Vandaag een hele mooie positieve zwangerschapstest in handen mogen houden...WIe nog?? Hoop dat we hier al ons lief en leed mogen delen en we allemaal een wolk van een baby in ons handen mogen houden in april 2012!!
Hoi Beccy, OOk hier een aprilbaby. Had vorige week donderdag een positieve test, 5 dagen na NOD. Zou nu ongveer 5 weken en 6 dagen zijn... Heb inmiddels een afspraak bij de Gyn staan op 29 augustus..spannend, maar schiet gelukkig al een beetje op! En jij? Hoe voel je je? Is het jullie eerste kindje? Geniet ervan!
Hoi hoi! Ook ik mag me melden. Afgelopen zaterdag 3 dagen voor nod positief getest. En gisteren met de cb digitaal! Uitrekendatum naar verwachting 24 april 2012!
Hey welkom allebei..wat leuk. Voor ons is dit inderdaad ons eerste kindje. Hoop dat me liefje wil blijven plakken, want heb vorige maand een VMK gehad. DUs heb nog wel wat spanning en bij alles wat ik nu voel de schrik dat het mss weer mis is. Maar mijn temperatuur blijft hoog, dus dat is een geruststelling..
Idd hopen dat het plakt. Voelt toch 'fragiel' die eerste paar weken. Voor ons de 2e (zoals je waarschijnlijk al hebt gezien)
Ja vind het ook echt super spannend..morgen ga ik nog eens een testje doen..gewoon voor mijn gemoedstoestand haha. MOet wel zeggen dat mijn test van gister al veel duidelijker was als vorige maand..Dus daar ben ik wel al blij om.
Ik heb daarom maandagavond de cb digitaal gedaan. Tja, als er zwanger staat (2-3wkn?!) dan kun je er niet meer omheen. Moet trouwens wel zeggen dat het net zo spannend is als de 1ste keer.
Ben gewoon zo bang dat het weer mis gaat..Maar als we eenmaal deze week voorbij zijn zal het wel beter gaan.. hoop ik.. haha..
Hier inmiddels dus al een weekje verder, maar vind het nog steeds onwerkelijk. Wacht echt op de 29ste, bij de gyn! Dan geloof ik het pas echt Vandaag een rustig dagje, voel me ook niet echt zwanger. Ben alleen wel erg moe, maarja ook een slechte nacht achter de rug... Zometeen naar mn ouders, eten, en we hebben nog niets verteld, en moet eigenlijk nog mn mond houden...ben benieuwd of dat gaat lukken
Hoi Dames! Ook ik heb gisteren en vandaag een hele lichte positieve test in handen gehad! Ik kan het niet geloven!! twee kruidvat testen en allebei heel licht streepje en vanmiddag een clearblue en nu een licht plusje. Ik heb nog 3 testjes liggen, dus blijf lekker elke dag testen tot ik een dikke streep heb hoor! al wel de eerste afspraak staan op 12 sept bij de verloskundige. Ik vind het zooooo spannend! vlinders in mn buik en kan me echt niet concentreren! ik hoop zo dat het goed gaat allemaal, als ik al die verhalen hier lees... wat vervelend voor iedereen zeg! maar beccy, het komt vast goed! we zijn even ver, dus ik leef met je mee! Bij ons is het ons eerste kindje en in 1 keer raak! durf het nog steeds niet te geloven, pas als ik 12 sep die echo zie! leuk om zo met elkaar in contact te blijven!
Hey gezellig jij ook hier..Ik moet nog de verloskundige bellen..Maar ik wacht nog heel even..haha..OP hoeveel weken heb jij dan je echo??
Zit ik een heel verhaal te tikken en te versturen is er niks te zien???? Maar goed ik kom me ook aanmelden. Weet niet precies hoever gok 4 wk precies. Vandaag bellen voor een echo in het zh. Hebben jullie al veel last van kwaaltjes. Ik ben al aardig misselijk(reageer heel snel weet vaak al voor de test dat het raak is), last van mijn onder rug wat dus mijn bekken is volgens de fysio waar ik al loop voor bi.
hoi mama's to be! ik heb niet zo;n leuk nieuws.... het ziet er naar uit dat ik een mk ga krijgen.... ik vloei sinds gisteren (best veel) en ben vanmorgen bij de ha geweest. 50%-50% kans op mk/baby... wat een rotgevoel, was zo blij! nu nog een week in spanning en maar moeten wachten wat er komen gaat.... voor wie t wil lezen, heb in een ander topic mn verhaal gedaan http://www.zwangerschapspagina.nl/zwanger-worden/294376-10-gaan-45.html afwachten nu dus.... hoop nog steeds dat ik eind april een mooie babay in mn armen kan houden, maar ik vrees van niet....
\ Hoi wolkje, Bij mijn vorige zwangerschap heb ik ook een paar dagen bloed verloren. Ik was ervan overtuigd dat het een miskraam was, maar op de echo met 5.5 weken klopte er een heel mooi hartje.
Hoi allemaal, ook ik had op 16 augustus een positieve test. Twee zelfs, kon het niet laten, moest het zeker weten. Het kindje is o zo gewild, we verlangen er zo naar... Iedereen gefeliciteerd!!! We komen er samen doorheen Liefs, Renée
Ik wil me hier ook graag bij aansluiten. Op 15 augustus had ik ook een positieve test in mijn handen. Omdat ik het niet kon geloven heb ik die middag weer een test gedaan, en daar kwam hetzelfde uit, een dikke vette streep! Afgelopen donderdag heb ik een CB met zwangerschapsindicator gehaald en meteen getest. Toen daar 'zwanger' en '2-3' werd getoond kon ik het eindelijk écht geloven. Haha, erg he? Dit is ons tweede wondertje. De eerste is bijna 10 maanden en is dus 1,5 jaar als we zijn broertje of zusje mogen verwelkomen. Op 15 september heb ik een afspraak met de VK. Ik vind het allemaal net zo spannend als met de eerste, want elke zwangerschap is anders. Ik voel me nu trouwens ontzettend duizelig en heb me gisteren en vandaag ziek moeten melden op mijn werk. Heb steeds het gevoel dat ik van mijn stokje ga. Hopelijk is dat gevoel snel weg.
Och jee, ik lees het net. Wat een stress zeg! Ik leef helemaal met je mee, hou je ons ajb op de hoogte? Ik hoop dat alles goed komt!
Jeetje wat een stress Wolkje. Ik hoop op een goede echo volgende week en dat het vloeien door iets anders komt. Ik duim voor je meid
Alle andere zw GEFELICITEERD) Hier een beetje een rot weekend achter de rug. Vrijdag heel gedoe met het zh moet weer zo moeilijk alsof het niet al zwaar genoeg is. En gisteren weinig misselijk geweest met zeer depri gevoelens wat me bekend voor komt met mijn laatste mk maar ja die was met 9 wk. Nu wel weer goed misselijk pfffffff Waren we al maar over de 12 wk.