@Lieke; Hopelijk ontwikkel je geen HG, sterkte! @hier; Ik neem even een weekje afscheid van jullie, wie weet lees en reageer ik zo nu en dan. Wij vertrekken vanmiddag met het vliegtuig voor een week naar Turkije. Tot later!
@deesdees Heel veel plezier!! En lekker van gaan genieten Reageer later ff op iedereen, zal nu de kleine jongen op bed doen. Die is net thuis van zijn 2e dagje PSZ
Hey meiden ff een vraag. Ik heb een goed gevoel over mijn zwangerschap maar toch houd ik er steeds rekening mee dat het mis kan gaan. Mijn moeder weet er van en als ik er dan over praat zeg ik er steeds bij " als alles goed gaat dan..." of "als het nu toch nog mis gaat dan...." En ik zit te denken wanneer ik het aan mijn familie bekend ga maken. Nou vind ik de verjaardag van mijn opa een leuke gelegenheid maar ik zat te rekenen dat ik dan nog geen 12 weken ben maar 10 weken en 5 dagen (zo ver ik nu weet). Maar m'n moeder zei "Nou ik vind wel dat je er zo vanuit gaat dat het nog fout gaat en je kan het dan toch wel vertellen... Ik heb daar vroeger nooit zo over gedacht" Ben ik dan echt zo'n doemdenker?
Nee ik snap je wel. Wij vertellen het na 12 weken. Meer omdat ze zeggen dat het grootste gevaar dan geweken is. Sommige vertellen het al meteen ookal zou het nog mis kunnen gaan (mogeliijk ook voor steun dan). Het is wat je zelf wil. Ben zelf ook wat onzeker, door de misselijkheid en overgeven herinnerd mij dit aan de zwangerschap. Maar had liever geen kwaaltjes hoor. Ben zelf nu 10 weken en 4 dagen.
Sientjes, logisch hoor dat je het na 12 weken wilt vertellen maar weet je het kan altijd misgaan. Ze zeggen dat na 12 weken het meeste gevaar voor een MK geweken is. Wij hebben het toen ook met 12 weken verteld alleen bij deze gaan we het na dinsdag vertellen want mijn buik is aardig zichtbaar en niemand is hier welkom tot ik mijn eerste echo heb gehad.
Hier morgen n echo, spannend!! Ben nu ongeveer 7 weken denken ze, morgen hopelijk meer duidelijkheid over, wil graag n voorlopige uitgerekende datum, gewoon om n beetje naar toe te leven en ff wat dingetjes in mn agenda aan te geven hier vndaag shirtje van grote broer binnengekregen, valt erg groot, btje jammer maarja.. Vertellen, nog geen idee eigenlijk, ouders en broers/zussen en 2 vriendinnen weten t vanwege medisch traject, maar verder nog niet echt over gedacht, zijn dan geen speciale gelegenheden ofzo bij ons... ach eerst morgen maar eens afwachten, jullie horen t nog!!
hoihoi hier ook een april mama wel te verstaan zou als alles goed gaat ik 7 april moeten kunnen gaan bevallen wij hebben de meeste alwel verteld omdat je het nu al ziet en omdat iedereen wil weten hoe het gaat ivm zwangerschap met de medische malle molen maar de (stief) kindjes vertellen we het dit weekend dan is de oudste ook jarig ben heel erg benieuwd vandaag 3e echo gehad en nog steeds alles oke zelfs wat vooruit gezet met de zwangerschap ik dacht 8 weken en 3 dagen maar het blijken er toch 9 weken en 2 dagen te zijn nu moet ik 30 sept terug komen bij de verloskundige en dan bespreken we even of we nog een tussentydse echo maken of pas de 20 weken echo wat ik zelf erg lang vind dus ik hoop maar dat ik tussendoor nog ff een echo krijg om te kijken hoe het ermee is zie onze kruimel graag zwemmen vond het vandaag erg bijzonder om te zien hoe snel zich alles ontwikkeld heeft het heeft al een neusje handjes een hoofdje echt bizar maar heel erg fijn om te zien ik ga afsluiten fijne avond nog dames groetjes daisy
@meiden met misselijkheid ... kl*te hoop dat het van voorbij gaande aard mag zijn! hier niet zozeer misselijk maar echt mn maag, zuur bij alles opboeren gister eindelijk gevonden wat ik zonder ellende en meteen rennies kan drinken... vitamine water resource... heerlijk! heb dus flink bijgetanked vandaag ik kijk nog even t weekend aan, 11 sep afspraak en dan maar meds erbij.... vitamine tablet kan ik ook niet verdragen, net paar kleine pillekes die belangrijk zijn met moeite alles in mn buik zit ook zo hoog, volop aan t smeren voor littekens van operaties... die trekken al alle kanten op
Geweldig idee dat vitamine water. Ik had eerder de flesjes van de aldi met dat oranje spul erin, is vergelijkbaar en ook niet sterk of zoet. Maar hebben ze hier ineens niet meer?! Heb nu de emesafene tabletten gister gehaald en met 2 lepels geplet. Ben niet goed met pillen en de zetpillen waren vreselijj. En het lijkt te helpen ook nog??! Blij natuurlijk. Hopelijk blijft het zo. Net voor het eten ook een gepakt. Ik heb dinsdag om 12 uur de 12 weken echo. Spannend! Nog een paar daagjes Dan smeer maar goed idd. Wat gebruik je? Ik heb bio oil.
hey iedereen, GOED NIEUWS!! Echo gehad en alles is goed!!! Ben ruim n week verder dan ze dachten, ben al 8wk en 1 dag. Heb nu ook een uitgerekende datum, zet iemand die er ff bij: 17 april Das 6 dagen na mn eigen verjaardag... we zullen zien Verder al armpjes, hoofdje en beentjes gezien en een sterk kloppend hartje Zo blij!! Heb daar de hele echo gejankt, alsof het nu pas binnenkwam dat het ECHT zo is, ff alle emoties eruit
ze hebben ze ook bijde lidl 6 flsjes voor 2 euro geloof dat jumbo ze ook van eigen merk inmiddels heeft hopelijk blijft het zo helpen! ik heb contact gehad met de gyn en kan straks meds ophalen
@Lieverdje slaan de tabletten aan?? Ik ben na dagen van ellende weer beetje mezelf aant worden gelukkig. .denk dat k nog meer van dat spul ga vragen hihi. . @Miep kijk das geweldig nieuws!!