April 2012 gestopt met de pil..

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Liza28, 24 apr 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mariska D

    mariska D Actief lid

    10 mei 2012
    323
    0
    0
    eindelijk klaar met huisje te poetsen!! Ik heb mezelf echt vooruit moeten slepen!!! Nu half uurtje rusten, en dan naar de kapper!! Kan ik zo van genieten!!!:D

    Ik zal proberen te wachten met testen tot donderdag/vrijdag!! Ik doe echt mijn best!!!:) Maar dan lees je op sommige forums dat die 2v5kruidvattesten al soms heel vroeg voor nod testen en zo gevoelig zijn,dat.....:cool: Maar ik heb mezelf van in het begin voorgenomen om niet voor nod te testen!!!!!!

    meiden?? ik heb op een forum het woord, luctale fase tegengekomen weten julllie wat dit betekent????????
     
  2. jhm

    jhm Lid

    20 mei 2012
    78
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo Dames!!

    Ik ben heel erg opgetogen en blij, en dat wil ik toch even met jullie delen :D
    Velen van jullie weten alwel dat ik in verwachting ben.
    Maar vandaag, is er een hele aardige mevrouw van moeders voor moeders langs geweest! En ik kan meedoen!! Plassen maar!!!:D

    Mijn test was zo ontzettend duidelijk, binnen een paar secondes, stond er een dikke, vette duidelijke testlijn!! De controle lijn kwam daarna pas hihihi!:D Dus een goed teken!!

    SDC10095 (3).jpg

    Ondanks dat ik het natuurlijk al wel wist, vond ik deze test toch weer heel spannend! Want stel dat........of wat als..... Maar nee het was duidelijk aanwezig!! Ik ben gewoon ontzettend zwanger! :D:D:D

    En ik vind het een heel mooi idee, dat ik toch andere mensen, nu ook ga helpen, door mijn urine in te leveren!!
    En sta dan ook stil bij de mensen voor wie het allemaal niet zo vanzelfsprekend is........

    Bedankt dames, dat ik dit hier kan delen!

    liefs!
     
  3. Lissy777

    Lissy777 Lid

    14 mei 2012
    89
    0
    0
    NULL
    NULL
    Meis! Wat fijn nog even zo'n HELE duidelijke bevestiging!!!! Heerlijk zeg!! Kan je blijdschap voelen! :) Ga nog maar de hele middag staren naar die geweldige mooie test :):):)

    FIJN WEEKEND! Gaat vast goed komen denk ik zo? ;)

    @ mariska: geen idee wat dat is... Heb je al gegoogled?? Haha wel volhouden hoor tot donderdag of vrijdag met testen!!
    Ik ga ook me best doen :)

    HUP HOLLAND HUP MORGEN ;) Have fun dames!!
     
  4. Sjubidoe

    Sjubidoe Actief lid

    12 mei 2012
    361
    1
    16
    @ jhm, ik had precies hetzelfde, was behoorlijk zenuwachtig dat MvM langs zou komen en weer een test zouden doen.. Zat echt te denken. Wat als..

    Maar zoals je ziet, was de test super!!
    Moet wel ff wennen aan plassen in dat kannetje maar ben blij dat ik er andere mee kan helpen!!
     

    Bijgevoegde bestanden:

  5. jhm

    jhm Lid

    20 mei 2012
    78
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dank je wel!! ja ik heb zeker een goed weekend!!!
    Is toch wel heel fijn zon duidelijke bevestiging!!:D
     
  6. jhm

    jhm Lid

    20 mei 2012
    78
    0
    0
    NULL
    NULL
    Haha ja ik was ook zenuwachtig!!! Maar toch wel fijn als het dan zo duidelijk bevestigt word!!! En ook al zo'n super test fijn he!!
    Ja ik moet ook nog even uitvogelen hoe ik het handigst in dat kannetje kan plassen, maar doe het graag ;) .
    Een ander is er mee geholpen! En dat is ook wel iets moois!!
     
  7. esmeralda1987

    10 jul 2010
    13
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi liza

    Ik ben ook in april gestopt met de pil
    wij zijn ook 8 jaar samen ( bijna 9 jaar )
    Alleen zijn wij 6 juli 5 jaar getrouwd
    Maar ik zie dat je ook in brabant woont?
    Ik hoop dat we hier lekker gezellig een kunnen kletsen ;)

    Groetjes Esmeralda
     
  8. AKB3

    AKB3 Actief lid

    6 jun 2012
    309
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Wimpiej, Bedankt voor je reactie. Ik heb zelf zo'n ideee dat het voor niets zal zijn, maar ergens ook wel lekker om dan gewoon zeker te weten dat ik gewoon nog ff moet wachten. Maak mij opzich niet heel erg druk, hebben geen haast maar ergens ben je er in je achterhoofd toch ook wel weer mee bezig.
     
