Ja toevallig he! Ik denk zelf dat het wel meevalt als je het 1x doet. Ik denk dat het anders wordt als je dagelijks, of wekelijks met zo'n kleintje de hele dag in het zwembad zit. Maar je moet natuurlijk doen waar je je zelf goed bij voelt!
Dat ben ik ook wel met je eens hoor. Eén keer gaan zwemmen zal heus niet meteen de kans op astma verhogen, maar elke week lijkt me voor Roel niet goed aangezien ik zelf astma en allerlei allergieen heb en hij dus al een verhoogde kans heeft.
Mooie banner Marleen! Hopelijk gaat het ondertussen weer wat beter met haar, Astrid! Scheelt ook in de kosten, haha! Hier ook met een deel van de zwangerschapsgymgroep babymassage gedaan. Was inderdaad ook erg leuk, en nog leuker omdat de docente een vriendin van me is (is net begonnen met een praktijk in Haaksbergen..) Booky: mooie spam in de Bumbo! Hij vindt het echt leuk zo te zien! Ingrid: fijn dat je een goed gesprek hebt gehad met je intercedente! En bedankt voor je bedankje, maar jullie allemaal net zo goed! Is toch fijn om af en toe ff je hart te kunnen luchten hier... Kili: fijn te horen dat het met Andy allemaal goed is! Chelleke: flesjes kook ik één keer per dag uit en af en toe gooi ik ze een keer in de vaatwasser mee. Uitkoken van de kolfspullen moet ik toch en dan doe ik de flesjes meteen even erbij in (in een heeeeele grote pan dus). Wees gerust Kili, dat ontzwangeren duurt 9 maanden tot een jaar, je hebt nog heel lang een goed excuus! Tsjonge wat een vervelende dingetjes allemaal! Maar wel weer een geweldige opmerking van Dionne! Zo ga ff nieuw berichtje doen anders wordt het zo lang.. zit nu op 1507 dus ik schiet al op!
zo ik kom me heel snel ff melden. net wezen boodschappen en zodalijk naar het voetbalveld, tygho gaat vanavond weer uit logeren want we hebben een verjaardag. vanacht een geweldige nacht gehad. om 18:00 werd meneer ineens moe, dus naar bed gedaan. toen oma kwam om half 8 er maar ff uit gehaald. half 9 er weer in en toen om 11 uur wakker gemaakt voor de laatste fles. slecht gevoel voor de nacht want meneer had tenslotte al veel geslapen. om 5 uur wat kuchjes gehoord, en om kwart voor 8 werdt hij wakker! had het niet verwacht, maargoed hij had ook wat slaap in te halen he. " ik wil trouwens zelf fruithapjes gaan maken, wat voor fruit mag ik allemaal gebruiken? ik weet van peer, appel, banaan... wat mag nog meer?
Astrid, mooie spam van Benthe! En leuke filmpjes van Annika. Bri: mooie spam! Ingrid; gefeliciteerd met Wayne! MissC, fijn dat tygho zo goed heeft geslapen. Voor die fruithapjes is hier al eens een linkje voorbij gekomen, www.keukenkikker.nl. Had hem zelf ook al opgeslagen voor straks, staat heel veel op!
Nou wij gaan NIET naar mijn schoonouders straks.. Wij hebben net afgebeld.. Wayne is vanaf 11u tot kwart voor een aan het huilen geweest..Echt helemaal over de rooie. Ik weet niet wat er was, maar wat was hij boos.. Ontroostbaar. Bijna 2 uur aan het huilen. Hij is net eindelijk in slaap gevallen, op ons bed.. En toen hij sliep heb ik hem heel voorzichtig in zijn eigen bed geled. Nu 10 minuten geleden.. En ik vind het niet kunnen, om hem na 2 uur drama, een uurtje te laten slapen omdat wij zo nodig op visite moeten.. Hij moet nu slapen tot hij zelf weer wakker wordt, of tot zijn volgende fles...
Fijn dat je zo'n lekkere nacht hebt gehad. Voor fuithapjes worden vaak eerst appel, peer en banaan gebruikt. Citrusvruchten worden in het begin afgeraden. Zo doen wij het altijd op het kdv waar ik werk. Misschien hebben anderen er andere ideeen over maar als Alyshia zover is doe ik het zelf ook zo. Kiwi zou ik trouwens mee uitkijken want bij ons op het kdv blijken er nogal wat kinderen gevoelig voor.
Zo ze is weer beneden. Het sprongetje duurt hier ook nog steeds, ze is wat hangeriger dan normaal. Het is nu ook echt "Jasmijntje lacht, Jasmijntje huilt". Verder heeft ze al nieuwe geluidjes, erg lief! Maar ga weer ff voeden en kolven, tot later!
He jeetje wat zielig voor je kleine man. Hopen dat het beter gaat als hij straks wakker wordt....maar nu eerst lekker een poosje slapen.
Ook hier nog steeds een sprongetje. Duurt nu al 2 weken. Kan wel merken dat ze nieuwe dingen begint te leren. Vanmorgen was ze zich in volle vaart op haar zij aan het draaien. Ze trekt dan haar benen omhoog en draait zich heel snel op haar zij. Lachen dat ze deed. Uiteindelijk was ze overdwars in de box komen te liggen. Geweldig wat een pret ze dan heeft. Verder is het ook echt Alyshia lacht, Alyshia huilt en veel bij je willen hangen. Maar goed ze moeten er even doorheen he.
Nou ik ben weer bij. Heb even de samenvattingen gelezen en de laatste pagina's. Is onmogelijk om overal op te reageren dus heb even de laaste paar pagina's gepakt. Misscoo, hoe is het trouwens met Thygo's bultjes?
zoooo ja heb were even tijd kunenn vinden .. yorgos ligt wel een beetje te jengelen in de box dus hou t kort... isra: ja als je teveel achter elkaar reist dan voelen de kleintjes t wel hoor.. maar gwoon een weekje ofzo nee valt wel mee de eerste dag ene beetje ron dkijken van waar zijn we en dat was het dan.. babyzwemmen en astma? ik wil meer weten... yorgos is een paar keer in t zwembad geweest nu wel open lucht cynthia veel plezier vanavond gaat ie naar je ouders? en verder meiden fijn weekend he
Jeetje, wat is het rustig vandaag! Zelf ook ff lekker buiten geweest, met de kinderwagen en hond naar het tuincentrum een paar bosjes bloemen halen. Heerlijk weertje is het hier!
@Cristel: Je moet even googlen op babyzwemmen en astma. Er schijnen onderzoeken gedaan te zijn en daaruit is gekomen dat de chloorlucht/dampen niet goed zijn voor de longetjes van baby's en dat de kans dat ze astma gaan ontwikkelen groter is.