hahahha ja is in dat opzicht een stuk makkelijker hahaha...maar ja...je weet nooit wat de toekomst zal brengen!
ik denk hetzelfde als dat ik de hoop opgeef dat ik ooit een zoontje krijg, allemaal meiden hier in de familie..
hahaha nee hoor...maar de familie paulssen kunnen alleen maar jongens maken! Komt nog geen 1 meisje voor in de familie. Sven is met 3 broers...zjin vader en zijn 4 broers zijn jongens...die ook weer allemaal jongens hebben! Zou een wonder zijn als we ooit een meisje krijgen!!!
oooooh ik dacht ff dat ik een lompe opmerking had geplaatst...maar als ie zo bedoeld is...tja het kan maar zo ineens een jochie worden hoor!! You'll never know! ELin ligt hier te kraaien in dr bed....maar mooi dat ik haar er niet uit haal!
@chilleke, oh oke ik ken die hele vrouw niet @topic nu gaat het leuk worden hahahhaa @zoon/dochter, ik ken zelfs iemand die echt alleen maar jongens kan krijgen als ze een dochter had resulteerde dat in een miskraam en niet alleen bij haar dat geld voor de hele familie, zodra er een jongen inzit is alles goed maar als er een meid inzit dan is het een spontane miskraam..hoe sneu is dat