Tjezus, wanneer wordt Ayla nou eens wakker joh?! Ik ga haar zo maar uit bed halen denk ik, ik heb honger . Hahahahaha, net alsof ik haar uit bed ga halen om haar op te eten, LOL . Nee hoor, don't worry, ik ga haar uit bed halen om even samen te ontbijten.
Wat heerlijk zon slaapkopje! Doe mij ff een keer zon ochtend! Ik weet precies wat ik dan ga doen......ff nog een keertje omdraaien hahahaha
Goedemorgen! Leuke foto mermaid, aar wel een beetje lachen he!! hahahaha Veel plezier vandaag!! Iedereen die gaat schoonmaken, good luck! Hier moet ook wat gedaan worden. gerodi heeft de gewoonte om aan de grond te likken:x Waar is de zon?
Noa krijgt 's morgens om half 8 nog een fles melk en dan om een uur of 9, half 10 fruit (meestal 2 stuks). Dan eet ze tussen de middag één boterham, maar soms eet ze hem niet helemaal op.
@wonder, ik had het nog wel digitaal verzonden naar je maar dat heeft dus niet geholpen @mermaid, errug leuke kamer!! @lau, succes vandaag! @hier, gestofzuigd, vaatwasser ingeruimd en aangezet, wasje staat te draaien dus ik ben even lekker opgeschoten!! zag wel dat het wc-papier bijna op was toen ik de stofzuiger ging pakken dus dat mag ikw el niet vergeten te halen zometeen ik denk dat ik maar eens naar de c1000 loop vandaag!! vraagje: hoe doen jullie de bovenverdieping schoonmaken en dan bedoel ik niet even je bed opmaken ofzo maar echt de badkamer soppen, stofzuigen in alle kamers enz enz enz..maar dan niet hoe je stofzuigd uiteraard maar meer waar jullie die kleintjes dan laten??? als ze beneden in de box zit hoef ike cht niet uitgebreid boven te gaan stofzuigen of schoonmaken ofzo
de zon heeft vakantie voor een dagje! lekker dan zeg een wapperende-neeschuddende-grond likkende gerodi gaat goed zeg
Oja eylem, Gerodi eet 1 boterham p/d. Nu geen... Nonnie: Ik kan Gerodi dus wel in de boz laten, of met speelgoed in zn bed.
Uhm, ik doe het dus eigenlijk niet vaak genoeg! In het weekend als Steef er is doe ik meestal de bovenboel uitgebreid en doordeweeks swiffer ik een aantal keer. Maar soms komt het er in het weekend niet van en dan doe ik snel tussendoor met de franse slag.
nee die heb ik idd niet ze begon even te wapperen na de meeting maar dat is snel weer verdwenen hahahahaha
Goedemorgen by the way! Hier is Noa in een heel goed humeur! Lig echt in een deuk om d'r! Ze heeft weer wat nieuws, dan gaat ze lachen en maakt een soort schaapgeluid en gooit dan haar hoofdje helemaal achterover en steekt ze die twee eigenwijze ondertandjes helemaal naar voren! Geen gezicht, maar wel erg grappig! Ze is nu Lukas z'n ballon aan het proberen op te eten (die van KLeertjes.com, dus zo'n hele grote met zo'n elastiek eraan waarmee je hem kunt stuiteren).
@nonnie: ik laat dat aan mijn man over...ik kom daar echt niet aan toe als ik alleen thuis ben met Tomas
oke ik denk dat ik alyss dan maar in haar bed zet en dan ga stofzuigen boven, ik kan natuurlijk als ze op bed ligt van 13.00 tot 15.00 grondig schoonmaken maar meestal doe ik dan beneden beetje opruimen en achter ZP zitten even rusten van het achter alyss aan rennen
@CM, hahaha die noa!! ook al een uniek kind hahahaha @franka, als ik het aan mijn man overlaat dan tsjah hoe zal ik het zeggen word het een smeerboel want die doet het gewoonweg niet hahaha maar goed hij werkt zich kapot zodat ik thuis kan blijven dus uiteraard vind ik dat het huishouden op mij aankomt
zoo hier ben ik druk aan de slag mssn voor jullie een tip ze krijgen straks genoeg speelgoed dus mssn handig om het oude speelgoed op te ruimen !!
Goedemorgen dames, Hier lekker lang inbed blijven liggen samen met Justin! @eylem: 's morgens eet Justin 1 boterham (of pap) en 's middag 1,5 tot 2 boterhammen. WEet neit of er dan nog verschil zit tussen jongens en meisjes! @mermaid: Lekker toch dat tutten!!!! Veel succes vandaag! Je zult de mail vast ook gekregen hebben maar prenatal heeft vanaf vanavond 15 tot 20 % korting! Ja foto!!! Word ook weer eens tijd voor buik foto!!!! Wat een leuk jurkje Helemaal verliefd!!!! Erg leuke babykamer!!Kreeg gisteren een mail van baby dump en toen zag ik die kamer ook! @ nonnie: wij hebben alles gelijkvloers, dus kan je niet echt met je probleem helpen. maar hij kruipt meestal gewoon ergens rond door het hele huis. Das het voordeel van alles op etage. Als we gaan verhuizen zie ik er wel tegen op, om continu trap op te moeten.... (luxe probleem) HIer hoef ik ook niet veel te doen vandaag. Beetje wassen en strijken. Geen dingen wat haast hebben.... Ook heir is de zon niet te vinden.....
Ja dat is misschien handig! Hier ligt alles nu in de box..... Misschien ook maar eens langzaam opruimen...ALhoewel blijft natuurlijk wel handig voor al zijn speelgoed
ik heb hier van die plastice opbergboxen met een deksel die klikt en daar heb ik er nu 5 van op zolder staan met alle kleertjes die ze niet meer past en 2 boxen met babyspeelgoed waar ze dus echt niet meer mee speelt dus rammelaars etc.. verder de spulletjes waar ze wel mee speelt staan ook in boxen maar dan in haar speelgoedkast hebben zo'n hele grote kaaskast met 2 deuren van massief eiken en dat is haar kast.. ( oh god weer een luxe probleem madam heeft haar eigen mega kast ) dus hoef hier niet zo veel op te ruimen alleen haar kast even ruimte in vrij maken voor het nieuwe speelgoed...