bedankt, (iedereen trouwens) ik weet het niet, ik werd ineens misselijk en duizelig enzo.. chelleke gave fiets, sharon zit je lekker op de wc met je comp?
Nou, ben eindelijk bijgelezen! Heb heel wat nuttige tips gekregen over het omgaan met een baby! Heel wat geleerd vandaag.. Verder mooie spam gezien. Hier was het vanmiddag erg lekker, even wezen wandelen en daarna lekker wat gegeten op een terrasje (heerlijke salade). Ook zijn we ff naar mn schoonouders geweest, koffiedrinken. Vanavond was Jasmijn wel een beetje van slag, denk van de warmte. Ze wil ook niet slapen, zit nu in haar wipstoeltje bij ons buiten. Maar ze huilt iig niet meer nu.
" dat was net boven de ondergrens zeg maar... en mn bloeddruk is wat laag, maarja ik bloed ook al 14,5 week...lijkt me dat je je daar niet beter van gaan voelen... nu de huisarts nog overtuigen :roll;
Er is wel niemand meer, maar hier komen ze! Gisteren tijdens het geven van een fles maar eens een foto van ons drieën gemaakt met de zelfontspanner
Ha Boni we zijn wel lekker bezig zo he met z'n tweeen. Ik weet eindelijk hoe ik zelf alle foto's op de computer kan zetten dus ik ben even aan het proberen. Mooie spam van jouw hoor.