Fijn dat de combinatie FV en BV goed gaat Esjuh! En idd, al die setjes in maat 62/68 die wij in de kraamtijd hebben gekregen, mijn mannetje kan (eh kon) elke dag voor 3 weken iets anders aan... En maar wassen en strijken.... Voor mijn gevoel elke dag en strijk . Nu moet ik andere broekjes kopen, want de gewone broekjes past mijn kleine man voorlopig niet meer aan.
Daimy kan iedere dag iets anders aan, wel tot ze eruit gegroeid is denk is en dan overdrijf ik niet eens, erg he!
haha, 2 zielen, 1 gedachte, of is dit anders..... Maarreh, ja, natuuuuuuuuuuuuurlijk heb ik hyves! (ook al ben ik al oud
ben ook heel blij dat het goed gaat hoor groentje en het voelt ook best goed dus ff aankijken hoe het verder loopt
Zulke vragen mag je niet stellen aan een dame Sab, over de leeftijd dan . Als ik 'mijn' hyves geef, krijg ik jullie hyves dan ?