corina; ja ik wil graag er ook eens heen, maar manlief vind het helemaal niks apenheul, vond ik als kind super maar nu... ach ben er misschien ook te veel geweest
Komme ook ff melden. Sorry meiden nog steeds vakantie hier, laatste weekje dat wel . Chelleke gefeliciteerd met jullie dochter en zusje. Mams en wolfje, super allebei een goed echo. Kwebbel, welkom terug. Klinkt als een geslaagde vakantie, ben benieuwd naar de spam. Heb 2 weken terug nog een juf van je meide gesproken op een verjaardag. Geloof dat ze afgelopen jaar groep 6 had en nu gaat ze een dagje groep 8 erbij doen dacht ik. Ze vertelde in welke plaats ze voor de klas stond, zo kwamen we er op . Jeetje zeg wat een heftig gebeuren op je werk... Pff krijg er kippenvel van.. En jeetje die vriendin zeg.. Pff die krijgt het aardig voor dr kiezen . Apenheul, ben ik vroeger als kind ook regelmatig geweest. Mijn ouders komen uit a'doorn en zo'n beetje de hele familie woont er nog. Binnenkort gaan we nog ff met de jongens. Mijn tante werkt er als gids en ze mag 4 mensen gratis mee naar binnen nemen. Altijd leuk dus . Boni wat gaat je meiden hard. Echt goed dat J zindelijk is. Mats gaat met plassen oerct geen ongelukjes, poepen lukt (nog) niet. We besteden er maar niet teveel aandacht meer aan... Ik ga even verder terug lezen en reageren
Wauw mielen zag op fb al het 1 en ander voorbij komen aan muurschilderingen super knap en mooi zeg. Bri, wat fijn dat er positieve dingen gevonden zijn bij je neefje. Hopen dat hij zich zo goed blijft ontwikkelen. Marleen, wat fijn dat de sonde er even uit is geweest. Jammer dat ie weer terug moest. Hoe gaat het verder met de binkies?
Hoop dat ik niet teveel mensen vergeten ben, anders SORRY. Hier dus de laatste vakantieweek.. Na 7 weken begint het werkende leven weer... Ook wel weer goed beetje regelmaat . De jongens doen het prima, Nils begint je de oren van de kop te kletsen en wilt alles weten, wat is dat?. Mama jij doen (wat ik aan het doen ben ). Mats z'n zindelijkheid gaat prima, op het poepen na. Of hij het niet voelt of niet durft ik weet het niet.. Naja komt vast wel een keer, toch? Paar weken terug een vriendin bevallen wat aardig mis is gegaan. Ze werd met 42 weken ingeleid. Uiteindelijk is ze onder volledige narcose om 3.30 uur bevallen middels een keizersnee. Kindje was slap en huilde niet, uiteindelijk is ze na 8 minuten gaan ademen en kwam ze bij. De vader is er de hele tijd bij geweest... Nu doet ze het gelukkig boven verwachting. Op scans zijn er geen afwijkingen te zien en ze doet het erg goed. Maar pff wel heftig om dit van zo dichtbij mee te maken..
Pfff kwebbel, je valt dus gelijk weer met je neus in de boter op het werk. Heftig zeg. En die vriendin van je, die krijgt het idd zwaar te verduren. Booky, jeeeeeemig wat heftig! 8min voordat het kindje ging ademen wat een hel moetdat zijn geweest. Wolfje,wat fijn dat de echo goed was 21 weken alweer...De tijd gaat razend snel. Snapt sem al een beetje dat er een broertje of zusje bij komt?? Weten jullie trouwens of het een broertje of een zusje is???? Zindelijkheid hier gaat goed. Tygho heeft al zeker een maand geen luier meer aan en al weken geen ongelukje meer gehad. Plassen doet hij op de wc(staand, want de wc is koud aan de billen*zucht*) en poepen op het potje want dat plonst zo hard in de wc hahahahahaha. Hij is ook nog niet akkoord met het feit dat hij grote broer word. Zegt dan steeds: Nee ik ben gewoon Tygho!! En op de vraag of er een babybroertje of babyzusje komt krijg ik standaard als antwoord: Een gewone baby! Ben heel benieuwd hoe hij het gaat ervaren als het zover is.
