2011 mama's - na de crash!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door MamaMarije, 7 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Gelukkig gaat t naar omstandigheden toch goed met Noah.
    T blijft t sterk mannetje!!!
    En ook weer aangekomen, goed hoor...!

    Xx
     
  2. Eeka76

    Eeka76 Fanatiek lid

    13 okt 2010
    2.418
    53
    48
    @anmiri: jammer dat Noah weer een stapje terug heeft moeten doen naar de cpap, maar wel fijn dat het geen infectie of iets dergelijks is. Jullie hebben echt een heerlijk mannetje, heb vandaag nog even naar de laatste foto zitten kijken (en gister een tijdje naar de babycam, zag 'm lekker bewegen ;))! Enne, 960 gram, bijna een kilo dus :)!
     
  3. Eeka76

    Eeka76 Fanatiek lid

    13 okt 2010
    2.418
    53
    48
    FB, zie dat je online bent. Hoe gaat het nu met jou??
     
  4. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    Goed zeg! Noah bijna een kilo :D
     
  5. MamaMarije

    MamaMarije Niet meer actief

    Wat goed dat Noah weer gegroeid is! Kan me voorstellen dat het mannetje weer eventjes wat ondersteuning nodig heeft, het moet behoorlijk pittig zijn voor hem om praktisch volledig zelfstandig te ademen! Zou wel jammer zijn als dat betekent dat hij langer in Groningen moet blijven, maar ja... als het nodig is... Wel superfijn dat het geen infectie was!!

    @ star: ik loop hier ook zo enorm te blaffen, echt niet meer normaal! Heb er echt gekneusde ribben en spierpijn van ;). Ik vraag me ook wel af wat de baby ervan moet denken: 'nou, hou eens op moeders!'

    @ banaantje: lekker gegeten meid? Dat moet inderdaad apart zijn, zo'n nichtje! Hoeveel scheel jij dan in leeftijd met haar moeder/jouw zus? Ben jij de jongste telg?

    @ pollewopke: grrrr... mannen! Idd, die hormonen zorgen er ook wel voor dat je je grenzen bewaakt naar je man toe :D... zeker als het om eten gaat hihi
     
  6. star2

    star2 Fanatiek lid

    16 jul 2010
    1.641
    1
    38
    Mama ;)
    Leiden
    @anmiri; jammer dat noah weer een stapje terug moest doen, maar voor hem wel beter. Als hij dr zo moe van word steeds is ook niet leuk. Iig fijn dat hij geen infectie heeft.
    Wat goed dat hij weer zwaarder is geworden, alweer een kilo.

    @FB; hoe gaat het met je?

    @mamamarije; erg hé die hoest bah, heb net tussikind tabletjes gehaald van vsm, hopelijk gaan ze een beetje helpen.


    Net weer eens buiten geweest na een week, heerlijk weer een x die buitenlucht. Merk wel aan me lichaam dat ik niet ineens teveel hooi op me vork moet nemen, ben nu wel moe. Vanmiddag lekker een uurtje leggen.

    Trouwens van de week ook me kraampakket gehad, ik kreeg als extra een tummytub.:) Toch wel leuk!
     
  7. Eeka76

    Eeka76 Fanatiek lid

    13 okt 2010
    2.418
    53
    48
    @star: hopelijk slaan de tussistin-tabletjes aan. Heb er zelf wel goede ervaringen mee. Fijn dat je lekker even buiten bent geweest, dat doet vaak wel goed. Doe het iig rustig aan zodat je snel weer helemaal opgeknapt bent!
     
  8. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Hey meiden,


    Ik ben weer thuis!:)
    Vanmorgen rond 11 uur mocht ik weg.
    Nog even langs de apotheek. Heb namelijk ook een infectie of iets dergelijks in mn vagina (?) Ik heb hier antibiotica voor gekregen.
    Ook meteen een recept gekregen om wat makkelijker naar de wc te kunnen... Gister voor t eerst al gekregen, werkt goed ! (na eerst heel de dag super buikpijn te hebben gehad)

    Na ja, ben nu dus weer thuis... Toen ik binnenstapte was ik toch wel erg van slag, en heb half uurtje echt moeten huilen:(
    Vriend snapte er niks van, en wist niet wat hij met me aanmoest.
    Ik wist t zelf ook niet!? Heb t proberen uit te leggen.... Maar voelde me gewoon KUT!!:(

    Nu gaat t wel weer. Is wel heeel moeilijk om stil te zitten.
    Ik merk nu dat ik dat echt niet gewend ben, en houd er ook niet van om afhankelijk te zijn.

