Even een vraagje trouwens. ik postte hier gisteren dat ik mijn startgewicht weer bereikt had, maar vanmorgen op de weegschaal was ik nog weer een kilo afgevallen. ik lees net in een boek van stefan kleintjes dat afvallen tijdens borstvoedingsperiode met niet meer dan een halve kilo per week 'mag' ivm de afvalstoffen die erbij vrijkomen. maar ik eet en drink gewoon, dus hoe moet ik dsn voorkomen dat ik meer afval? Of zou het toch niet zo veel kwaad kunnen?
haha heb r een mail gestuurd, maar anders probeer ik of ik t eraf kan halen en aan de andere kant kan plakken, volgens mij lukt dat wel! Maar leuk zijn ze he, ben er blij mee ehh geen idee geen verstand van borstvoeding, anders even je ha bellen, maja je kan jezelf moelijk vol gaan stoppen met eten!! ben jaloers hoor!!
@juultje belastingdiest.. oehh dat is een dure zeg.. wij waren vorig jaar 125,- kwijt verwacht nu weer zoiets en tot zo ver altijd geld terug.. en wbt borstvoeding, kan je niet nog de kraamzorg bellen hierover ofzo.. vaak weten die er ook wel iets over..
@ano balen van die letter, je had je er zo op verheugd en dan klopt het niet. @Juultje balen van de belastingdienst vooral als je ergens anders op rekent, ik zet het bewust nergens neer( wel af en toe hoe ik mij voel dus mensen die mij kennen weten de oorzaak maar als je mij niet kent dan weet jet het ook niet), overleg anders met de kraamzorg die weten dit ook wel volgens mij, ook zit er een kraamverzorgster op deze site volgens mij.
Even kort vanaf telefoon: sjors en ankje super dat het strippen is gelukt. Raar dat bij de één pijnlijk is en bij de ander niet. Hopelijk worden er vandaag/morgen 2 babies geboren hannie: zet hem op hier bij gyn geweest alles was prima. Ze doen pas iets bij 41wk maar hij denkt dat ik met Pasen ga bevallen niet gevraagd waar op gebaseerd is maar hij was wel serieus. Blijft toch gok niemand kan zoiets voorspellen lijkt me. Hij denkt niet dat ik veelovertijd zal gaan laten we hopen reageer vanavond op iedereen xx
vruchtje je weet het idd nooit, maja beter als dat ze zeggen nou jij loopt wel tot de 42weken haha. en ankje en sjors hoe gaat het? letter:haha ja ach iedereen kan een fout maken, hij is al op de post en morgen stuurd ze hem meteen weerterug! Tis wel heel leuk, en zeker voor deze prijs!! miss geul, dus jij hebt fb en hyves maar nimand darop weet dat je zwanger bent?das wel knap!
Is hier trouwens al iemand bevallen op basis van alleen weeen? Heb zo het gevoel dat iedereen hier bevalt dmv gebroken vliezen wat maar in 10% van de gevallen gebeurt of dmv inleiding Eigenlijk wel gek of april is gewoon een rare maand
er is toch zo'n gezegde APRIL DOET WAT HET WIL!!! dat beloofd nog wat.. misschien ook leuk om toe te voegen aan t lijstje, ingeleid, vliezen gebroken of spontaan weeen
Vruchtje, fijn dat je weer goed gekeurd bent! En ben benieuwd of de voorspelling van de gyn uitkomt! Vogeltje, viel mij ook al op dat er veel door inleiding bevallen... Hier even opgeruimd..alle was zo goed als weg Moet alleen nog stofzuigen en dweilen, maar ga ik morgen doen als Finn naar het kdv is...vind het voor vandaag mooi geweest!
Even ego-berichtje (ben net wakker) Heb even heerlijk kunnen slapen. Was erg moe en vooral na die zenuwen. Voordat ik naar bed ging rommelde het al aardig, maar het bleef bij rommelen. Nu is het rustig. Op de wc zitten doet wel zeer. Het drukt daar beneden (zou wel beurs gevoel zijn omdat de vk daar wat gedaan heeft). Straks gaan we naar mijn vader toe (waar Jonna is). Daar blijven we lekker eten. We nemen de koffer mee voor het geval dat het gaat beginnen (you never know). Hopelijk zet het anders vanavond/nacht lekker door. Maar ben bang dat deze dame lekker blijft zitten.
