Ach ja wat sneu kan me voorstellen dat je hart breekt. Naja tis voor een goed doel heh..... Idd erg zijn jullie erg vreemd behandeld in het ziekenhuis. Zou mooi tot dinsdag wachten, die 3 dagen maken idd ook niet meer uit. Knuffel aan je mannetje!
Alvast heel veel plezier, als je er eenmaal bent, vind je het vast leuk! Enne, doe rustig aan met de wijntjes he
@Isra: Ik denk ook wel dat je het heel leuk gaat hebben.. Tuurlijk is het wel even slikken om Ryan niet bij je te hebben, maar je hebt afleiding genoeg toch? En je kan altijd bellen om ff te checken.
Ja Marleen, dat is ook precies hoe ik het zie eigenlijk. En inderdaad, er bestaat geen slechte babyvoeding maar mij lijkt de (gepatenteerde) immunofortis gewoon iets beter. En je mag conform de wet over claims niet zomaar claimen dat het de beste vervanging is van moedermelk (dus op moedermelk na). Daar is ook een rechtzaak over geweest welke Nutricia gewonnen heeft (ik meen van Nestle). Nestle beweerde namelijk hetzelfde en Nutricia wist dat te weerleggen en Nestle moest toen stoppen met die beweringen (ze beweerden ook vezels gelijk aan de immunofortis toegevoegd te hebben). Maar ik kan me voorstellen dat sommigen denken dat het allemaal hetzelfde is! Er staan ook zoveel ingewikkelde termen op die verpakkingen! Groentje: Agos, wat sneu! Hij heeft er zo te zien niet zoveel last van maar ik kan me voorstellen dat je hartje breekt! En wat een verhaal zeg, ook raar dat jullie dat zo konden horen! Simone leuke foto's
@ Marleen ja is lekker ontspannen (maar das een gewoon bad natuurlijk ook ) @ Isra lekker genieten! Als je er eenmaal bent lukt dat denk ik ook wel. En gewoon eens bellen idd. Wij gaan met de vriendinnen in nov een weekje weg, maar ik weet nog niet zeker of ik mee ga. Ben een beetje een nerd wat dat betreft geworden, haha. Misschien voor 1 nachtje....
Ja, doet doet mijn kleine man ook van die gilletjes geven . Maar hij zit nog niet op een KDV, misschien heeft hij het van mij
Bloempje! Haha daar is de mama van de in mijn ogen mooiste baby! Ja hier ook die gilletjes, vandaag heeft ie ook weer alles bij elkaar gegilt haha. Leuk is dat he?
Ben het helemaal met je eens marleen, ik heb ook een veel beter gevoel bij nutrilon. Het lijkt mij dat je niet alleen voor de naam betaald, maar dat je er ook wel iets meer voor krijgt. En ook ik ben allergisch, wil de kans dat daimy het krijgt zo klein mogelijk maken. En op mijn eigen eten bezuinig ik ook niet, dus ook niet op dat van daimy. Waarmee ik niet wil zeggen dat het slecht is als je die keuze wel maakt hoor! Ik heb er gewoon net als marleen al zei, een beter gevoel bij.
Als ik geen bv (meer) zou geven zou ik ook voor die immunofortis gaan. Ook ik heb allergieen en ben astmatisch. Tis net als bij bv, geeft ook geen garantie dat Mats niet allergisch wordt, maar goed dan heb ik in ieder geval m'n best gedaan. Dit zou voor mij denk ik dan ook het 'beste' alternatief zijn.