ja zeker weten maar als compensatie hebben we wel netjes die 15 woudmunten gekregen, dus dat is dan wel weer netjes vind ik
Mermaid: slaap lekker! Nonnie: wauw wat een knap kind! Dat mondje.. lief! Uhm.. Jayden slaapt alweer, mij hoor je niet klagen; net ff alle ramen gesopt hier binnen. Nu aan de lays oven baked chips en een sapje.
@Chilleke hahaha lekker kind . haha echt schattig.. @hier manlief is ff naar de formido en laetitia is lekker an het spelen
Zo hier net lekker boodschappen gedaan...dus ook gelijk ff gewandeld. Straks ff kleine kamer stofzuigen daarna lekker pizza eten en dan ff douchen met laetitia
trouwens net de dokter nog even gesproken over de onrust met slapen kan zo moeilijk in slaap komen en dat komt door de meds krijg nu voor een paar dagen slaapmedicatie om bij te tanken !
Hallo, wilde bijlezen maar computer is super traag dus heb het opgegeven. Zag wel twee foto's voorbij komen van een moppie alyssa en een stoere vent Gijs! Mermaid, ga jij eens even snel bevallen!
@ Chilleke: Geweldige foto! @ Ingrid: Hahahaha, mijn doel is om het over het mooie weer heen te tillen . Mijn god zeg, er is 'r 1 verkeerd wakker geworden, ze is me een partijtje chagrijnig. Mijn moeder is haar maar weer in bed leggen, hopen dat ze nog even wil slapen, want dit is echt niet te doen. Oh, en....wat een verrassing...ze snapt natuurlijk weer niet hoe ze uit die tuitbeker moet drinken . Dus ze zit 'm alleen maar heel driftig weg te duwen elke keer...
Nou ik heb begrepen dat het dinsdag geen mooi weer meer is dus das dan wel een goede dag om te bevallen
lekker!!!! ik ben der verslaafd aan aan de chips dan met name de paprika! @chill, hahhaha super foto! @lau, verbouwen?? manleif was naar de formido toch? @mermaid, gezellig een kleintje die met het verkeerde been uit bed is getild heb je even lekker getukt? @ingrid, haaiiii!!
wel toch? maandag en dinsdag werd het toch super? maandag tegen de 34 en dinsdag 30 waarvan in de avond regen en onweer althans dat is wat ik gehoord heb
@ Ingrid: Oh, hahaha, ik had begrepen dat het vanaf woensdag pas minder werd . @ Nonnie: Ja, heerlijk even geslapen. Ayla ligt nu natuurlijk nog te brullen in bed .