  9. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    Hoi meiden,

    Ff snel want het is al laat... maar mijn ongi is gisteravond toch gekomen. Wel wat eerder dan ik gedacht had, maar deze ronde een cyclus van 31, dus daar ben ik ook al erg blij mee... op naar ronde 3!

    Alle posi testers: gefeliciteerd.

    Alle bijna testers: duim duim voor 2 strepen!

    Liefs, mammamia
     
  10. Wimpiej

    Wimpiej Actief lid

    18 apr 2012
    154
    0
    0
    Nou hier een berichtje van de nachtbraker onder ons,
    Kan echt niet meer in slaap komen... Vriend aan het snurken, en rare warmte... (lig echt te zweten als een otter!)

    Voor de MvM testers: wat een super uitslag!

    En ja hier de laatste lootjes voor ronde 3 echt beginnen kan haha...
    Vandaag al bijna geen bloed meer! Heerlijk!
    Alleen een super opgezette buik nog steeds... Of ben ij dikker geworden?
    Ik weet het niet meer...
    Sorry dat ik het allemaal zo zeg.... Maar soms word ik helemaal moe van mezelf haha....

    Nou denk dat ik maar weer een poging ga doen om nog een beetje slaap te
    pakken....
    Heb vanmiddag nog verjaardag van mijn vader en vanavond werken...

    Geniet van het weekend!

    Liefst Wimpiej
     
  11. Steppie29

    Steppie29 Actief lid

    10 mei 2012
    316
    95
    28
    Vrouw
    Zuid Holland
    ik had het ook bloedheet vanacht, en mijn vriend ook! verder hier nog steeds ongesteld.
     
  12. djennes

    djennes Bekend lid

    24 apr 2012
    823
    29
    28
    Vrouw
    Thuis mama
    Rsn
    Eindelijk ongesteld geworden!
    Pff wat duurde dat wachten lang zeg, op naar de volgende ronde!

    Iedereen weer succes met klussen en testen!
     
  13. Matonneke

    Matonneke Fanatiek lid

    1 mei 2012
    1.087
    0
    36
    Die fase is de fase vanaf de eisprong tot het einde. Meestal tussen de 10 en 16 dagen!!! ;)
     
  14. Matonneke

    Matonneke Fanatiek lid

    1 mei 2012
    1.087
    0
    36
    Goedemorgen Dames,

    Ongestelde Dames veel succes in de nieuwe ronde.
    MvM plassers HIEP HOI!!!! Mooie testen hoor.
    Wachtende Dames... Pffff ik weet hoe het voelt.

    Hier weer een dag vol pijn gehad. Wordt er een beetje simpel van. Vannacht werd ik wakker met het gevoel : Ik kan helemaal niet, niet zwanger zijn! :$
    Vriend lief word nu toch wel helemaal gek. Hij zegt constant als jij nu onze baby draagt wordt ik gek. Probeer hem er constant aan te herinneren dat hij toch echt al gek IS. :D
    Gister een dag gehad dat het eten mij niet smaakte en ik bijna over mijn nek ging van de rooklucht van mijn vriend. :$
    Het begint er steeds meer op te lijken. Volgens FF zit ik nu 13 dagen DPO. Het is moeilijk om vast te houden aan mijn eigen berekeningen dat ik nu 9 DPO ben... :) Je wilt toch ook wel graag bevestiging.
    Heb manneke wel gewaarschuwd dat als de test negatief is ik graag een ander lichaam wil. :) Vandaag trouwens weer constant 37.1. Zesde dag op een rij.

    Nou meiden een fijne dag... Moet lukken toch, want er is veel voetbal op tv. Hihi gisteravond ook heerlijk genoten van de start. 2 wedstrijden per dag. HEERLIJK.....

    Fijn weekend ook. En werkse voor de weekenddiensters..

    Liefs
     
  15. Wimpiej

    Wimpiej Actief lid

    18 apr 2012
    154
    0
    0
    @Matonneke we hopen natuurlijk dat het goed zit! Hou je maar vast!

    Verder hier vandaag een lekker dagje gehad..
    Eerst lekker uitgeslapen, rustig wakker geworden en daarna verjaardag van nen paps... On 6 uur aan het werk gegaan... Maar was lekker rustig... Kon om 9 uur al weer op naar huis... Nu maar lekker naar bedje... En vanaf morgen weer aan de klus... Rustig beginnen zeggen ze dan haha...