@Juultje, Mensen lekker laten praten meid ! Jij doet wat goed is voor jullie kleintje ! haha subtiel he Gaat ze niks aan anders word ik plat gebeld/gesmst ! @Ano, Wat een leuke letters ! balen van die N..hoop dat je het nog kan veranderen ! Enne die postbode doet het erom hoor, zul je altijd zien. @Ankje, Vind het wel vervelend voor je dat het zo'n pijn heeft gedaan Hier echt niets gevoeld..raar zo'n verschil. Hoop dat het doorzet idd, en anders op naar donderdag Je wilt je hoop er niet teveel op vestigen maar toch gebeurt het haha. De vk had rode handschoentjes met veel slijm ( sorry voor de details ) en nu heb ik zelf alleen nog wat bruin/roze en het hoort er idd bij..en mag zelf zoveel zijn als een menstruatie hmmz na een jaar weer bloeden is wel vreemd Al iets aan verandering te merken bij jouw ? @Vruchtje, Ja raar he zo'n verschil qua pijn, maar gelukkig voor de mensen die het nog moeten doen, dat het dus niet altijd pijnlijk hoeft te zijn ! @Strippen, Hier wel wat meer ongi krampen maar verder niet veel verschil..nog wat bruin/roze verlies ook maar dat zal het oude zijn van wat de vk heeft veroorzaakt We wachten (on) rustig af haha gelukkig nog aardig wat opties open staan dus als het niet werkt kan ik gelukkig kiezen Verder is hier net een vriendin weggegaan ze kwam onverwachts effe gezellig op visite toch leuk, weer effe wat te doen gehad en gezelligheid. Nu eten koken en vanavond lekker met manlief op de bank !
ik ben er best nieuwsgierig naar. ik weet in mijn familie dat vliezen niet zelfstandig breken. iedereen bij mij is ingeleid en te vroeg ivm zwangerschapsvergiftiging of te hoge bloeddruk. en tot nu toe gelukkig geen van beiden. kijken of ik de familietraditie doorbreek.
@Ankje, Hier ook zo'n druk gevoel als ik loop of op de wc zit..zal idd wel komen door wat de vk heeft uitgespookt Las dat het wel vaker voorkomt dat het s avonds/ s nachts begint omdat je dan tot rust komt en het heeft natuurlijk even de tijd nodig, en als het niks word denk dan positief..donderdag nog een poging Veel plezier bij je vader en eetse meid !
Hallo lieve meiden. Ik kom even snel een berichtje achterlaten om jullie te bedanken voor alle felicitaties.... Met mij en onze kleine Mila gaat het heel goed... we hebben het ritme goed te pakken en ze is echt heel makkelijk. Ik zou heel graag het hele bevallingsverhaal aan jullie willen vertellen ( weet niet of juultje dat al heeft gedaan), maar aangezien ik volledig ben ingeknipt kan ik amper zitten op een stoel... Zodra ik weer enigszins kan zitten kom ik hier alles vertellen... ( heb geen laptop, alleen een vaste pc) en een foto plaatsen van ons meisje... ( hoop deze week nog).. Iedereen die inmiddels is bevallen hartelijk gefeliciteerd en voor de gene die nog moeten... toi toi toi... Tot snel. Dikke knuffel Chelleke
Even snel een zwaai! Ik wilde even terug gaan lezen, maar dat stel ik even uit... Wij zijn vanmiddag weer thuis gekomen!! Het gaat heel goed met zowel de kleine als met mij! Het huis is zo mooi versierd door mijn 2 kanjers, dat mijn traamkranen met weinig moeite eraan kwamen! Ik hoop later weer gezellig mee te kunnen kletsen en alles terug te kunnen lezen!!
Chelleke, fijn dat het zo goed gaat bij jullie! Vriendlief, hoe gaat het daar? Moestra, fijn dat julllie weer thuis zijn...lekker genieten! Sjors en Ankje, spannend hoor, hoe de rest van de avond/nacht verloopt!
@sjors, ik ben blij dat het voor jou een goede ervaring was, ik hoop dat het vannacht door zet zoals vaak bevallingen in de nacht starten. @chelleke neem eerst je rust wij wachten geduldig op je verhaal. @ moestra ben blij dat je weer thuis bent, geniet er met hele gezin van. @vriendlief, hoe is het bij jou? geniet je van de kraamtijd, gaat het goed met de kleine?