Mooi jeetje wat lijkt het allemaal al lang geleden heh. Kan me m'bn buik bijna niet meer voorstellen...
mooie foto bri.. apart om weer je dikke buik te zien he.. wat jij al zegt booky kan het me ook niet meer voorstellen
achgos esjuh, ben je nog aan het doordromen over dat andere huis.... overweeg je alsnog om te ruilen, of heb je dat nu helemaal afgeschreven?
nou ja.. beide eingelijk.. het was zo'n schattig huis. eengezinswoning en ruimer als wat we nu hebben. leuke buurt alles.. helemaal afgeschreven is het nog niet.. kijk even wat de woningbouw maandag zegt. Het is gewoon groter dan wat we nu hebben en heeft ook een grotere tuin en zo is gewoon lekkerder voor dani om meer ruimte te hebben. Voor een evt 2de is het te klein maar goed we kunnen over '2 á 3 jaar altijd nog verhuizen.
ah oke, dat kan natuurlijk ook. zo veel leuke mannetjes hier, kan soms niet meer onthouden wat over wie ging...
Dat heb ik idd ook als ik foto's van mij zelf terug zie met zo'n ontzettende buik, dan denk ik echt WOW was dat mijn buik. Toch wel bijzonder he dat er zo'n klein mensje in ons gegroeid is.
Haha ja dat was ook idd een behoorlijk grote buik. Haha achteraf zat er ook een flinke kerel in . Jeetje was toch wel erg bijzonder heh die dikke buiken. Vandaag hadden Mats en Mischa (lief) super veel lol samen. Zo lief... Was aan het koken en ze waren in de kamer aan het schaterlachen samen. Wat heerlijk zulke mannetjes
Zéker bijzonder.... overigens ook bijzonder dat die buik inmiddels best wel weer okee is... iets slapper dan voor de zwangerschap, maar als je die gigatoeter ziet valt het gigantisch mee!
haha ja idd. Hier is het ook wel weer redelijk ok. Nog een beetje slapjes. Wordt weer tijd voor (serieuze) buikspier oefeningen. En na de bv maar beetje lijnen. Heb vandaag beetje meegedaan met de leerlingen tijdens de les. Maar dat viel nog wel vies tegen!
Ik heb het nog niet eens aangedurfd... wordt inderdaad wel écht tijd voor wat serieuze spieroefeningen...