Even tijd gevonden om hier weer eens wat te posten: @Kwebbel: Welkom terug van de vakantie! Heftig, op je werk.... Dat lijken me echt de mindere dingen van op zo'n afdeling werken. Je maakt natuurlijk ook veel blijdschap mee, maar het kan ook mis gaan.. @Booky: Jeetje, wat erg van je vriendin (ken ik haar ook?) Ja, het normale leven gaat weer beginnen nu de schoolvakanties weer voorbij zijn. @Wolfje: Alweer over de helft. Gaat echt snel! @Mams: Goed dat Tygho nu helemaal zindelijk is. Met Roel zijn we een heel eind, al gaat het met het plassen nog weleens mis. Hij heeft nog wel een luier aan. tygho is vast snel gewend aan zijn broertje/zusje. De meeste hebben het misschien al op Hyves/FB gelezen, maar hier ook nog maar even. Vannacht met Luuk naar de HAP geweest omdat hij ineens heel raar hoestte, benauwd eruit zag. Ik had de sonde er zelf al uitgetrokken, maar het hielp niet. Op de HAP constateerden ze pseudokroep. Valt gelukkig mee. Was wel even heftig om te zien. Verder gaat het best goed met Luuk. Hij eet nu een klein potje Olvarit met een lepeltje (van die potjes voor 4 maanden). Pap van de lepel (nog niet zo heel veel, maar het gaat wel) en een 1/2 tot 1 stuks fruit. Drinken uit de fles blijft weinig, maar dat gaat natuurlijk weer via de sonde. Gisteren op het CB was die mevrouw heel enthousiast. Ze vond hem zo meevallen. Reageerde goed op alles, heel alert, maakt geluidjes. Dus daar werd ik dan wel weer blij van. Motorisch ging het minder. Hij moest blokjes pakken, maar hij heeft dan zo weinig controle over zijn handen dat die er meteen weer uitvlogen en onder de tafel terecht kwamen.
Ja geen idee hoe ze heet. Maar daar kan ik wel achter komen . Ze is een vriendin van die juf uit L (die nu zwanger is ). Jeetje Marleen, toch heftig zo'n aanval. Kan me voorstellen dat jullie geschrokken zijn. Fijn om te horen dat het cb zo positief was.
Dan denk ik wel wie je bedoelt. Zij komt ook uit L en zij heeft inderdaad groep 6 Marleen...fijn dat het eten wat beter gaat met Luuk. Wel schrikken van de pseudokroep. Gelukkig niet iets heel ernstigs, maar wel vervelend als ze zo benauwd zijn. Onze Tijn is er ook bekend mee. Stomen in de douche schijnt alweer wat achterhaald te zijn. Ik krreg de tip om gewoon even met het kind naar buiten in de wat koudere lucht te gaan. Heeft bij Tijn tot nu toe altijd goed geholpen. Daarbij een ventolinpufje.
Booky, jeetje dan schrik je ook even met je vriendin. Gaat nog wel steeds goed dan? Hihi... spannend Mams voor Tygho Marleen, fijn dat Luuk de bijvoeding wel goed eet.
Even een kort teken van leven hier... Chelleke, van harte gefeliciteerd met de geboorte van Larissa! Marleen, gelukkig viel het mee, maar wat zul je geschrokken zijn van die pseudokroep. Je zou toch denken dat Luuk wel genoeg 'gedoe' heeft gehad inmiddels. Kwebbel, welkom terug! Hopelijk heb jij je portie narigheid op het werk nu wel weer gehad, dat is niet fijn terugkomen natuurlijk. En die arme ouders... echt te erg. Ben nog met vakantie, we zijn gewoon thuis gebleven. Nou ja, thuis...: 2 keer naar Sprookjeswonderland in Enkhuizen (echte aanrader!), 3 keer naar het zwembad, Artis, speeltuin, uit logeren bij opa & oma (met z'n vieren). En we hebben een kano gekocht, zodat we vanuit ons huis ook zó het water op kunnen. Met een klein zitje voor Deane, dus hij kan mee. Zwemvest aan, natuurlijk. Hij vindt het maar wat stoer om dat ding aan te hebben. Zindelijkheid gaat super: hij slaapt al de hele vakantie zonder luier. Heeft 4 keer een nat bed gehad, maar voor de rest helemaal niks. Hij komt zelf naar beneden om te plassen (nog geen wc op zijn verdieping) en dat lukt prima.
