Chelleke...wat super dat je het dan toch geprobeert hebt. Ik kan me die pijn niet voorstellen, maar het lijkt me zeer pijnlijk.
Geen idee meer.Ik heb diverse medicatie gehad. Niets hielp bij mij. Mijn infuus hebben ze in 3 dagen afgebouwd Toen kreeg ik adalat, nou dat was voor mij net cardiofit in bed. Ipv dat mijn bloeddruk naar beneden ging, ging mijn hartslag omhoog, heb dagen met 140 bpm op bd gelegen, hartfimpjje laten maken maja ik wist dus dat het aan die adalat lag. Maar goed ze wilde het niet aannemen. Cardioloog langs geweest en die heeft de tabletten voorgeschreven die ik nog steeds heb, en die mogen gewoon met BV. Adalat ook trouwens maar had toen ook een AB kuur ivm een ernstige blaasontsteking door de blaascatheter en mocht toen voor de zekerheid geen BV geven.
Doordat ik zo'n snel hartritme had ben ik in een week alles afgevallen wat ik in mijn zwangerschap was aangekomen. Toen ik thuis kwam schrok ik gewoon, heel mijn buik plat. Benen en armen heel dunnetjes voor mijn doen. Normaal duurt het even voordat je weer op gewicht ben maar bij mij zo snel dat ik er echt aan moest wennen en mijn spieren ook. Zo last van mijn rug gehad! En ook heeeeel lang last gehad van de ader waar 1 van de infusen in had gezeten, die was gaan ontsteken en hadden ze gewoon laten zitten! Gevaarlijk ivm sepsis, bloedvergiftiging dus. Eigenlijk heb ik er de laatste weken niet meer zo last van.
Ik ga ervandoor, ga voor het raam staan genieten van het onweer dat hier langs komt waaien en daarna vroeg naar bed. Heb vannacht ook al wakker gelegen door het onweer en ben heel moe. Alvast slaap lekker allemaal.
Luna rolt ook nog niet om hoor, zij is ook meer van t makkelijke...lekker lui blijven liggen. Ja ze beweegt wel volop maar geen poging tot omdraaien. Over die tandpasta, die hoeft niet uitgetuft te worden. Fijn hoor doorkomende tanden.....pffffff