    Nou hoop dat deze ronde voor iedereen geluk zal brengen!
    Slaap lekker allemaal en geniet morgen van de zondag!

    Xx Wimpiej
     
  16. Sabrieneke

    Sabrieneke Actief lid

    1 nov 2008
    161
    0
    0
    Flevoland
    Spannend Matonneke, ga je vandaag testen?

    Hier alweer een paar dagen over tijd, maar ook geen positieve test :(.
    Voordat ik zwanger werd van mijn zoontje had ik een regelmatige cyclus, maar nu... Hopen dat ik snel ongi wordt.
     
  17. mariska D

    mariska D Actief lid

    10 mei 2012
    323
    0
    0
    meiden meiden meiden!!! Ik moet even mijn hart luchten!!
    heb namelijk iets gedaan wat iedereen afraad! Ik heb te vroeg getest!! 6dagen voor NOD!! gewoon om mijn vriend terug met de voetjes op de grond te zetten. Maar wat blijkt die test is positief, tot 2x maal toe. Gisteren getest, positief!!! vandaag getest(omdat ik die andere niet vertrouwde(misschien werkte die niet, of had ik een kapotte!! maar die vandaag teste dus ook postief!!!
    Natuurlijk nog niet zo een hele hele duidelijke streep, als je na nod zou testen. Maar mijn vriend en ik zien hem toch!! denken we!!!!!;)

    Maar nu ben ik natuurlijk ontzettend onzeker!!! Ik durf nog niets te hopen!! Omdat je toch veel hoort dat het toch nog mis gaat!! (vroege miskraam). Nu ben ik ontzettend boos op mezelf dat ik getest heb. Ik voel me zooooooo onzeker, dat ik niks durf hopen!!!

    Ik teste dus om mijn vriend van zijn gezaag af te zijn. Omdat ik zoooo enorm moe en suf rondliep. zei hij ""jij bent zwanger doe een test!!!!" Ik zei dat kan niet, dat is te vroeg!!!! Ik zeg in mezelf ik doe een test die is negatief en hij zwijgt!! nou dat is anders uitgedraaid!!!! Wat moet ik hier nu mee??

    Bovendien heb ik buikpijn, soort menstruatiepijn maar niet zo hevig. zijn dit mijn maandstonden die willen doorkomen, of is mijn baarmoeder aan het uitrekken!! (is namelijk ook een trekkerig gevoel)!! Bovendien waren we gisteren met vrienden weg, wel ik was de hele dag zo misselijk, moe!! Moest mezelf vooruit trekken!!!

    meiden zijn jullie die 2strepen, of beelden we het ons in???




    [​IMG]
     

    Bijgevoegde bestanden:

  18. mariska D

    mariska D Actief lid

    10 mei 2012
    323
    0
    0
    getest met 2v5 kruidvattesten!!! Zijn die betrouwbaar????
    mijn vriendin zegt, laat bloed afnemen. Maar volgens mij heeft dit nog geen zin. dat is toch allemaal nog te vroeg?????????????
     
  19. Sjubidoe

    Sjubidoe Actief lid

    12 mei 2012
    361
    1
    16
    @ MAriska D, nou dat is duidelijk hoor! Gefeliciteerd!!
     
  20. Mar2BMam

    Mar2BMam Actief lid

    12 mei 2012
    203
    0
    0
    NULL
    NULL
    @MariskaD, GEFELICITEERD! Dat zijn duidelijke testen zeg en nog wel zo vroeg. Misschien een ClearBlue test met indicator tegen aan gooien? Je bent echt zwanger hoor, anders zou je die duidelijke strepen niet krijgen.

    Heerlijk he die MvM testen :) Ik was ook zo blij met de knaltest dinsdag.
    Vrijdag door mijn rug gegaan, grrr. Dus ben nu behalve moe en misselijk ook nog eens belet door een zere rug. We maken er maar het beste van. Mijn lichaam is mijn lichaam niet meer, ik snap er helemaal niets meer van. Geen idee wat het bedoelt met alle signalen, heb ik honger, ben ik moe, moet ik meer drinken, alles is anders dan normaal. Gelukkig heb ik mijn schoonzus en zwager die iets op ons voorlopen en me gerust stellen, en jullie ervaringen natuurlijk :)

    Ik zit nu achter mn computer terwijl mijn ouders en manlief in onze tuin werken haha. Van mijn man mag ik écht niet in de tuin werken en mijn ouders hebben van die handige apparaten om struiken te snoeien en onkruid tussen de tegels vandaan te halen.. Ideaal!

    Mooi weer nu he, hele fijne dag allemaal!
     

Deel Deze Pagina