Ik ben deze week ook goed ziek geweest, overgeven, diarree etc. Denk een buikgriepje ofzo, wel lastig omdat ik nu vrij weinig weg kan krijgen en als ik te weinig eet voel ik de zwangerschapsmisselijkheid weer opkomen. Moet er wel op letten dat ik genoeg drink, want mijn urine is erg donker nu. Had de vk al gebeld of het kwaad kon, maar moest veel drinken iig. Mooie buikjes hier! Balen dat een aantal van jullie zo misselijk zijn
Ik heb je een pb gestuurd! Vandaag op halve pil medicatie geprobeerd en overgeven begon meteen weer.. Pff nu dadelijk maar weer terug op hele pil.. Dat wil zeggen dat ik suf en dol blijf.. En dus niet kan werken.. Oh dat frustreerd zo erg..
Het is hier inderdaad rustig! Ik meld me nog niet aan op FB. Eerst moet iedereen het in mijn omgeving weten, anders ben ik bang dat het toch zichtbaar is en dat zou ik echt jammer vinden. Eerst iedereen die we het persoonlijk willen vertellen, ook echt persoonlijk vertellen en daarna mag het out in the open. Na vandaag dus! Vanmiddag naar mijn familie om het iedereen te vertellen (oma, tantes, ooms en neefjes/nichtjes).
Het is hier idd rustig. Gaat iedereen nu over naar fb dan? Ik lees wel mee maar aangezien ik me de afgelopen 3 weken niet goed gevoelt heb, weinig meegeschreven. Veel last van misselijkheid mƩt braken inmiddels, erg fijn Wel inmiddels de 12 weken grens bereikt dus dat voelt wel erg goed! Nu maar hopen dat ik me ook snel wat beter ga voelen, vind het op het moment best zwaar icm werk, thuis etc. En dan heb ik nog geen eens een kleintje thuis! Komende woensdag de termijnecho, ben weer zo benieuwd naar ons frummeltje!
Ha dames, Hier weer terug van een heerlijke vakantie! We hebben echt genoten, super weer gehad en hadden een prima hotel. Zijn echt even bijgekomen van alle drukte (ook baby-drukte!) . Hadden nu echt de tijd om het even te laten bezinken, erg fijn! Vandaag hebben we onze opa's en oma's ingelicht, erg leuk om te doen. Voor deze generatie is een baby toch altijd een nog groter wonder! Deze week nog een paar mensen persoonlijk inlichten en dan volgende week mag het de wijde wereld in. Zal blij zijn als dat stiekeme gedoe nu afgelopen is. Heb ontzettend genoten van ons geheimpje, maar nu mag iedereen het weten Vervelend dat zoveel dames nog zo ziek zijn!! Hier nog steeds moe, maar verder niet!
Ha pietje welkom terug! Fijn dat je het leuk gehad hebt. Hier drukke week gehad. Zo even bijkomen, dan nog even paar drukke dagen. Woensdag echo
@pietje welkom terug, klinkt alsof je het heerlijk hebt gehad @meijtje alvast succes voor woensdag! @nikki he vervelend zon buikgriep. Hier een gewone griep gehad, pfff was echt niet lekker vorige week. Vandaag wel weer aan het werk. Dames hebben jullie ook echt al het gevoel dat je onderbuik wordt opgerekt? Ik moet het vaak even masseren want het voelt echt gespannen (wel alleen helemaal onderin) het trekt zeg maar. Verder gaat het met de misselijkheid hier goed!! En ik lijk ook wat meer energie te hebben.. blij blij blij!!