Bri....leuke dagtripjes toch....klinkt erg gezellig allemaal. En wauw wat leuk van die kano....meeting in A'dam?....inclusief een kanotripje Fijne vakantie nog meid. Mielen....hoe is die?
@ kwebbel spannend hier. bloedverlies zo goed als gestopt, normaal zou gisteren de spotting beginnen. nog een paar dagen afwachten, dan kan ik testen
mielenl; duimen draaien voor je! bri; klinkt gezellig allemaal!!! Fijn dat het met zindelijk ook goed gaat! booky leuk die nieuwsgierigheid... hier is het niks anders dan mama is stom (als ik hem op zijn donder geef marleen; doet me goed te lezen dat het wat beter met luuk gaat! all; hier echt zo verkouden (al 4wk) ben er nu helemaal naar van,bah en zo hoofdpijn ervan:x fijne dag allen, knuffels
sorry, dat was een beetje een ego post van mij vanmiddag... marleen, dat moet schrikken geweest zijn dat Luuk zo benauwd was. Gelukkig viel het mee, en gaat het met de vaste voeding ook goed. Hopelijk krijgen we nog heel veel goed nieuws van jouw kant! kwebbel, wat verschrikkelijk zeg, dat die mensen hun voldragen baby verloren. Daar moet je echt niet aan denken. booky dat is zeker heftig wat er bij je vriendin gebeurde. Gelukkig is het met een sisser afgelopen. wolfje vervelend dat je al zo lang verkouden bent, daar kun je behoorlijk lamlending van worden. neem je er iets tegen, of mag dat niet nu? mams haha het zal mij benieuwen wat het gaat worden. corina wat leuk dat je nichtje is bevallen! ja ik kan me dat verhaal nog wel herinneren, vreselijk was dat zeg! bri klinkt als een geslaagde vakantie! sprookjeswonderland ken ik wel, dat is inderdaad leuk! En wij houden ons ook aanbevolen voor een ritje in de kano, dat zal hier ook in de smaak vallen denk ik Hier zojuist WITTE afscheiding afgeveegd. Ja, witte, dus geen roze....twee gedachten spoken constant door mijn hoofd zou het echt??? mag het dan dit keer alsjeblieft blijven zitten???
mielenl; het enige wat ik doe (en wat mag) is stomen,zoutoplossing en heb nu ook een kruidensiroop...helaas werkt het nog niet... wil je geen valse moed geven, maar ik heb vanaf voor me nod en nu nog steeds veel last van witte vloed! All; knuffels
@Mielenl: Ik ben heeeel hard voor je aan het duimen. Ik gun het je zo na alle ellende van de afgelopen tijd. @Bri: Dus allemaal leuke dingen aan het doen zie ik. Wij hebben ook twee kano's, maar voor het laatst gedaan toen ik net zwanger was van Roel (inmiddels dus alweer vier jaar geleden). Vanmiddag weer behoorlijk geschrokken van Luuk. De logopediste was hier. Ik was zijn groentehapje aan het opwarmen en ineens ging hij hard huilen en toen werd het stil..... Heel stil... Ik ging kijken en hij was gestopt met ademen en werd helemaal wit en slap.. Meteen in zn gezicht geblazen, maar hij gaf weinig reactie. Snel uit de wipstoel gepakt en toen kwam hij weer wat bij en ging weer verder met huilen. De logopediste was ook aardig geschrokken. Vanavond was hij juist weer heel vrolijk dus zal wel goed zijn... :s Gisteravond was hij ook helemaal overstuur en had koorts. Hij zit nog niet helemaal lekker in zn vel volgens mij. Verder contact gehad met de diëtiste en we moeten de voeding nog geconcentreerder gaan maken. Er moet nog een schepje per fles bij om meer calorieën binnen te krijgen. Hij moet nu 4 flessen met 175 water en 7,5 schepje (extra geconcentreerd dus). Ik vind het behoorlijk veel. Nu kijken of hij wat harder wil gaan groeien. Met Roel alles oke. Weer helemaal in vorm op de peuterspeelzaal.