@ FB: beter dat je het positief bekijkt, alleen dat al zal het makkelijker maken. @ anmiri: gefeliciteerd!!! Eindelijk een keer goed nieuws voor jullie, wat fijn @ mama's met hangende kids: hier zijn ze wat ouder, maar het is ook goed te merken dat er wat staat te gebeuren. Ze zijn er gewoon heel veel mee bezig, elk op hun eigen manier. De oudste polst regelmatig zowel bij papa als bij mij of ze ook wel lief blijft, of stiefkindjes wel even belangrijk zijn en of zij ook vanalles voor het zusje mag doen...
@ Monique: jouw nieuws vind ik ook best ernstig... Ik kan me voorstellen dat je daar echt nerveus van wordt, ik duim dat baby tijdens yoga even goed actief wordt en anders zou ik ook écht bellen, misschien zelfs vanavond nog! Succes!
@ Monique: als je de kleine vanavond nog niet goed gevoeld hebt, zou ik echt even bellen. Ze zeggen het niet voor niks he, minstens 10 bewegingen per dag. 10 bewegingen per dag is hier echt niks, dat haal ik wel in een uur of 2 Ben blij dat ze ''s nachts lekker rustig is! Hier ook weer harde buiken, ze zijn absoluut niet pijnlijk!
Aha, dat had ik zelf ook wel kunnen bedenken.... Vind het zelf eigenlijk een beetje onzinnig geloof ik.... Neem aan dat het is voor het opvangen van de placenta ofzo? Kan je toch ook gewoon een teiltje voor gebruiken, of zeg ik nu iets heeeeeeeel raars?
Ik geloof dat ie inderdaad daarvoor bedoeld is ja, voor de placenta. Maar je kunt hem uiteraard ook gebruiken voor als je na de bevalling moet plassen (had ik in het zkh en ik kon nog niet meteen uit bed). Tja... een teiltje voldoet ook zou je zeggen... hier mocht ik de vorige keer zelfs een emmer met een vuilniszak erin gebruiken voor de placenta... Je kunt hem overigens wel gratis huren hoor, als je lid bent van de thuiszorgorganisatie, net als je klossen.
Moet je eigenlijk ook een po als je in het ziekenhuis bevalt? En hoe zit het met een bed? Vorige keer had ik die namelijk wel, maar toen was het de bedoeling om thuis te bevallen. Uit eindelijk heb ik het thuis nooit nodig gehad en heeft dat bed een paar weken in de garage gestaan...
Vroeg t bij de intake aan de kraamzorg waarom nou toch die po???? Ik dacht nl. ook voor de placenta. Gelukkig ken ik deze vrouw van vroeger zijn oude kennissen van mijn ouders. We hebben dus flink zitten lachen toen bleek dat ie echt gebruikt wordt waar die voor bedoeld is......als je na de bevallig echt te zwak bent of te "zwaar toegetakeld..." dan zetten ze toch die po in zodat je toch je behoefte kan doen. Jammer he, ik hoopte ook op de placenta opvangen of zo... @ Monique voel je de kleine al wat meer. Ik kan me nu echt voorstellen dat je je zorgen maakt, ik had t vrijdag en zaterdag ook ineens....weinig leven in de buik. Heel veel succes
@Pollewopke: aha, weer wat geleerd! Nou als ik te zwaar toegetakeld ben, dan mag mijn man mij tillen hoor @Mamavanjuul: ik kan me niet herinneren dat we het de vorige keer over een po gehad hebben, ik had er ook geen gehaald toen.
@ po: ik had m de vorige keer ook (volgens mij niet gebruikt) en dit keer heb ik m maar weer meegepikt. Ik was er toch voor de klossen! Stel dat ik straks echt té erg ben toegetakeld of ik kan de laatste weken de trap niet meer op/af.... wie weet is het handig. Wij hebben ook geen toilet boven, dus tja... @ bed: hoezo een ander bed? Als je eigen bed op hoogte is, hoef je toch geen ander? Of snap ik het nou even niet, mamavanjuul?
ah zo.... jaja, wij hebben gelukkig een grote bank er zit idd wel iets van een zitkuil in, inmiddels, na bijna 2 zwangerschappen én een kraamtijd
Er probeert een meisje door mijn buikwand naar buiten te komen Zeg net tegen mijn vriend: Als ze zo doorgaat breken mijn vliezen straks nog, zo druk is ze
@po: ik ga in t ziekenhuis bevallen maar er staat er hier eentje hoor. Dat moet van de vk. Ook als je in t ziekenhuis bevalt. Als je bent uitgescheurd of iets dergelijks kunnen ze het zo geod schoonspoelen e.d. Dus ik moest er eentje halen, idd bij de thuiszorgwinkel. @baby voelen: heb de baby vanavond wel een paar keer gevoeld, gelukkig. Maar toch ben ik er nog niet gerust op. Ik houd t morgen even in de gaten en anders ga ik toch bellen. In t begin was ze wel heel druk, maar ze wordt steeds rustiger.
Gewoon bellen hoor Monique, ik vind minimum 10x per dag zo weinig... Las het bij de andere dames ook al, ik voel haar wel 10x zo veel. Niet Om je ongerust te maken, jij kent jouw baby'tje het beste, maar trek op tijd aan de bel!
Anmiri; wat een goed nieuws! Geniet ervan. Monique; hoe gaat het nu? Voel je haar inmiddels al wat meer? Ik ga zo even lekker het kippetje naar mijn schoonouders brengen en dan even nog wat dingen kopen en even relaxen en dan gaat ze morgen en overmorgen naar het kdv. Wat een heerlijkheid... even me-time (of klinkt dit heel egoistisch , vind de maan- en dinsdag als ze de hele dag bij me is ook leuk hoor )
De eerste kwam heel onverwacht, heb geen voortekenen gehad. Had die middag zelfs nog lekker geshopt met mijn schoonzusje, en daarna daar nog gegeten. ik idd dat deze tot na de 37 weken blijft zitten.