Hey allemaal, mag ik me ook nog aansluiten? Ben 1 april uitgerekend van ons tweede zoontje . Had me nog niet eerder gemeld hier omdat ik erg weinig op het forum zit omdat ik vooral via mijn telefoon online zit. Zal me even kort voorstellen, ik ben 29 jaar en kom uit omgeving Tilburg. Mijn eerste zoontje heet Dex en is 17 maanden
Hoi allemaal, ik zit wel op de fb site, maar blijf hier wel bijlezen en schrijven hoor. Vind het wel leuk om van iedereen wat op de hoogte te blijven En hier zijn ook genoeg andere dingen om te lezen op het forum voor inspiratie. Spannend voor de mensen die het van het weekend allemaal verteld hebben, hoe ging dat? Pietje, lekker dat je zo genoten hebt van je vakantie! Ukkie, jij ook al ziek geweest. Ik heb het idee dat het nu met de zwangerschap veel sneller is, normaal ben ik nooit ziek. Ik heb af en toe wel het idee dat het een beetje trekt in mijn onderbuik. Fijn dat het wat beter gaat met de misselijkheid! Rubi, welkom! Succes voor de mensen die deze week de echo hebben! Ik heb deze week ook maar contact opgenomen met een echobureau om te kijken of ik over een paar weken een geslachtsecho kan plannen Van het weekend trouwens nog 2 volle tassen met zwangerschapskleding van een kennis gehad, zitten best leuke dingen in! Alleen je ziet wel dat ze in de zomer zwanger geweest is. Misschien dat het van het voorjaar nog lekker weer wordt
Ik lees ook wel mee hoor, ik heb het alleen gigadruk dus niet altijd tijd om te antwoorden. op mn tel vind ik t vervelend typen dus kruip daarvoor graag achter de pc. Ik wil ook wel kijken op FB maar ik blijf ook hier schrijven hoor Wij moeten zo naar de gyn, klinkt vroeg maar alvast bespreken hoe ze gaan handelen bij een te groot kind (man en ik maken reusjes) Ik hoop ergens op een geplande KS want alweer een 9 of 10 ponder uitpersen zie ik best wel heel erg tegenop... Pietje welkom terug van vakantie Rubi, welkom en gefeliciteerd! Je tweede zoontje op komst, mag ik vragen hoe je dat zo vroeg al weet? Ukkie, hier ook een trekkend gevoel, kan soms ook zeer doen (pijnscheuten erin) Fijn dat het wat beter gaat met de misselijkheid en moeheid. Meijtje, spannend woensdag!! Succes en veel plezier alvast. Joyce, balen dat je je zo beroerd voelt Hoop dat het snel verbeterd. Woensdag ook je echo, spannend! Veel plezier en succes. Senna je hebt n PB Mapa, en hoe reageerde iedereen op het grote nieuws? Mammz, wat erg zeg dat je nog steeds zoveel last heb van je misselijkheid. Balen dat je de medicatie niet kan afbouwen heel veel sterkte ermee!! Nikki, bah ziek geweest is echt niet leuk in combinatie met de zwangerschap Hopelijk ben je weer snel helemaal de oude.
Nou hier vandaag ff stomme actie via facebook. Hebben een groepje die vanaf vorig jaar augustus hier op het forum met elkaar kletst. Op een gegeven moment zijn de op facebook gegaan en ik express niet meegegaan aangezien ik dat te confronterend vond toen ik niet zwanger was. Nu dus er wel bijgevoegd. afgelopen half jaar was onze topic al niks meer aan omdat iedereen daar ging kletsen. Vandaag had ik een vraag voor de dames alleen heb ik met me domme kop de vraag in me status gezet en kreeg ik ineens appjes of ze wat gemist hebben. Gelukkig wouden we het deze week op facebook zetten omdat iedereen van de naasten op de hoogte waren maar toch een blunder. Echter hadden bijna alles dames van facebook dit ook al eens gehad.. dus opletten dames. En aangezien ik al bij zo'n clubje zit zal ik me niet voegen bij het clubje van dit topic. Heb trouwens wel direct maar een officieel berichtje op facebook gezet, heel leuk al die felicitaties Afgelopen donderdag een termijnecho gehad, was echt prachtig. Bewoog zich ineens ook heel duidelijk dat ik er emotioneel van werd. wel ff 4 dagen terug gezet dus vandaag pas 11 weken. Ik vind het allemaal prima, onze kindje groeit ieder geval lekker.
