Heb ik trouwens ons nieuwe speelhuisje nog niet laten zien! Hier is ie: http://www.zwangerschapspagina.nl/members/17204-albums3739-picture20582.jpg Jasmijn vindt het helemaal geweldig... Boniman wil er ook een schommel bij aan maken.
@ Boni, wat een leuk speelhuisje. Daar hebben ze de komen de jaren nog wel plezier aan!! Nou zeg. Wij hebben hier een heuze spraakwaterval rondlopen. De woorden die hij er nu uitgooit.. We schrikken er soms van.. Echt.. Vorige week kwam hij nog niet verder dan een paar woordjes. Maar er lijken nu per dag wel woorden bij te komen.. nnekoeke= pannekoeken lapen = slapen doese = douchen tesie = televisie koek = koekje sekkie = spekkie happen = eten Nou ja, nog veel meer.. Ja uiteraard al een poos mama en papa, en haai en daag!! Maar echt.. Er komen nu soms woorden uit waarvan wij denken, huh ken jij die.. Maarja. Dus de keelontsteking was de oorzaak van het niet praten!! Verder wil ik iedereen een fijn weekend wensen!!
Boni met Studio Klik gaat het erg goed. Lekker druk met opdrachten. Maandag weer een bruiloft heb gisteren nog gebeld met de a.s. bruid Op het reisbureau gaat het ook allemaal weer erg goed. Ik ben zo blij dat ik mijn functie erbij neer heb gelegd. Echt een rust zeg en ik doe nu echt alleen nog maar de leuke dingen en dat is het helpen van klanten. En wat een super leuk speelhuisje hebben jullie gekocht voor Jasmijn zeg. Heb vanavond mijn moederdag cadeau al gezien. De mannen waren vanavond met zijn 2en op stap geweest. En toen ik om 21:00 thuis kwam stond Ryan te springen bij de deur. "mama mama ik kado voor jou gekoopt, ryan kado voor jou gekoop. Ik voor jou stoppe (verstoppen) kom mama jij kado soeke met Ryan" hihi dus ik zei al nee joh die moet je zondag aan mama geven "neeeeeeee jij nu mee soeke" dus ray zei al joh ga maar zoeken hij is er al een uur vol van dat hij een cadeautje voor je heeft. Dus ik ging zoeken had hij hem verstopt in zijn vrachtauto, schatje! Heb een hele mooie gouden armband gehad met een kinderkopje. Moet alleen nog even terug om het kinderkopje laten vast solderen en ryan zijn naam erin laten graveren. Ray vertelde dat hij met Ryan in de stad liep hij ook continu zei, ryan kado kope mama ook in de winkel echt te schattig gewoon. Maar toen de kleine man naar bed was heb ik het cadeau weer ingepakt en in de kast gelegd kan hij hem zondag nog een keer geven.
Hallo allemaal, Ben ik oons weer eens even. Morgen is Andy jarig. ( de laatste van de lijst april mama's 2008) Ben benieuwd, hij krijgt een glijbaan. En verder gaat het goed hier. Hij slaapt alleen s'middags niet zoveel meer. En hij is bezig met zindelijk heid. ( urineren onder de douche, potje willen zitten, alleen nog met kleding) En het is net zoveel als andere kindjes een lekkere kletskont. Alleen niet zo duidelijk. Maar dat komt allemaal wel. Iedereen een hele fijn moederdag morgen ! Liefs, Kili
Kili, gefeliciteerd met Andy's verjaardag!! tygho is ook nog niet zover met zindelijkheidstraining hoor. 1x per ongeluk op de wc geplast en verder nog niks. Nou ik ga er meteen weer vantussen. Tygho's neefje is vanmorgen gedoopt en daar gaan we nu nog ff heen voor de koffie. Daarna spullen naar de receptielocatie brengen voor morgen(enveloppendoos,receptieboek,speelgoed voor de kids enzo) Vanavond moeten we de hond nog naar de dierenoppas brengen, ze blijft daar tot dinsdag. Tygho word vanavond opgehaald door oma. Misschien word er nog versierd vanavond. Pffff SPANNEND!!!!!
Andy, van harte gefeliciteerd met je 2e verjaardag!! mams, ik wens je alvast een fantastische dag morgen!
ingrid, ben blij voor jullie dat de AB goed aanslaat bij Wayne. Wat sneu dat hij al die tijd keelpijn heeft gehad Deane heeft vannacht voor het eerst in zijn grote bed geslapen, en dat ging helemaal goed. Hij heeft zelf zijn knuffels verhuisd van het ledikant naar dit bed en heeft héél goed geslapen. Vandaag mag hij helpen met verder leuk inrichten van z'n nieuwe kamer. Betti moet over niet al te lange tijd wel over naar het ledikant, ze past haast niet meer in de wieg. moet nu gaan, ze roept me!
Ah, ik heb zo'n leuk cadeau gehad voor moederdag! Gisteren zijn papa en Roel druk bezig geweest. Ik kreeg vandaag een armband van zelfgemaakte kralen in 3 kleuren. Het ziet er superleuk uit en is ook echt draagbaar. Het ziet er bijna uit alsof het uit de winkel komt. Ik ga nog proberen een foto te maken.
Kili....gefeliciteerd met Andy! Boni...leuk huisje. Isra...leuk kado. Als ik telefoon kijg dat alles binnen is ga ik ook snel kijken. Of de drie kopjes komen aan een ketting of armband. Hier in het zilver ben zelf niet zo van het goud. Onze trouwring is ook witgoud Mams...een fantastische dag morgen samen met je 2 mannen, familie vrienden en uiteraard de fotografe Wij gaan morgen een dagje uit met de kids.
@Bri: Wat fijn dat het slapen zo goed is gegaan in Deane's nieuwe bed. @Mams: Spannend! Morgen is de grote dag al. Is ineens wel snel gegaan zeg. Ben benieuwd hoe je eruit ziet. @Isra: Beetje late reactie, maar wat leuk dat Ryan zo enthousiast was over het kopen van een cadeautje voor jou. Schattig is dat he..
Marleen...ook al zo'n leuk kado. Vergeet te vertellen wat ik heb gekregen Van Eva een zelfgemaakt groot hart met allemaal kleine rolletje papier erop met gedicht. Van Isa een groot theeglas die ze zelf beschilderd heeft incl. theezakje en gedicht Van tijn een mooi knutselwerk van verf. En van kwebbelman kaartjes voor de musical Mary Poppins volgende week zaterdag in het circus theater. Gaan we er een gezellig dagje uit van maken met ons twee
Even wat foto's van het knutselen van gistermiddag. Ik was gisteren de hele dag op mijn werk (boerenmarkt) dus de mannen konden samen aan de slag. Eerst de klei op elkaar leggen, dan bolletjes er van draaien (Roel ook druk mee bezig). Daarna gaatjes erin en in de oven afbakken. Ik vond het erg leuk verzonnen en had het niet verwacht.
Mams...misschien ben ik het vergeten, maar gaan jullie nog op huwelijksreis? Oja...en ik denk dat jullie het morgen droog houden Kwebbel
Je meent het, morgen een bruiloft! Wat toevallig, dan gaat mams ook trouwen Maar zonder gekheid, veel plezier morgen en maak er wat moois van. En leuk kado!