Oja zal nog ff wat foto's van Wayne op de laptop zetten en dan uploaden.. Ga ik ook weer ff spammen..
Ja en het erge.... Ik liep vanmiddag naar de keuken, en tussen 2 kasten zie ik een langpoot zitten.. He bah.. Dus ik erheen, zie ik er nog 1, kijk ik nog ff beter zaten er gewoon 4 bij elkaar. Brrrrrrrrrr moest gelijk aan dat smerige plaatje denken.. Bah bah bah..
Zielig dat Luna er zo 'n last van heeft.. Ze heeft ook wel heel erg gebloed zeg. Dat het op haar kleertjes zit. Ik heb net de pleisters bij Roel eraf gehaald en bij hem heeft het gelukkig bijna niet gebloed. Ze gaan wel diep met die naald in dat beentje he.. Ah...
Groentje ik hou inderdaad ook wel van die fotohoekjes . Vriendlief fotografeert dus er liggen hier altijd overal foto's (we hebben zelf een paar fotoprinters), probeer het zo een beetje geordend te houden . Ah Simone wat zielig dat Luna zo bloed! Wij moeten morgen en dan voor het eerst bij de wijkverpleegkundige ipv arts. Zij was hier toen ook tijdens de kraamweek en ze komt een beetje erg lomp over dus ben wel een beetje bang hoe ze zal prikken eigenlijk.
nou Luna lag al weer te krijsen net.... dus bereid me maar voor op vanacht! Ze hebben dr idd flink te pakken gehad zeg. Zo hard als ze krijste toen ze de prikken kreeg...nie normaal. Ze werd ook helemaal rood en stopte dr ademhaling ff. En corné was mee maar die is bang voor prikken/spuiten...het zweet stond in zn handen en op zn voorhoofd!
Ingrid en Marleen: bedankt voor de samenvattingen, hoef ik niet zoveel bij te lezen. Marleen: ik hoop dat Roel vannacht wat beter slaapt. Ik stop Benthe ook altijd strak in met laken (en slaapzak) en ze blijft dan goed rustig liggen. Simone: wat zielig voor Luna. Hebben ze verkeerd geprikt dat het zo bloed? Boni: waarom moest je nou die qoute van die foto erbij doen. Ik had dat bericht niet gelezen, maar was wel nieuwschierig dus open de foto en inderdaad: brrrrrr. Heb toch zo'n hekel aan die beesten. Hier waren mijn vader en broer net weer komen eten. Ze waren vandaag weer aan het werk geweest in ons huis. De badkamer begint al lekker op te schieten, maar voor 1 september verhuizen lukt niet meer. Ik hoop nu maar op de herfstvakantie (half oktober). Maar het is altijd feest voor Annika als die 2 er zijn. Ze loopt constant met boekjes te sjouwen, want iedereen moet voorlezen of met haar spelen. Trouwens Benthe zat er ook gezellig bij. (zie foto) Alleen lastig, want Annika gebruikt die stoel ook nog. (Gelukkig hebben we hier ook nog een saaie witte IKEA stoel staan).
Vanaf morgen hebben we trouwens een garage, hier om de hoek bij de apartementen(is vd zelfde bouw) stonden 6 garage's en die gingen ze verhuren. Dus we hadden ons snel er voor aangemeld, en ja hoor we hebben er 1. Echt lekker, want die schuurtjes van tegenwoordig zijn zo verrektes klein.... En dat met al t gereedschap van corné!Nu kan dat allemaal naar de garage, inclusief de auto. Hij is 7mtr lang en 4 breed. Dus is lekker ruim!
Oh, arme Luna. Ze hebben echt gewoon verkeerd geprikt. Hoop voor je dat ze wat rustiger wordt. (geef haar maar een dikke knuffel van Benthe en mij).
leuke wayne en benthe spam! astrid, ik vind die chicco polly stoel ook zo leuk! wist niet eens dat hij naar achteren kon, of zie ik het nu verkeerd