Thanks allemaal! Nikki, wij hebben in Belgiƫ bij echobaby een echo laten doen, daar kan dat al vanaf 13 weken, omdat zij heel goede apparatuur heeft. En er was idd al heel duidelijk een klein piemeltje te zien! Heb Senna overigens ook een berichtje gestuurd om lid te worden van de Facebook. Dus daar hopelijk ook snel te vinden
Sorry meiden ik krijg het allemaal niet bijgelegen. .. Op mijn werk is het loeidruk en ik begin nu echt bekkenklachten te krijgen Volgende week vakantie dan zal ik weer graag wat volgen!
Welkom, Rubi! Sanna, wat vervelend. Succes met werk en hopelijk niet teveel last van je bekken... Ik had het vorige week ook (en vandaag ook na een lange werkdag). Teken dat ik toch wat rustiger aan moet doen... Hier nog steeds veel misselijk en overgeven. Lijkt wel ietsJE minder te worden, maar alsnog... blegh! Vooral in de avond.. Ben ondertussen 7 kilo kwijt in de afgelopen 9 weken (was ook deels bezig met afvallen, maar door het overgeven zet 't wel door...).
Oh fijn te lezen dat ik niet de enigste ben.. Niet leuk natuurlijk maar meestal met 13/14 weken gaat t wel over maar hier niet Ik ben al vrij dun en ook al 3,5 kwijt door t overgeven Nu totale rust en medicatie rn is het veel beter! Als ik me inspan geen ik mee weer over Heb jij ook nedicatie? En neem genoeg rust meid.. Ik werkte ook maar door en voel me nu wel schuldig maar houd t tenminste ff binnen
Hoi allemaal! Zou ik me hier ook mogen aansluiten? Ik heb een tijdje geleden al m'n eerste echo gehad en ben 26 april uitgerekend. Aangezien ik zwanger ben van een tweeling is de kans groot dat ze eerder komen en volgens de gynaecoloog moet ik rekening houden met begin april haha, hoe dan ook dus nog in april. Ik zal me ook even voorstellen. Ik ben Barbara en ik ben voor het eerst zwanger. Nu al ontzettend aan het genieten van de ontwikkelingen die gaande zijn in mijn buik. Behalve de extreme vermoeidheid bijna geen last van zwangerschapskwaaltjes (tot nu toe dan, je weet maar nooit ) Ik zie er ontzettend naar uit om al jullie ervaringen te lezen!
Leuk!! Nu hebben we drie toekomstige tweelingmoeders hier in dit topic. Hoewel ik absoluut niet fanatiek meeschrijf, lees ik wel trouw mee. Ik ben al moeder van een meisje van 3 jaar. Mijn huidige zwangerschap is niet te vergelijken met die toen van mijn dochter. Ik ben onwijs misselijk geweest. Dat is inmiddels gelukkig over alleen die extreme vermoeidheid die jij noemt heb ik ook. Ik zou het liefst mij ziek willen melden en geen klap gaan uitvoeren, maar dat voelt nog niet als een eerlijke optie Ben wel benieuwd of er wel dames zijn hier die zich ziek gemeld hebben van de vermoeidheid? Ik ga als ik niet aan het werk ben vaak na het warm eten al op bed liggen en slaap het klokje dan rond.. Om vervolgens dan wel weer heel moe wakker te worden. Waar ik ook benieuwd naar ben of hier ook dames zijn die last hebben van bloedverlies. Gisteravond was het bij mij weer raak en ik schoot vreselijk in paniek. Hyperventileren en mijn emoties niet onder controle kunnen krijgen. Heb toen het ziekenhuis gebeld en mocht gelukkig komen voor een extra echo. Eenmaal in het ziekenhuis aangekomen was het bloeden weer gestopt, maar tot dat ik de echo had gehad was ik totaal niet gerustgesteld. Gelukkig zagen we twee kloppende hartjes en fanatiek zwemmende kindjes. Vreselijk die angst die ik had (bij zwangerschap dochter heb ik door een hematoom heel veel bloedverlies gehad waarbij de artsen zeiden dat het een miskraam werd dus bloed brengt mij direct weer in die emoties van toen. Wij hebben onze dochter gekregen na 5 jaar strijden en de wens voor een tweede kindje hadden we ook alweer drie jaar. Dat maakt het ook niet altijd makkelijk om vertrouwen in mijn lichaam te hebben.)