    Maar ja, ik blijf maar denken: onze uk moet nog even blijven zitten;)
    Heb me ook voorgenomen om een paar uur per dag op bed te gaan liggen tv kijken, dan is de kans dat ik iets ga doen veel kleiner. Nu zie ik allemaal kleine dingetjes die ik wil, dat er moet gebeuren. Helaas....

    Ik heb nu genoeg tijd om weer mee te schrijven!
    Ga vanaf nu weer proberen mee te lezen en reageren, op de dagen dat ik me hier goed genoeg voor voel!

    xxx
     
  9. star2

    star2 Fanatiek lid

    16 jul 2010
    1.641
    1
    38
    Mama ;)
    Leiden
    @FB; fijn dat je weer thuis bent. En echt proberen rustig aan te doen hoor. Laat die kleine dingetjes maar lekker even voor wat het is.;)
     
  10. Mrs Hair

    Mrs Hair Fanatiek lid

    9 jun 2010
    3.330
    0
    36
    Jurist
    Zwolle
    @ FB: wat fijn dat je thuisbent! Ik kan ke best voorstellen dat je moest huilen hoor, er is ook zoveel gebeurd op korte tijd, dat gaat je niet in de koude kleren zitten en moet er even uit. Doe vooral heeeeeeel rustig aan, ik denk dat het idee om tv te kijken op bed heel goed zou kunnen werken. Misschien kan je een mooie dvd-box bestellen ofzo, of lenen bij de bieb!

    @ zw. diabetes bij mij: gaat niet goed... Na aanvankelijk een week goede bloedsuikerwaardes schieten ze nou omhoog. Ik kan echt niets meer eten, een boterhammetje is al te veel, dingen met suiker had ik al helemaal geschrapt... Heb gisteren het ziekenhuis gebeld en moet maandag komen, we gaan met insuline beginnen. Niet leuk, maar ik heb er wel vrede mee. Het is duidelijk dat mijn lichaam zelf niet genoeg insuline aanmaakt, en ik moet wel een minimum aan voedingsstoffen binnenkrijgen, anders is het al helemaal niet goed voor ons meisje. Dat betekent dus wel een klinische bevalling en inleiding op 38 weken :(... Gelukkig heb ik de afgelopen week rustig aan dat idee kunnen wennen, en nu ben ik vooral blij dat ik net op tijd in het ziekenhuis was voor die glucosetest, zodat ons meisje zeker niet te groot wordt...
     
  11. Eeka76

    Eeka76 Fanatiek lid

    13 okt 2010
    2.418
    53
    48
    @FB: Heel erg fijn dat je weer thuis bent! En er is ook wel veel gebeurd in korte tijd, dus die tranen zijn niet verwonderlijk hoor. Doe het svp echt rustig aan, overdag een paar uurtjes op bed gaan liggen is inderdaad wel verstandig. Probeer de boel de boel te laten, misschien heb je familie die je kan helpen met het huishouden?
    *dikke knuffel*

    @mrs Hair: tjeetje, wat balen van je suiker! Aan de ene kant fijn dat je er op tijd bij bent zodat je meisje niet te groot wordt, maar aan de andere kant zit je natuurlijk niet te wachten op het spuiten en de ziekenhuisbevalling. Kan me voorstellen dat je wel even aan het idee hebt moeten wennen, maar wel goed van je dat er nu vrede mee hebt.
    *ook voor jou een dikke knuffel*
     
  12. MamaMarije

    MamaMarije Niet meer actief

    @ FB: super dat je thuis bent meis! En die emoties moeten eruit hoor, dat is helemaal logisch... Een DVD-box vind ik wel een goed idee, ik had je er graag aan geholpen (heb de nodige series), maar dat is qua afstand waarschijnlijk niet haalbaar ;)

    @ mrs hair: pffff.... balen meid. Al weet je nu wel waar je aan toe bent en houden ze jou en je kleine meid goed in de gaten. Dat is uiteraard het belangrijkste!
    Ook jammer dat je gewenste thuisbevalling nu niet door kan gaan :(
    Je mag hier allemaal echt wel even flink van balen en aan wennen, dat is echt niet raar! Goed dat je er nu toch wel positief in staat.

    *dikke knuffel voor jou*!

    @ star: frisse lucht kan goed doen he? En dat aansterken komt wel, het hakt er behoorlijk in, griep als je zwanger bent! Hier doen mijn ribben nog steeds behoorlijk zeer, al is het hoesten minder aan het worden *thank god...*
    Leuk die tummytub! Heb je die bij je dochter nooit gebruikt?
     
  13. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Gelukkig hebben wij ook heel veel dvd's !
    En ook een aantal series waar ik wel even mee aan de gang kan...

