Ja super fijn! Hoop alleen dat manlief vrij krijgt van zijn werk want al was t gewoon een intake zonder echo was ik alleen gegaan maar met echo moet manlief mee! Zouden ze dan ook kunnen zien hoever je bent?
@ roos gelukkig wel ze is zelf ook moe dus hebben ff gelegen wel 2.5 uur hihi krijg ook last van me schouder en voel me nu wel een stuk lekkerder . @chanti druk he ik kan ook niet alles bijhouden hoor maar doe me best hoe laat heb jij je echo ? heel vele suc6 @mopperkonijn ik snap je post niet ?? waarom is je bericht verwijderd ?? mis ik wat @flientje donderdag een echo spannend enne mooie buikje ik ga maar weer een bakkie thee naar binnen werken
Als het goed is kunnen ze het indd opmeten en vanuit daar ongeveer berekenen hoever je bent... Maar dat is nog vrij moeilijk natuurlijk als je zo kort zwanger bent... Bij mij denken ze ook korter dan ik denk terwijl mij dat onmogelijk lijkt.. dus ik wacht het vrijdag af!
roos ja Okay vandaar dat Ze met 12 weken pas een termijn echo maken. Ik denk dat ik iets langer ben dan dat ik denk... Andora dank je meis!
Ik denk dat ze sowieso wel wat zien hoor... denk sowieso het hartje.. Met 7 weken en 4 dagen...(als ik t goed zie bij je) moet dat zeker lukken... spannend he!
Zo even een dagje niet gelezen en weer heel wat bij te lezen hihi! Meiden die op echo mochten of vanavond nog mogen. Heel veel plezier en succes! Ik had vandaag BHV training.. pff leuk joh dat reanimeren als je tegenwoordig opeens sneller buiten adem bent. En wat krijg je dan te horen kom op zeg je bent nog een jonge meid.. (grrr dan wil je wel schreeuwen jaaaa maar wel zwanger!! hahaha) maargoed gewoon doorgaan! We hebben het weer overleefd. Morgen een dagje brandbestrijding. Ben benieuwd hoe het zal vergaan. Nu in ieder geval moe op de bank.. @Flieentje wat fijn dat je ook echo krijgt dan!! Spannend hihi
Hee ladies, Hoe gingen vandaag de echo's?? Ik keihard aan het werk geweest! En nu erg moe. Bahh ik merk wel als ik aan het werk ben voel ik me buik meer dan als ik vrij ben. FEBB; wat een mooi buikje al! En zo snel. Ik heb dat ook al hoor. Ik en mijn lief kunnen het al echt zien. Hoop het nog wel een tijdje op me werk te verzwijgen. Flieentje; wat leuk voor je!! Wat heb je gezegd tegen de vk? Ben wel benieuwd misschien kan ik dan ook eerder. Ik wil nu ook graag... Bij ons kan het ook pas vanaf 10wkn. Mooi buikje al trouwens! Liefs!
Het engeltj Vroeg wanneer ze een echo doen of ze dat gelijk bij de intake doen, bij de vk die ik heb wel ze kunnen het niet allemaal. Heb gewoon gezegd dat ik graag wil zien dat het hartje klopt en dat ik 12 weken erg laat vind om dan pas een echo te krijgen : Het buikje komt langzaam maar het valt wel op vind ik zelf omdat ik normaal een platte buik heb met een mini vetrolletje..
Hallo dames, vanmiddag een echo gehad en ja hoor het resultaat mocht er wezen. Een mooi klein mensje met een prachtig kloppend hartje. Van geluk liepen de tranen over mijn wangen wat een opluchting. Gelijk weer een intake gehad. Helemaal leuk. Op naar de volgende echo en controle. Dames die morgen mogen heel veel succes! Het is zo mooi. Zondag gaan we het onze familie vertellen, en maandag het werk. Ik kan er niet meer om heen met mijn buik. Hebben jullie nog leuke manieren om het te vertellen?
Scrc wat een fijn bericht ❤ Wij hebben op internet een spuuglap besteld met de tekst " jullie worden opa en oma" we wilde iets geven wat we nog niet veel gezien hadden en het heeft goed uitgepakt!
@scrc: wat fijn dat je een goede echo had, wat een opluchting hè!?! Zijn nu op vakantie in Turkije, probeer zoveel mogelijk te lezen, maar kan niet zoveel reageren, gaat zo lastig op de telefoon... succes iedereen!!
scrc: wat fijn van de echo! en tranen... pff wat maakt het uit Is alleen maar geluk! En fee,, wat een mooie buik foto... Ik kwam vanavond bij me ouders en die zeiden ook dat je het begint te zien... dus even mijn fototje spammen... En moon... Fijne vakantie meis! geniet ervan... liefs
Goedemorgen @mon geniet van je vakantie @roos ook aleen mooi buikje Hier heel zenuwachtig in eens geen klachten meer ??? of komt het door de zenuwen en ik moet nog tot vanmiddag pfffffff Ik hoop op een goede echo straks fijne dag allemaal
Lieve andora... Het zullen de zenuwen gewoon zijn!! ik denk het wel hoor... Ik heb helemaal weinig kwaaltjes.. Pijn aan me borsten is het enige.. En af toe moet ik er aan zitten om te kijken of ze nog wel pijn doen haha Komt allemaal goed vanmiddag... Ik ga voor je duimen.. Liefs!