    Ik denk dat ik de serie: sex&the city weer opnieuw gaan kijken.
    Lekker simpel...en leuk;)

    Ga even kijken of ik op internet nog een leuke serie kan vinden (een beetje betaalbaar) of anders vragen of mn vader misschien een nieuwe serie kan downloaden ofzo.
    Dat is toch wat leuker...

    Niks doen is niet zo heel erg, maar wel lastig als je alles moet vragen:( maar komt vast wel goed....

    Maandag komt mn 'stief'schoonmoeder de ramen zemen.
    En een vriendin nog wat dingetjes in huis doen.

    Ga nu lekker even in bad.

    xx
     
  14. Mrs Hair

    Mrs Hair Fanatiek lid

    9 jun 2010
    3.330
    0
    36
    Jurist
    Zwolle
    @ mamamarije en eeka: dank voor de knuffel :)

    @ FB: je kan misschien ook bij de bieb zo'n box lenen, bij ons hebben ze er best veel...
     
  15. star2

    star2 Fanatiek lid

    16 jul 2010
    1.641
    1
    38
    Mama ;)
    Leiden
    @mrshair; Balen van je suiker, wel fijn dat ze het zo goed in de gaten houden.
    *Knuffel*

    @mamamarije; hakt er zeker in zo en griep. Hier nog steeds hoesten, vooral kriebels dat is ook de vervelendste vin ik, bij elke ademhaling begint het te kriebelen en moet ik weer hoesten.:(

    Me dochter heeft altijd in badje gezeten, ben benieuwd hoe de tummytub bevalt. Lijkt me wel wenne als je altijd badje bent gewent. Kijken of ik een standaard op de kop kan tikken ervoor want die zat er niet bij, anders maar gewoon op tafel.
     
  16. Mrs Hair

    Mrs Hair Fanatiek lid

    9 jun 2010
    3.330
    0
    36
    Jurist
    Zwolle
    Of op de commode of op de wasmachine. Beide ideaal qua hoogte, wij hebben er ook een. Schijnt voor baby'tjes erg relaxed te zijn...
     
  17. Juli2009

    Juli2009 Niet meer actief

    @FB: wat fijn dat je weer thuis bent!!!! Helemaal logisch dat je van de situatie baalt, kan me goed voorstellen dat je van slag bent na die stressvolle dagen in het ziekenhuis! **Dikke knuffel** En tsja, thuiszitten en weinig tot niets doen is inderdaad niet echt heel leuk. Van de week baalde ik eerlijk gezegd ook als een stekker, maar probeer het nu maar positief in te zien... nog maar 10 weekjes en wat zijn nou 10 weken op een mensenleven. De ukkies doen het goed en dat is nu even het belangrijkste!!!

    @mrshair: he, dat is balen!!! Inderdaad wel goed dat je er op tijd bij bent, zodat jullie meisje niet te groot wordt! Wordt je trouwens altijd ingeleid met 38 weken? Ook als de kleine meid op de normale lijn zit met de groei?

    @Hier: begin de zenuwen te krijgen :( De stucadoor komt een week later, dus de verbouwing ligt een beetje stil en dus schiet het voor mijn gevoel allemaal niet echt op. Laminaat moet er daarna nog in, schilderen, behangen, alle spullen weer naar boven, meubeltjes dochter in elkaar zetten, kamertje baby schilderen.... ;)
     
  18. Juli2009

    Juli2009 Niet meer actief

    #2578 Juli2009, 5 feb 2011
    Laatst bewerkt door een moderator: 5 feb 2011
    @Tummytub: ben ik eigenlijk ook wel beniuwd naar! Onze dochter is altijd alleen maar in bad (of onder de douche) geweest, maar het scheelt toch weer een hoop gesleep.....
     
  19. Mrs Hair

    Mrs Hair Fanatiek lid

    9 jun 2010
    3.330
    0
    36
    Jurist
    Zwolle
    @ juli: het is niet exact op 38 weken, maar het zal er niet veel overheen gaan, omdat ze bang zijn dat de placenta ermee ophoudt. Ik zal het nog wel in detail horen van de gynaecoloog, want daar moet ik inderdaad heen.

    Kan me voorstellen dat je de kriebels krijgt, maar het komt vast goed! Heb je hulp genoeg voor alle klusjes?
     
  20. FB1984

    FB1984 VIP lid

    17 jul 2010
    7.586
    0
    36
    Zuid-Holland
    Oo echt waar?? Zo dat zou ideaal zijn zeg!
    Echt nog nooit van gehoord... Ik ga dat snel even uitzoeken.
    Dat is echt wat voor mij en mn vriend, wij zijn verslaafd aan series:D
     

Deel Deze Pagina